PDA

View Full Version : Страх от дълбокото ?



someOne..
12-31-2016, 00:35
Здравейте на всички,та момче на 16 съм и искам да ви кажа ,че мога да плувам но ме е страх от дълбокото ,тоест като знам че нямам дъно и не смея да вляза и все едно ще умра там,като съм на дълбокото направо потъвам и като ходим на басейн с приятели те всичките са на дълбокото аз в 1.70 и те само ме карат и казват ,нали можеш да плуваш хайде с нас ... тоест те скачат и такова и след това се държат над водата и си правят каквото искат ,а аз като някъв идиот седя в нормалния басейн .. ще се запиша на плуване след 1 седмица,но просто ме е страх от дълбокото ,не знам защо а мога да плувам по-добре от всичките ми приятели .. какво да правя ,кажете ми :(

Dwyd96
12-31-2016, 07:42
Здравейте на всички,та момче на 16 съм и искам да ви кажа ,че мога да плувам но ме е страх от дълбокото ,тоест като знам че нямам дъно и не смея да вляза и все едно ще умра там,като съм на дълбокото направо потъвам и като ходим на басейн с приятели те всичките са на дълбокото аз в 1.70 и те само ме карат и казват ,нали можеш да плуваш хайде с нас ... тоест те скачат и такова и след това се държат над водата и си правят каквото искат ,а аз като някъв идиот седя в нормалния басейн .. ще се запиша на плуване след 1 седмица,но просто ме е страх от дълбокото ,не знам защо а мога да плувам по-добре от всичките ми приятели .. какво да правя ,кажете ми :(

Плувай без да мислиш колко е дълбоко....

kostik
12-31-2016, 07:57
Ми дай си зор без да мислиш от единият плитък край до другият дълбок за да го преодолееш. В морето бих те посъветвал да си седиш там, където има дъно ;) Опитай и дайвинг, ако ти изглежда интересно може да ти помогне.

Грозния
12-31-2016, 11:57
...мога да плувам но ме е страх от дълбокото ,тоест като знам че нямам дъно и не смея да вляза и все едно ще умра там,като съм на дълбокото направо потъвамСигурен ли си, че можеш да плуваш добре?
Ако можеш да плуваш добре и си знаеш възможностите, няма значение колко дълбоко е.
Да се запишеш на плуване е добра идея.

Smrazqvashta
01-03-2017, 08:46
Не си достатъчно сигурен в собствените си възможности. А може просто плуването да не е за теб.