PDA

View Full Version : Страх за сексуалната ориентация..



kokokawaii
12-31-2016, 22:58
Не знам дали темата е за тук, извинете..
Момиче на 13. От известно време изпитвам нещо като страх за сексуалната си ориентация. С времето този "страх" се превърна в нещо различно, не знам какво. Нямам против хомосексуалисти, аз не искам да съм такава. Това е проблемът ми.
Както казах в началото- изпитвам нещо като страх от известно време. Преди около 2-3 месеца ми се появи мисъл, че може или съм лесбийка. И от тогава до ден днешен това се върти в главата ми и не иска да излиза от там... И това пречи на ежедневието ми. Успехът ми в училище спадна (тази година ми е важна и това ще ме съсипе), започнаха чести проблеми и кавги вкъщи (лесно се ядосвам заради тези мисли) и постоянно съм в някакви депресии.. В началото на тази фаза имах няколко паник атаки, но с времето спряха.. И като цяло през това изминало време изгубих интерес към момчета и се фокусирах изцяло върху момичета. Преди тези мисли да дойдат в главата ми никога не бях усещала привличане към момичета.. Сега ги заглеждам от главата до петите и усещам нещо различно от преди. Не точно привличане. С времето ми се появиха някакви желания да целуна момиче и да го направя с нея.. Започнах да искам да обарвам момичета и като цяло всичко ми се обърна наопаки. По-добре да умра отколкото да съм обратна... Както казах- нямам против такива хора.. Даже като цяло искам да имам такива приятели

solo_
12-31-2016, 23:49
Сега си в пубертета и не знаеш какво искаш.

Като си лесбийка какво се променя?

Indistinct
01-01-2017, 07:39
Момиче на 13...

.. С времето ми се появиха някакви желания да целуна момиче и да го направя с нея.. Започнах да искам да обарвам момичета...

Какво проспериращо общество..

NomNomNom
01-02-2017, 17:52
Какво проспериращо общество..

Стига де, все едно не си била 6-8ми клас, децата са любопитни в много по-ранна възраст (4 - 10) и се обарват скришно в детската градина, с възрастта изчезва.


По-добре да умра отколкото да съм обратна... Както казах- нямам против такива хора.. Даже като цяло искам да имам такива приятели

т'ва нямаше никаква логика, вкарваш си излишна драма

pofff
01-02-2017, 20:34
" Момиче на 13 " Обяснява всичко :cool:

Bisha
01-02-2017, 21:49
Тва е най-голямата гавра, която може да ти се случи. Мразиш обратни и се оказва че си обратна. Съдбата си вършо нейното хах. А относно темата ти, излез от филма моля те. След година две ще погледнеш към това, на което викаш "паник атака" и ще се смееш колко заблудена си била.

LadyTerrible
01-03-2017, 13:44
Варианти бол.Най-вероятните са или да си се филмирала много тежко,или да имаш трудности да приемеш себе си.Ако действително имаш паническо разстройство,второто е по-вероятно.Минала съм отдавна по подобен път,но моят съвет е да не се вглъбяваш чак толкова,не приемай нищо трагично и непоправимо.Бушуват ти хормоните.След няколко години ще гледаш по съвсем различен начин на нещата,спокойно.