PDA

View Full Version : feelin'depressed af :DDD



misho7902
01-01-2017, 16:20
Здравейте,надявам се някой да ми помогне...Имам проблем с едно момиче,с което сме приятели от доста време.Тази година започнах да изпитвам нещо към нея.Излизахме като приятели,говорихме си,помагахме си.Един ден имахме нещо като извънреден час по химия,но след часовете.Преди да почне т'ва нещо се бяхме събрали на пейките в коридора няколко човека включително и ние двамата.Говорихме си и аз я прегърнах ''ейтей по инстинкт :DDDD'' .Всичко си беше супер в рамките на няколко дена.Дойде петък,по същия начин се държа и аз си викам на ум ''ей,що да не й кажа ще я харесвам в понеделник?''Дойде понеделник,но тя беше някак различна.. :| Държеше се по-студено и дръпнато.На вечерта ми каза,че харесва моя съсед(да го наречем Стоян).Аз се опитвах да я запозная с него,но не се получи от първия път.След г/д месец те се запознаха и започнаха да си пишат.Казах й да ми праща скрийншотове на чата и ако има нещо да ми каже,ще й помогна.Тя ми пращаше скрийншотчета и какво да видя?Нито се познават лично,а си пращат сърца и т.н.Той й пишеше сякаш са заедно.Т'ва ме депресира...На 31.12.2016 тя празнуваше Нова година със своето и още няколко семейства.Едно момче 11 клас ми пращаше снимки от нейния телефон на тях двамата и още едно момиче (това не е въпросния Стоян,а предишното й увлечение,към който тя сега ''няма'' нищо).Той ме пита дали ревнувам(той не знае,че я харесвам) и аз му казвам,че не ревнувам,след което има поредица от още няколко снимки(в които не мога да излъжа,че тя беше много хубава).На следващия ден мой приятел,който е бил там ми каза,че въпросното момиче цяла нощ се е гушкало с този 11то класник(как я мразя тая дума ''гушкане'' :D),след което аз побързах да се прибера и да поспа с надеждата,че ще се почувствам по-добре.Съжалявам за дългия текст и за правописни/пунктуационни грешки в него,дано да не е много увъртяно.Благодаря за помощта предварително! :) п.п. ако някой каже нещо от сорта ''дръж се добре с нея''
или нещо подобно,аз я третирах като принцеса...Поставях я на първо място.

YoungBloodZ
01-01-2017, 16:42
Искаш просто да споделиш ли? Или питаш нещо?

Грозния
01-01-2017, 17:03
...мой приятел,който е бил там ми каза,че въпросното момиче цяла нощ се е гушкало с този 11то класник(как я мразя тая дума ''гушкане'' :D),след което аз побързах да се прибера и да поспа с надеждата,че ще се почувствам по-добре....

п.п. ако някой каже нещо от сорта ''дръж се добре с нея''
или нещо подобно,аз я третирах като принцеса...Поставях я на първо място.Нищо няма да стане между вас - тя вече се гушка с други!

Не прекалявай с доброто отношение. Трябва да си по-груб, настъпателен и нахален. Оня 11-класник сигурно е бил точно такъв и вече я "гушка" :D !

misho7902
01-01-2017, 20:13
малко помощ какво да правя :D иначе главно исках да споделя :DDD засега смятам да не се занимавам с нея,че да ми мине малко

LadyTerrible
01-03-2017, 13:49
Какво да правиш-спри да се занимаваш.Не мисля,че мацката има нещо повече към теб,просто я тресат хормоните и не знае какво иска,така де-освен внимание от всичко мъжко. :D Такава девойка не ти трябва,камо ли да се държиш с нея като с "принцеса"... Стягай се,оставяй я да се гушка с нейните "увлечения" и си намери свястна девойка.Само си губиш времето с глупости.

hardsoultosave
01-05-2017, 14:35
ми то когато не става - не става

намери си някое добро момиче, което ще се "гушка" с тебе вместо с единадесетокласници и всичко ще ви е окей
а доготава - sleep is life, sleep is love (то и аз бих използвала съня като лек за депресия) :D

malkatamarulka
01-10-2017, 18:07
Искаш просто да споделиш ли? Или питаш нещо?

ХАХАХАХАХАХАХАААА

malkatamarulka
01-10-2017, 18:09
Като цяло и аз не видях въпрос, но както и да е. На колко си години? Тва е само увлечение, са ти се струва, че е целия свят, ама един забавен факт - не е. Фани се занимавай с нещо по-полезно, намери себе си, после ходи по курви.

onelove42
01-10-2017, 19:09
Тя наясно ли е,че я харесваш? Ако не си и споделил няма как да очакваш нящо по-специално. Тя е свободна,а ти се депресираш,че се гушка с други. Ами нормално да се гушка.. Не ти е гадже,че да ти е вярна. Като толкова я харесваш и го признай и тогава се оплаквай..