PDA

View Full Version : Бременна ли е



muhatacece
01-01-2017, 19:14
Така, правихме нещо подобно на секс с приятелката ми, тя е девствена и много я боли. Та, пъхнах го сигурно 4-5 пъти без презерватив, дори не беше целия и спряхме, защото я болеше и не съм свършвал. Та, по принцип цикъла и всеки месец закъснява и то с доста, ама този път закъснява с 13 дни. Няма признаци за бременност, но пък има за цикъл, но той просто не идва и не идва... Преди да закъснее си направи тест, 1 чертичка, 5 дни след като закъсня си направи пак тест и отново няма бременност. Въпроса ми е има ли за какво да се притеснявам ? Има възможност да има хормонално заболяване там долу, защото докато пишка я боли и я щипе понякога. Дали е причината това да й закъснява ? Много ми е нервно и неспокойно.

NomNomNom
01-02-2017, 18:06
не е бременна, споко
от хормоните не ти стават неща тип да я боли като пишка

за щипенето - за първия път мисля, че е по-добре с презерватив, не заради обичайните причини ( превенция бременност и ппи), ами
- по-хлъзгаво е + има лубрикант в него

кожа в кожа, като тя е девствена ( = тясна и евенуално суха от притеснение ) - е болка.

съответно, съвсем възможно е нещо да сте я наранили, но ще мине

дано и ти си девствен, или поне си сигурен, че нямаш ппи

иначе, нека да отиде на лекар за тези закъснения -в пубертета е нормално първата година-две + ако е слабичка, но съвсем друго е да те погледнат, най-малкото за кисти.

anonymous908491
01-02-2017, 21:18
тестовете за бременост не са бонбони пъхнал го 5 пъти без да свършва, ама дали била забременяла
то ако ставаше така лесно, щяхме да сме 20 милиарда на Земята

LadyTerrible
01-03-2017, 13:59
Не е бременна,но щом й е толкова нередовен цикълът е хубаво да се прегледа за всеки случай.Причини може да има 100.
Това с паренето не е хормонално,по всяка вероятност е цистит,възпаление някакво.При всяко положение да отиде на лекар,вместо да се мъчи и да се пита по форумите какво й е.

muhatacece
01-03-2017, 14:02
Бе, аз май наистина доста преувеличавам ама си е притеснение, което ме убиваше :D Мерси все пак. А между другото вече нямам приятелка, така че :D :D

NomNomNom
01-03-2017, 18:45
Бе, аз май наистина доста преувеличавам ама си е притеснение, което ме убиваше :D Мерси все пак. А между другото вече нямам приятелка, така че :D :D
ЗАЩООООО

поне да се бяхте сефтосали както трябва :D

gdlyd
01-31-2017, 08:01
не е бременна, цистит или нещо уретрално, а за менструацията , освен хормонално , може да е някваква киста или нещо от сорта.

baby_baby
01-31-2017, 10:10
От "нещо като секс" няма как да забременее

Sunshine_99
02-04-2017, 06:02
Ако на следващия ден вече не я щипе като пишка, най вероятно просто нещо се е раздразнила кожата, протъркала се е. За цистит - ще започне да ходи все по често и по често до тоалетната за по една две капки и ще има силна болка, която не включва само парене - не знам как да я обясня.

muhatacece
02-04-2017, 13:29
Може да заключвате темата, ние дори вече не сме заедно :D :D

dreamwalker
02-04-2017, 14:02
...

https://media.giphy.com/media/KTHFxuEtrVoGI/giphy.gif

Spot the fail of this generation.

Dwyd96
02-04-2017, 14:13
Тва момче ще стане минъор...


„Чукай и бягай”

Rabalka
02-05-2017, 07:08
След парвия пат и на мене ми закасня с седмица и мисля че си е нормално това.