PDA

View Full Version : Червило



Dian4ety
01-02-2017, 02:33
Привет. Бихте ли ми препоръчали дълготрайно червило, което да издържа на пушене на цигара, пиене на напитка и целувки с гаджето. И разбира се съм длъжна да ви оведомя, че разполагам с бюджет от 10лв за бройка. Благодаря ви предварително.

tori
01-02-2017, 03:10
Имам едно матово в гилза на Орифлейм. И матовите на Аура са издръжливи, за обикновените им не знам. Въобще, всичко матово, което докопаш опитай, те по дифолт са по-издръжливи. Само не се лъжи на Ейвън лонг ластинг серията в червена гилза, че едното е купувано още по времето когато пушех и на третото дръпване от цигарата изследваше безследно.

divergent
01-02-2017, 14:01
Въобще, всичко матово, което докопаш опитай, те по дифолт са по-издръжливи.
+1
Репликите на червилата на Кайли са по десет кинта и са много трайни. Иначе аз съм изключително доволна от матовите на Голдън роуз, на изключително достъпни цени са и качеството им е страхотно. И на цигари и напитки може и да издържат, но ако много се лигавите с гаджето, не очаквай червилото ти да не мръдне. :д

NomNomNom
01-02-2017, 14:32
матовите и сухите + има дълготрайни на всяка марка, просто отиди в по-голяма дрогерия и потърси - те са като гланц, като ги нанесеш първо са влажни , после сухи и отгоре слагаш блясък ако решиш

в офиса на цял ден пиене на вода и чай , само от обяда си го поизяждам, т.е. слагам сутрин и евентуално следобяд

-- оставят отенъци по принцип, т.е. устата ще ти червенее и след това

Yoana_01
01-02-2017, 15:32
Опитай това:
https://www.beauty.store.bg/p184114/manhattan-all-in-one-lipstick-hidratirashto-chervilo-s-dylgotraen-cviat.html
Наистина е хубаво и трайно. Казвам ти го от опит.

tori
01-02-2017, 22:48
Коселчо, да, права си за матовите в гилза на ГР - супер издръжливи. Лип крейоните им също са адски добри, че и седят. Имам едно нюдесто от тях и не съм успяла да засека кога и как пада, но аверка има червен пастел, хем пуши и постоянно пие кафета, а седи тва до изтъркване с мицеларна вода. Плюс има и голям избор от цветове, а и е супер евтино.

divergent
01-02-2017, 23:05
Коселчо, да, права си за матовите в гилза на ГР - супер издръжливи. Лип крейоните им също са адски добри, че и седят. Имам едно нюдесто от тях и не съм успяла да засека кога и как пада, но аверка има червен пастел, хем пуши и постоянно пие кафета, а седи тва до изтъркване с мицеларна вода. Плюс има и голям избор от цветове, а и е супер евтино.

Сега като го каза за пастелите, се сетих, че и аз имам някъде из несесерите един пак на ГР, не мърда и това си е! Признала съм ги турците и за червилата, и за лаковете за нокти, че са им много качествени и трайни.

Dian4ety
01-04-2017, 00:28
Купих си на Голден роуз пастела, благодаря ви много!

tori
01-04-2017, 07:37
Драсни по-натам дали ти е харесало.