PDA

View Full Version : Обърках се.. Моля за мнение :)



19sunshine96
01-02-2017, 11:58
Здравейте, нещо не ми се връзват нещата или съм бременна (днес ще си направя тест) или имам някакъв здравословен проблем!! За месец октомври ми дойде на 11, за ноември на 10 ( до тук нищо). За декември ми дойде на 5ти и ми свърши на 9ти, но тогава правих секс без презерватив (повторихме няколко пъти) ( много съм простаа знамм вината си е моя) не е свършвал в мен, но факта че след минути пак почвахме ме кара да мисля че е станало нещо което не трябва.. Ето и това което ме обърка.. На 28ми този месец много ме боля "корем" все едно всеки момент ще ми дойде, но не ми дойде прицапа ми леко дори не беше кръв а бледо розово.. От тогава до днес имам някакво кафяво течение (малко като количество, но все пак не е нормално според мен) Моля ако някой е имал подобен проблем нека сподели поне това шибано кафяво течение от какво може да е на лекар за сега въобщее не ми се ходии

divergent
01-02-2017, 13:47
Няма да има нова година, нов член на семейството, обаче може да се е зародил някакъв живот в теб все пак. Не под формата на бебе, а на бактерия. Не ти се ходи на лекар, ама тук ние не можем да те излекуваме, така че по-добре посети гинеколога, че да не стане по-зле.

19sunshine96
01-02-2017, 14:17
Не съм искала да ме лекувате, а някой с подобен проблем да даде мнение! :)

Indistinct
01-02-2017, 14:31
Малко са с подобен проблем тук. Когато нещо не е наред се ходи на лекар, не да се чака дали ще се намерят "сродни души". Симптомите могат да са едни и същи, а болестите напълно различни.

19sunshine96
01-02-2017, 14:45
Ето компетентните веднага ме изкараха болна... Благодаря ви може да закриете темата

divergent
01-02-2017, 14:51
Вземи си направление и за психолог като ходиш на лекар. Искаш мнение, а после се заяждаш.

Indistinct
01-02-2017, 15:12
Ето компетентните веднага ме изкараха болна... Благодаря ви може да закриете темата

Ако не мислеше, че ти има нещо, нямаше да пишеш тема, обяснявайки симптомите ти. Въпреки това, дано всичко да е наред.

Темата се заключва.