PDA

View Full Version : Натрапчив сън



siwa_koala
01-02-2017, 12:21
Здравейте :) пиша в този раздел, тъй като не бях сигурна къде точно е адекватно да пост-на въпроса си.От известно време насам, може би 6-7 месеца редовно сънувам момиче, което съм сигурна, че не познавам и не съм виждала никога. Сънищата ми са много реалистични и натрапчиви. Общо взето всеки път едно и също- сънувам,че е адски красива,целува ме и се будя? WTF?

NomNomNom
01-02-2017, 17:44
много скучен сън :D

Bisha
01-02-2017, 21:58
Е само тва ли? В съновниците пише че ако сънуваш целувка - значи че някой приятел ще те предаде.

LadyTerrible
01-03-2017, 14:03
В съновниците пише че ако сънуваш целувка - значи че някой приятел ще те предаде.

Аз пък и още много други неща съм чела за това. :D
Авторке,по принцип е прието виждането,че човек може да сънува само и единствено хора,които е виждал/срещал.Разбира се,изключения има-например аз съм сънувала и съм говорила насън с хора,които съм виждала само на снимка.Не се притеснявай,не отдавай толкова значение.Сънищата са вид реакция на подсъзнанието на човека,има смисъл в тях,но не е закон той да се търси.

Dwyd96
01-03-2017, 19:55
Здравейте :) пиша в този раздел, тъй като не бях сигурна къде точно е адекватно да пост-на въпроса си.От известно време насам, може би 6-7 месеца редовно сънувам момиче, което съм сигурна, че не познавам и не съм виждала никога. Сънищата ми са много реалистични и натрапчиви. Общо взето всеки път едно и също- сънувам,че е адски красива,целува ме и се будя? WTF?

Е*е ти се че чак бълнуваш :D

siwa_koala
01-05-2017, 01:49
не мисля,че е необходимо да правиш психологически проекции,чувствам се напълно сексуално задоволена :))
мисля,че намерих отговора на въпроса си :)
благодаря за отговорите ви,оценявам :)