PDA

View Full Version : Изневерява ми.. за втори път. ПОМОЩ!



ElisM
01-02-2017, 12:43
Здравейте, искам да споделя с Вас проблема си и се надявам да ми дадете адекватни съвети. С приятеля ми сме заедно от 2 години, аз съм на 21 той на 27. Преди 6 месеца се усъмних, че ми изневерява и проверих разпечатките му...е изневерил ми беше имаше постоянни смс и обаждания с едно момиче, а освен това и разговори с негова бивша....Изкара мен виновна, че съм му ровила в телефона, успя да ме оплете простих му. Преди два дни в навечерието на Нова година в мен се пробуди пак онова чувство.... съжалявам, че пак се разрових..... уви същата история явно той никога не е спирал. Моля Ви, кажете ми как да постъпя очевАдно е, че трябва да се разделим, но как да му кажа, че знам или как да го хвана на място не искам сега да избързвам като миналия път, за да не изляза пак виновната.

divergent
01-02-2017, 13:40
Тук няма избързване или подраняване - просто действай. Той при всички положения ще се опита да ти вмени вината, но не се поддавай и не я търси в себе си. Раздели се с него колкото можеш по-скоро, обаче се подготви да си корава и категорична. Ако се поддадеш на емоциите си склонна да му простиш и да се измъчваш после цял живот. Не вярвай на евентуалните приказки, че ще се промени и прочие - направил ли го е веднъж, ще го направи отново. Не го мисли толкова как точно да му го кажеш, бъди колкото се може по-кратка. Уведоми го просто, че знаеш, че те мами, няма да позволиш повече да те заблуждава и приключваш отношенията си с него. Принципно тези неща трябва да се случват лице в лице и не е готино да късате по телефона или чрез съобщение, обаче в случая няма да е недостойно да го направиш и по този начин, той не заслужава респекта да му го казваш в лицето, след като е действал толкова дълго зад гърба ти. Ако ще ти е по-лесно, направо му пиши да не те търси повече, защото си научила и прекрати всякакъв контакт с този човек. Успех и бъди силна!

NomNomNom
01-02-2017, 14:29
голям тарикат

изневери тип за една вечер са по-поносими от паралелна връзка зад гърба ти, на което ми прилича това, което си описала

т.е., няма нужда да се хабиш, изчезни и си живей живота с някого, на когото си достатъчна

ElisM
01-02-2017, 14:37
Чудя се дали да изчакам следващата разпечатка след 2 седмици... или да действам сега не зная много ми е трудно измъчвам се гади ми се от него....

divergent
01-02-2017, 14:38
Въобще не отлагай, разкарай го от живота си възможно по-скоро.

NomNomNom
01-02-2017, 14:38
направо сега и не давай обяснения - не се поддавай на обвиненията и агресията му - отиди при майка ти/сестра ти/по-голяма приятелка/леля - имаш нужда от възрастен човек, който те обича и ще те разбере - не се срамувай да споделиш всичко

Fisherman
01-02-2017, 14:41
Ева,изневерите никога не са смислени.

ElisM
01-02-2017, 14:42
Благодаря Ви, момичета много ми е трудно, обичам го наистина исках да сме семейство ;(

divergent
01-02-2017, 14:53
Благодаря Ви, момичета много ми е трудно, обичам го наистина исках да сме семейство ;(

Разбирам те, но с такъв човек няма как да създадеш щастливо семейство. Ще откриеш някой, който те оценява и за него си единствена, само не се отказвай и не се измъчвай.

NomNomNom
01-02-2017, 14:53
Ева,изневерите никога не са смислени.

нека не са, това не означава, че не са факт

NomNomNom
01-02-2017, 14:55
Благодаря Ви, момичета много ми е трудно, обичам го наистина исках да сме семейство ;(

:(
заради малкото щастие дето ти дава, не трябва да търпиш тези гадости
няма да е лесна раздялата, и е малко вероятно да те пусне току така - очаквай извинения и обещания, жестове, редуване с нападане и обиди, изнудване (нз твоя човек какъв е, но имай предвид, че всичко е възможно, затова имаш нужда от някой силен близък човек, да те държи на земята)

anonimna:D
01-02-2017, 14:57
Няма да му се поддаваш, ти с нищо не си виновна, единствения наранен и излъган човек си ти. Ако почне пак да ти вменява вина, тегли му една майна и си тръгвай. С такъв човек не искаш бъдеще. Дори и да се окроти, което рано или късно ще стане, ти постоянно ще имаш съмнение в него. А една връзка без доверие, никаква връзка не е. Ще си намериш правилното момче за теб. Хайде гушки и успех :)

ElisM
01-02-2017, 15:02
Знам, че дори да му простя аз нямам бъдеще с него, аз съм студентка и работя, той е безработен (само устата му работи много), той никога не си признава, че е виновен дори да е очевидно, че е.. трябва да се махна, каквото и да ми коства това.

golemiq_korab_minava
01-02-2017, 15:05
Здравейте, искам да споделя с Вас проблема си и се надявам да ми дадете адекватни съвети. С приятеля ми сме заедно от 2 години, аз съм на 21 той на 27. Преди 6 месеца се усъмних, че ми изневерява и проверих разпечатките му...е изневерил ми беше имаше постоянни смс и обаждания с едно момиче, а освен това и разговори с негова бивша....Изкара мен виновна, че съм му ровила в телефона, успя да ме оплете простих му. Преди два дни в навечерието на Нова година в мен се пробуди пак онова чувство.... съжалявам, че пак се разрових..... уви същата история явно той никога не е спирал. Моля Ви, кажете ми как да постъпя очевАдно е, че трябва да се разделим, но как да му кажа, че знам или как да го хвана на място не искам сега да избързвам като миналия път, за да не изляза пак виновната.

А любовни писънца ли си бяха?

ElisM
01-02-2017, 15:44
На разпечатката няма как да ги прочета...

LadyTerrible
01-03-2017, 13:55
Разбирам те, но с такъв човек няма как да създадеш щастливо семейство.

Напълно съм съгласна.В повечето случаи щом си има навик да го прави,дори и 5 пъти да се жените,няма да се спре.Подкрепям всички-няма какво да правиш при този човек.Никой не обещава да е лесно,но поне със сигурност е правилният избор.

baby.11
01-05-2017, 08:18
Аз лично не бих простила изневяра за 2 път!! Моето мнение е че трябва да го зарежеш без да му даваш обяснения!

ElisM
01-05-2017, 12:30
Още не мога да събера тази тъпа смелост, намеквам му той се кълне, че ме обичал. Едвам ми издържат нервите, вчера чак ми прилоша не знам дали отново някога ще мога да обичам.....

ElisM
01-05-2017, 12:35
Имам чувството, че всички приятели около нас знаят, чувствам се толкова смешна в очите на хората по-голямо унижение няма.

LadyTerrible
01-05-2017, 13:57
по-голямо унижение няма.
Това ли ще търпиш или ще привеждаш думите в действия?
По-готова няма да станеш,колкото и да отлагаш.От опит говоря.

hardsoultosave
01-05-2017, 14:17
Спомни си, че на първо място си ти и понякога е необходимо да бъдеш лек (или не чак толкова) егоцентрик и да сложиш себе си на първо място. Такива хора са токсични и щом няма уважение към теб, изкарва те виновна за негови грешки и е решил, че ще има наглостта да продължи да подхвърля нечие доверие, едва ли с нещо ти е нужен.

Феминисткия подход би предположил да ти кажа, че ти си достатъчно силна само защото си жена и/или си намерила нещо вътре в себе си, което да ти помогне да се справиш с такава новина веднъж вече, но не съм съвсем сигурна понеже не те познавам, а и ми се струва малко крайно. Ако съм на прав път - приеми го като феми комплимент, де.

Та така.. stay strong, оттърви се от неприятни хора и продължавай с много вдъхновение и се надявам скоро всичко да бъде хармонично вътре в теб и да знаеш, че си направила правилния избор. :)

ElisM
01-21-2017, 06:03
Момичета, здравейте отново :) Е, събрах смелост да му кажа, той както обичайно ми се развика и си тръгна диалога не продължи даже 5 минути, репликите бяха същите, как съм могла да ровя, да съм си намерила някой, който не ме лъже и т.н знам, че ще ми е трудно, но ще свикна този път дори нямам сили да заплача..

NomNomNom
01-21-2017, 07:30
браво, мило момиче !
определено ще намериш някой, който не лъже чак толкова

divergent
01-21-2017, 08:31
Поздравления за силата и смелостта! Всички трябва да се научим да се освобождаваме от това, което ни мъчи, независимо колко сме свикнали с него. Ще намериш някой, който те заслужава и оценява.

Ewok
01-22-2017, 17:35
уау
не мислех, че нещо някога се случва в тези теми

браво!
нямаш работа с патологичен лъжец

ще ти трябва време да натрупаш самочувствие, но с всеки месец чувството е все по-хубаво и леко

Ewok
01-22-2017, 17:36
. Едвам ми издържат нервите, вчера чак ми прилоша не знам дали отново някога ще мога да обичам.....

колко познато

golemiq_korab_minava
01-22-2017, 18:01
колко познатоще се оправиш

draid
01-23-2017, 17:21
Интересен е факта, че дори питаш какво да правиш. Очевидно си крайно несигурен човек. Имаш време да поправиш тая груба грешка.

inewton
01-23-2017, 17:24
Errare humanum est, sed stultum in errore perseverare.

Зарязвай го.

gabriella22
02-05-2017, 18:31
Поздравявам те за тази смелост. Не заслужаваш това. Ще можеш да обичаш и ще намериш човека за теб, когато е писано!!
Нали знаеш, не можем да спрем да харесваме розите, само заради бодлите им. Този човек за мен е човек БЕЗ бъдеще и БЕЗ бъдещо семейство. Такива хора обикновено завършват на 40-45 години, пияни, съсипали всичко.
УСПЕХ за напред!!