PDA

View Full Version : Нямам гадже



Lentube
01-03-2017, 19:07
Момиче съм вече на 19 години студентка в София, а още не мога да си намеря гадже. Как ги намирате? Аз досега не съм си имала. Сега на София не ходя често на дискотека, ама и там не мога да си намеря. Не разбирам много от гримове и затова си слагам само червило, ама имам и по-красиви приятелки които си нямат гадже. Мислите ли, че щом не съм си намерила до сега някога ще си намеря? И дали ще ми се смеят момчетата, че още съм девствена?

haritov
01-03-2017, 19:21
нямаш ли си проблеми че и гадже искаш?

Lentube
01-03-2017, 20:09
Не нямам проблеми. Затова искам гадже.

solo_
01-03-2017, 20:13
аз съм грозен, глупав и девствен! И като ти казвам че грозен имам предвид че изглеждам КРИТИЧНО на външен вид!
обаче това не е проблем и не ме притеснява
защото си живея живота и нищо не ме интересува

момичетата ме отбягват и ме наричан грозен и задръстен
обаче мен тази работа не ме интересува
защото съм себе си!

а ти грозна ли си? Защото ако си грозна е нормално да ти е трудно да си намериш приятел

иначе няма от какво да се притесняваш
за всеки влак си има пътник
сигурен съм, че и ти ще си намериш приятел

NomNomNom
01-03-2017, 20:29
момчета заговарят ли те, пишат ли ти
приятелски ли се държиш с тях, отпускаш ли се в тяхно присъствие?
питай приятелките си дали биха и какво биха променили във външния ти вид ( няколко прияелки самоостоятелно)
ако има повтарящи се коментари, обърни внимание

Грозния
01-03-2017, 20:42
Момиче съм вече на 19 години студентка в София...И досега никое момче не те е сваляло и не ти е предлагало :shock: ? Дори ако си грозна, все някой щеше да ти е предложил досега!

Трол ли си?

golemiq_korab_minava
01-03-2017, 20:43
И досега никое момче не те е сваляло и не ти е предлагало :shock: ? Дори ако си грозна, все някой щеше да ти е предложил досега!

що пишеш глупости?

sladura89
01-04-2017, 04:42
Момиче съм вече на 19 години студентка в София, а още не мога да си намеря гадже. Как ги намирате? Аз досега не съм си имала. Сега на София не ходя често на дискотека, ама и там не мога да си намеря. Не разбирам много от гримове и затова си слагам само червило, ама имам и по-красиви приятелки които си нямат гадже. Мислите ли, че щом не съм си намерила до сега някога ще си намеря? И дали ще ми се смеят момчетата, че още съм девствена?

Не се притеснявай аз и аз чак на 19 имах за пръв път, ама то това не е нещо кой знае какво да имаш гадже, мхм даже аз в момента не си и търся така ми е по-добре! Виж вече от секс си има нужда, ама пък ако няма с кого каква вина имаме, така че и някой да се смее много ти дреме какво ти пука за чуждото мнение! :)

Anity111
01-05-2017, 07:19
що пишеш глупости?

И аз това се чудя...

Smrazqvashta
01-05-2017, 07:27
Само тъпанар би се подиграл на девствеността ти.

Holo Unicorn
01-06-2017, 00:07
Супер профански изказвания има в тая тема...Вземете кажете нещо по-смислено от "Грозна ли си? Трол ли си?"

До авторката: Не си първата 19-годишна без гадже, така че по-добре спри с изказвания от сорта на "Мислите ли, че щом не съм си намерила до сега някога ще си намеря?" че и за по-тежки случаи от теб се сещам...Общо взето си си спестила малко или много безполезни и безнадеждни училищни "връзки".
Това "как се намира гадже" не става просто ей така, трябва да излизаш и посещаваш места, пък вече чиято личност ти хареса и ти направи най-голямо впечатление и не е нещо, което срещаш на всеки ъгъл - него (някой по-специален :) ). Но ако си се насочила към дискотеката за СЕРИОЗНА връзка...аз лично не ти го препоръчвам. Не казвам, че по дискотеките няма и сериозни хора, просто моя кръг от приятели се състои от свестни и сериозни хора, които предпочитат други места и не ходят по дискотеки, и такива, които ходят, и малко или много са си изпатили от "дискотечните връзки". Разбира се, това е мое мнение и го казвам само аз.
Това, че нямаш проблеми не го вярвам, защото всеки си има. Да, гаджетата наистина носят "проблеми", като цяло не е лесно да съжителстваш с коренно различен от теб човек. Но просто да казваш, че нямаш проблеми, а си търсиш...малко е странно.
Относно грима...само ще кажа, че има наистина много мъжки индивиди, които си падат по естествени момичета, които не носят грим. Според мен е хубаво да се научиш на някои хитринки с грима, все пак той е създаден за да поправя малки несъвършенства. Да не говорим как ако си слагаш малко грим (правилно) ще се почувстваш по-добре относно външния ти вид и ще си по-самоуверена, ще прави впечатление, че се грижиш за това как изглеждаш и че не си занемарена. Просто е хубаво да обръщаш внимание на външния вид. Момчетата като цяло си падат по по-самоуверени момичета, които обръщат внимание на това как изглеждат, ест не прекалено много, или пък такива, които изглеждат така сякаш са си потопили лицето в кофа с боя (което не е рядко срещана гледка в днешно време...).
Наистина, както Smrazqvashta каза, само тъпанар би се подиграл на това, че си девствена, и всъщност момчетата (това съм го чувала от не малко XD) предпочитат девствени момичета, просто защото така виждат, че не се зарибяваш с тях само за секс (щото и това се среща често в днешно време...) Абе това си е някакъв техен индикатор, девствеността не е нещо, което трябва да те притеснява.

Общо взето това ти препоръчвам, както и да не ги слушаш тея профани, дето един свестен съвет не могат да дадат. Пък дано по-скоро намериш твоя човек :)

S8S
01-06-2017, 00:47
Lentube : Разбираемо, че искаш, а и все пак ти е време. Според мен няма нищо по-хубаво от това да си имаш любим човек и всичко да е споделено. Да прекараш целия си живот с този човек. Както се досещаш...за съжаление не се случва толкова често, колкото ни се иска.
Чудя се само дали сега е подходящото време в което да си имаш приятел. Все пак си студентка и други неща трябва да са ти приоритет в момента. Също така трябва да се замислиш дали искаш просто гадже или нещо по-сериозно.
Не вярвам причината да е във външният вид, няма грозни хора. Всяко едно момиче е изключително красиво по свой си начин. А и в крайна сметка не с очите обичаме...

Грозния
01-06-2017, 18:54
що пишеш глупости?

И аз това се чудя...Вземете напишете нещо умно тогава 8)!

Жена на 19 г. задава въпрос "Защо съм на 19 и нямам гадже?". То звучи направо тролско, защото дори на грозните жени, все някой им предлага преди 19 годишна възраст!
Другото което ми идва наум, или е нечистоплътна или чака "подходящия" (някой богаташ)!

Нека всеки да каже, къде мисли че е проблема.

Само тъпанар би се подиграл на девствеността ти.Медал ли да ѝ дадем :shock: :D ?!

LoadRunner
01-06-2017, 18:57
,,,,
ти нали уж имаше 2 седмици бан уее
ко прайш тука толко рано??????

an7raks
01-06-2017, 19:04
Само тъпанар би се подиграл на девствеността ти.
+
По-скоро ще се зарадва момчето, стига да не го хванеш от някоя дискотека и да очаква съвсем друго.

zara04
01-07-2017, 21:18
Какво се притесняваш. Може би наистита проблемът е в теб . Колкото и да си хубава според мен момчетага гледат предимно характера . Ако си прекалено срамежлива или се държиш като примадона ще отблъснеш който и да е представител на силния пол . Надявам се да съм помогнала

zara04
01-07-2017, 21:18
Не мисля че е проблем че ки нямаш приятел . Имаш толкова живот пред теб .

Deep_House_Fan
01-07-2017, 21:32
Извинете за тъпия въпрос но някой може ли да ми каже как да задам въпрос като тема ???

LoadRunner
01-07-2017, 21:38
Какво се притесняваш. Може би наистита проблемът е в теб . Колкото и да си хубава според мен момчетага гледат предимно характера . Ако си прекалено срамежлива или се държиш като примадона ще отблъснеш който и да е представител на силния пол . Надявам се да съм помогнала

да, аз края на лятото се запознах с една от тренировките (с хубаво тяло да поясня)
ама беше адски скована и чак ме притесни
толкова скована че чак ми беше неприятно
скована като ааадски притеснителна и нищо не можеше да провокира в мен, ма това се получава когато харесваш някой прекалено и се чудиш дали ти макар и да знаеш че не си смотан да излезеш пред другия такъв, това по-често се случва при момчетата между другото

sleepers
01-09-2017, 14:51
Аз лично го намирам за интересно когато се запозная с момиче и ми сподели че е девствена. Не разбирам цялата работа с това чифтосване по дискотеките. Цялата ти история ми е странна, пишеш ли си с някакви момчета? Ако не от какво се оплакваш? Намери си някой който ти харесва и започвайте да си говорите, може пък да се харесате.

golemiq_korab_minava
01-09-2017, 15:23
Вземете напишете нещо умно тогава 8)!

Жена на 19 г. задава въпрос "Защо съм на 19 и нямам гадже?". То звучи направо тролско, защото дори на грозните жени, все някой им предлага преди 19 годишна възраст!
Другото което ми идва наум, или е нечистоплътна или чака "подходящия" (някой богаташ)!

Нека всеки да каже, къде мисли че е проблема.
Медал ли да ѝ дадем :shock: :D ?!

На теб неслучайно не са ти връзвали, а си на 28.

Не защото си грозен.

Още по-малко защото нямаш милиони..

solo_
01-09-2017, 15:41
Вземете напишете нещо умно тогава 8)!

Жена на 19 г. задава въпрос "Защо съм на 19 и нямам гадже?". То звучи направо тролско, защото дори на грозните жени, все някой им предлага преди 19 годишна възраст!
Другото което ми идва наум, или е нечистоплътна или чака "подходящия" (някой богаташ)!


подходяштия несашествува
като намериш подходяштия тогава все ште се появи някой по подходяшт

иначе и аз сам на мнението че грозните сашто трябва да правем секс


+
По-скоро ще се зарадва момчето, стига да не го хванеш от някоя дискотека и да очаква съвсем друго.

вероятно някой глупак... заштото секса сас девствено момиче е извратен (за мен)
заштото едва ли е приятно някой да крешти и да се стяга
а оште по-малко да ти се стичат кравиштаа глупости по члена

сашто така тези нямат никакав опит и ништо не можеш да учакваш от тях
и сашто така не е приятно ти самия да се притесняваш да не я боли и да не направиш някакав проблем

иначе аз саштто сам на мнение че не е хубаво да се подиграваш на девственота
заштото всеки го праве когато се почувства готов
но аз лично предпочитам да не е сас девствена заштото е неприятно
иначе биха могли сами да се отворят
аз познавам такива хора... просто се притесняват или страхуват от болката



Не защото си грозен.


ти ако беше момиче штеше ли да ти е приятно да правеш секс сас грозно момче?
едно на рака че парво трябва да испитваш привличане кам някого и чак тогава...

golemiq_korab_minava
01-09-2017, 16:01
Айде да не търсим колко ''грозни'' мъже си имат жени = красавици..


Като смята, че с пари ще се оправи, ами нека да ги изкара :)

Но няма да го направи, защото цял живот не е полагал, нито труд, нито е поемал риск.
Сега да видим - характера или красотата?

an7raks
01-09-2017, 16:10
подходяштия несашествува
като намериш подходяштия тогава все ште се появи някой по подходяшт

иначе и аз сам на мнението че грозните сашто трябва да правем секс



вероятно някой глупак... заштото секса сас девствено момиче е извратен (за мен)
заштото едва ли е приятно някой да крешти и да се стяга
а оште по-малко да ти се стичат кравиштаа глупости по члена

сашто така тези нямат никакав опит и ништо не можеш да учакваш от тях
и сашто така не е приятно ти самия да се притесняваш да не я боли и да не направиш някакав проблем

иначе аз саштто сам на мнение че не е хубаво да се подиграваш на девственота
заштото всеки го праве когато се почувства готов
но аз лично предпочитам да не е сас девствена заштото е неприятно
иначе биха могли сами да се отворят
аз познавам такива хора... просто се притесняват или страхуват от болката


Дебил, не става въпрос за физическото удоволствие...

solo_
01-09-2017, 16:11
Айде да не търсим колко ''грозни'' мъже си имат жени = красавици..


Като смята, че с пари ще се оправи, ами нека да ги изкара :)

Но няма да го направи, защото цял живот не е полагал, нито труд, нито е поемал риск.
Сега да видим - характера или красотата?

визията сашто е много важна
оти няма да е окей да излезеш и хората да те сочат сас праст

иначе характерат сашто е нешто вав което се вглеждам

няма значение дали един маж е грозен или хубав
грозните маже превличат жените сас феромони
а аз сашто сам грозен ама нямам нищо и феромони даже

парите са най важното нешто заштото с тях се уцелява и с тях се постигат цели и с тях можеш да се позволиш нешта и да известираш вав себе си
иначе власта сас пари не се постига
власт се постига с афторитет и характер

на парв поглед хората може да не се харесат
ама после като се виде че се даржат добре един сас друг работата става и се заобичват

и пак... визията сашто е МНОГО важно нешто корабе

а ти оште ли не си разбрал че Грозния всаштност не е грозен?

пс: парите са сигурност


Дебил, не става въпрос за физическото удоволствие...

ама кравиштата пак са неприятни

NomNomNom
01-09-2017, 17:02
ахахаха соло, за малко да ви объркам, добре се получава

Dwyd96
01-09-2017, 17:06
Момиче съм вече на 19 години студентка в София, а още не мога да си намеря гадже. Как ги намирате? Аз досега не съм си имала. Сега на София не ходя често на дискотека, ама и там не мога да си намеря. Не разбирам много от гримове и затова си слагам само червило, ама имам и по-красиви приятелки които си нямат гадже. Мислите ли, че щом не съм си намерила до сега някога ще си намеря? И дали ще ми се смеят момчетата, че още съм девствена?

Прати по-красивите ти приятелки в 3ти блок в студентски град и ще ти намеря гадже....

Грозния
01-09-2017, 18:44
Колкото и да си хубава според мен момчетаТа гледат предимно характера.:razz:
Точно характера гледат шъ знайш, особено на тая възраст (19 г.) :D!


(Това е сарказъм!)

Ако си прекалено срамежлива или се държиш като примадона ще отблъснеш който и да е представител на силния пол.Тука си права донякъде! Сигурен съм, че ако не е живяла в клетка до 19 г възраст, поне някой ѝ е предлагал! Или тя ги реже нарочно, или е много нечистоплътна и неподдържана и я отбягват с право!

скована като ааадски притеснителна и нищо не можеше да провокира в мен, ма това се получава когато харесваш някой прекалено и се чудиш дали ти макар и да знаеш че не си смотан да излезеш пред другия такъв, това по-често се случва при момчетата между друготоЗа да стигне до секс, една жена не е нужно да прави нищо. Достатъчно е да чака някой да ѝ предложи, да се съгласи на няколко излизания по заведения и после да се съгласи на секса, който неизбежно ще ѝ предложат!
Дори да е доста грозна, дебела и закъсала, на подходящите места винаги може да се пусне на някой подпийнал и да стигне до секс с него почти веднага.
Като забележете - дори в тези "отчайващи" ситуации, жената има избор, при това доста голям!

Аз лично го намирам за интересно когато се запозная с момиче и ми сподели че е девствена.И кое му е интересното? Тя най-често не знае какво иска.
Да чакаш за секс месеци или години, кандърми и накрая мрънкане и отказ след "първа кръв" :D ? На тая "мисия" може да се навие само загорял и закъсал тийнейджър, готов на всякакви "геройства" за да "топне чушката" :D.
(Дори аз не бих се занимавал с подобни глупости :lol: .)

Цялата ти история ми е странна, пишеш ли си с някакви момчета? Ако не от какво се оплакваш? Това е трол, пуснал темата, за да предизвика дискусия. Цялата история е измислица, 100%!

На теб неслучайно не са ти връзвали, а си на 28.

Не защото си грозен.

Още по-малко защото нямаш милиони..Ооо, Кораб :D !
Като си толкова умен, защо не ми споделиш защо не ми връзват според теб :D ?!
А после ми кажи защо на ТЕБ не ти връзват :razz: !!!

подходяштия несашествуваТочно затова съм го сложил в кавички:) !
П.С. Соло, започни пак да пишеш правилно, защото това не е интересно!

Айде да не търсим колко ''грозни'' мъже си имат жени = красавици...Да, но те са богати 8) !

Като смята, че с пари ще се оправи, ами нека да ги изкара :)А ти кога и как ще се "оправиш"? Разкажи ни как виждаш пътя до сефтето си :D? Ама реалистично, а не изпод леглото ти да изскочи Памела Андерсън и да те изнасили (например) :razz: !

Но няма да го направи, защото цял живот не е полагал, нито труд, нито е поемал риск.За кого говориш?

...сашто ...сашто ... нешто заштото ... уцелява ... позволиш нешта ... вав ... власта сас ... афторитет ......парв ... даржат ... сас ...сашто ... нешто ... оште ... всаштност ...... кравиштата ...Рабалка ли имитираш :D ?

Прати по-красивите ти приятелки в 3ти блок в студентски град и ще ти намеря гадже....:razz:

an7raks
01-09-2017, 19:30
ама кравиштата пак са неприятни

То идеята беше, ако е красива...

golemiq_korab_minava
01-09-2017, 19:37
Грозен. Аз не съм си поставял неизменна цел, нито съм умрял да мисля за това.

Казах каквото беше, за продължение на диалога няма смисъл.

Грозния
01-09-2017, 20:03
Грозен. Аз не съм си поставял неизменна цел, нито съм умрял да мисля за това.

Казах каквото беше, за продължение на диалога няма смисъл.Ме ми отговори на нито един от въпросите.

Ти си пръв да говориш за другите, "как било и какво трябвало", но като те накарат да кажеш същите неща за себе си, веднага даваш заден ход :D. Защо така :)?

golemiq_korab_minava
01-09-2017, 20:32
Отговорих ти доста ясно.. ;) Но ти не искаш да разбереш.

Аз нямам проблем. Дори да имам - не се оплаквам.

Стани богат щом това е твоя начин, натрупай печалба, хайде живо здраво. ;)

an7raks
01-09-2017, 20:35
Стани богат щом това е твоя начин, натрупай печалба, хайде живо здраво. ;)

Не може, щото съдбата го е ощетила като цяло.

Грозния
01-10-2017, 19:16
Отговорих ти доста ясно.. ;) Но ти не искаш да разбереш.Нищо не отговори - отбягваш въпросите и не искаш да отговориш!

Аз нямам проблем. Дори да имам - не се оплаквам. Имаш, имаш, даже много повече от мен :D. Първата стъпка към решаването на проблема е да го осъзнаеш и да говориш за него 8)! Ти не правиш нито едно от двете.

Стани богат щом това е твоя начин, натрупай печалба, хайде живо здраво. ;)Та какъв е твоят план? Едно от многото неща, на които не ми отговори.

Dwyd96
01-10-2017, 20:32
Все още няма хубави приятелки на входа на 3 блок.... Ти май не искаш гадже :?

baby_baby
01-11-2017, 15:18
Гадже може да си намериш не само в дискотека

Как си намираме - няма точни стъпки за това просто става спонтанно