PDA

View Full Version : Една моя история



vasil poriazov
01-03-2017, 19:51
Здравейте на всички, не знаех дали тук или в друг раздел да го сложа, този ми изглеждаше най-подходящ...
Таа харесвах едно момиче, (и все още), започнахме училище, тя е нова с още няколко нейни приятелки, заглеждаше ме преди, забелязах, защото погледът ми се отнасяше натам, след време придобих представа за държанието й, като бях покрай нея и исках да се запознаем, защото започнах да изпитвам симпатии към нея. Нямах смелост да го направя, отделно с времето постоянно започнахме да се засичаме в коридорите в училище и се заглеждахме, започнах да я харесвам, даже сякаш се бях привързал към нея.. ама аз съм си риби, чувствителен и лесно привързващ се тип.. както и да е.
Имаше един момент, в който стоях на едно парно до прозорците, а тя до нейната стая и като я погледнах ме гледаше, зяпахме се 5 секунди и леко отклоних поглед, че щеше да е странно как се зяпаме :D. После пак я погледнах и пак същата история.. като се прибрах бях с усмивка до небето, кефих се адски много и си викам, че ще я заговоря и поканя да излезем. Да ама не.. имах една възможност ама тоя срам дето го имам от малък ме втриса, изпуснах възможността, след 1-2 седмици и постепенно така като се разминавахме гледаше надолу, аз все повече я харесваш, а тя все повече отбягваше погледа и бях още по-притеснителен и несигурен в себе си. Изведнъж ми хрумна да почна Фитнес, заради адските нерви и гняв, не ме е срам да си призная.. ревал съм 1 седмица, и женчо да ме наречете такъв съм си, не мога просто, от малки неща се случва. Водопад направих направо.. но от една страна мисля, че тя беше изпитание, в залата този гняв ми даваше повече сила, енергия, надъхваше ме.. взех си един креатин монохидрат, след 1-2 седмици прием започнах да усещам още повече сила, а момиче не можех да си го избия от главата, тренировки, течности, яко ядене и сън, видях, че имам подобрение и се надъхах да тренирам още повече. А.. изненада, брат ми беше подарил едни аминокиселини, добавих ги и тях... тренирах и тренирах.. исках да премахна гнева, за излея всичко в залата... Какво забелязвам.. приятелите ми казват, че имам подобрение, супер, още повече се надъхах. За коледа събрах пари от близки и роднини, купих един хубав протеин, всичко тип топ.. стакче :)
(Леле тва доста дълго стана в обяснения..)
Изградих режим, постепенна увереност покрай момичета, защото аз съм доста стеснителен и затворен в себе си, но сега гледам под друг ъгъл, не ме интересуват ш*баните им мнения, ЯКО ТРЕНИРОВКИ И ТОВА Е!!
Едвам изтърпях тази ваканция, искам да видя въпросното момиче възможно най-скоро, к'во става.. за пръв път да искам да тръгна на даскало и удължили ваканцията до 9-ти, лелее...
Ама ще изтраям, уча се на търпение :)
И така досега... тренирам, ям, пия вода, лягам си навреме.. всичко тип топ, целта на това мое преживяване беше за да покаже на всички, че станах по-силен психически отпреди, по-възпитан и по-уверен в себеси, също така искам да добавя - ''След тъмната нощ следва нов и светъл ден!!!!!''
Това никога не го забравяйте!! Продължавайте и никога не се отказвайте от това, което искате, не мога да премахна изцяло болката, която чувствам заради това момиче, но с това калявам духът си и ставам все по силен!!
Искам да предам на всички, които мислят, че нямат нужната воля и кураж, ИМАТЕ ГИ! Просто бъдете себе си, намерете сили отвътре и изгрейте!! Ако не вие, кой?.....

Това е отмен, роман.. но така ми стана по-добре, надявам се да помогна на някой, въпреки трудностите му, каквито и да са те, винаги има път!!
п.с. Ако темата не е за тук, моля преместете я в раздел ''Спорт и Здраве'', но мисля, че тук й е мястото, ако не - извинете ме. :)
Ста

Bisha
01-04-2017, 07:22
Дейба такъв роман за няколко погледа в кородора ли бе? Ама знам си ви аз рибите :D

Smrazqvashta
01-04-2017, 07:31
Благодаря, че сподели.

Dkeyz
01-04-2017, 08:25
Бе я порасни. Намери си топките някъде и я заговори, много ясно, че ще й писне на момичето само да ти мята погледи. Ясно ми е, че не винаги момчетата трябва да започват нещата, но както виждаш явно и тя е срамежлива, за това не показвай какъв мъжага си като пишеш мотивиращи истории свързани с фитнеси и глупости, ами отиди, заговорете се и я спечели.

BiggieSmalls
01-04-2017, 17:20
+1
Иначе евала, че си почнал да блъскаш. За мен най-хубавото в тва е, че цялото ти внимание/сила и всичко е насочено само там и не си губиш времето да мислиш за глупости.

lunacy
01-04-2017, 23:59
купих един хубав протеин

не прочетох историята ти, НО това ми хвана окото

modern day romance

lunacy
01-05-2017, 00:11
Здравейте на всички, не знаех дали тук или в друг раздел да го сложа, този ми изглеждаше най-подходящ...
Таа харесвах едно момиче, (и все още), започнахме училище, тя е нова с още няколко нейни приятелки, заглеждаше ме преди, забелязах, защото погледът ми се отнасяше натам, след време придобих представа за държанието й, като бях покрай нея и исках да се запознаем, защото започнах да изпитвам симпатии към нея. Нямах смелост да го направя, отделно с времето постоянно започнахме да се засичаме в коридорите в училище и се заглеждахме, започнах да я харесвам, даже сякаш се бях привързал към нея.. ама аз съм си риби, чувствителен и лесно привързващ се тип.. както и да е.
Имаше един момент, в който стоях на едно парно до прозорците, а тя до нейната стая и като я погледнах ме гледаше, зяпахме се 5 секунди и леко отклоних поглед, че щеше да е странно как се зяпаме :D. После пак я погледнах и пак същата история.. като се прибрах бях с усмивка до небето, кефих се адски много и си викам, че ще я заговоря и поканя да излезем. Да ама не.. имах една възможност ама тоя срам дето го имам от малък ме втриса, изпуснах възможността, след 1-2 седмици и постепенно така като се разминавахме гледаше надолу, аз все повече я харесваш, а тя все повече отбягваше погледа и бях още по-притеснителен и несигурен в себе си. Изведнъж ми хрумна да почна Фитнес, заради адските нерви и гняв, не ме е срам да си призная.. ревал съм 1 седмица, и женчо да ме наречете такъв съм си, не мога просто, от малки неща се случва. Водопад направих направо.. но от една страна мисля, че тя беше изпитание, в залата този гняв ми даваше повече сила, енергия, надъхваше ме.. взех си един креатин монохидрат, след 1-2 седмици прием започнах да усещам още повече сила, а момиче не можех да си го избия от главата, тренировки, течности, яко ядене и сън, видях, че имам подобрение и се надъхах да тренирам още повече. А.. изненада, брат ми беше подарил едни аминокиселини, добавих ги и тях... тренирах и тренирах.. исках да премахна гнева, за излея всичко в залата... Какво забелязвам.. приятелите ми казват, че имам подобрение, супер, още повече се надъхах. За коледа събрах пари от близки и роднини, купих един хубав протеин, всичко тип топ.. стакче :)
(Леле тва доста дълго стана в обяснения..)
Изградих режим, постепенна увереност покрай момичета, защото аз съм доста стеснителен и затворен в себе си, но сега гледам под друг ъгъл, не ме интересуват ш*баните им мнения, ЯКО ТРЕНИРОВКИ И ТОВА Е!!
Едвам изтърпях тази ваканция, искам да видя въпросното момиче възможно най-скоро, к'во става.. за пръв път да искам да тръгна на даскало и удължили ваканцията до 9-ти, лелее...
Ама ще изтраям, уча се на търпение :)
И така досега... тренирам, ям, пия вода, лягам си навреме.. всичко тип топ, целта на това мое преживяване беше за да покаже на всички, че станах по-силен психически отпреди, по-възпитан и по-уверен в себеси, също така искам да добавя - ''След тъмната нощ следва нов и светъл ден!!!!!''
Това никога не го забравяйте!! Продължавайте и никога не се отказвайте от това, което искате, не мога да премахна изцяло болката, която чувствам заради това момиче, но с това калявам духът си и ставам все по силен!!
Искам да предам на всички, които мислят, че нямат нужната воля и кураж, ИМАТЕ ГИ! Просто бъдете себе си, намерете сили отвътре и изгрейте!! Ако не вие, кой?.....

Това е отмен, роман.. но така ми стана по-добре, надявам се да помогна на някой, въпреки трудностите му, каквито и да са те, винаги има път!!
п.с. Ако темата не е за тук, моля преместете я в раздел ''Спорт и Здраве'', но мисля, че тук й е мястото, ако не - извинете ме. :)
Ста

СЛЕД КАТО ПРОЧЕТОХ ИСТОРИЯТА ТИ

се припознах Д: и аз открих някакви хобита/може би таланти в опити да се справя с отхвърляне/срам/болка като малка

истината обаче е че едва ли ще станеш по-уверен с магическа пръчка; знам че пасивното страдане по някого си е катализатор за доста положителни промени /както си усетил и ти/, но по принцип не си струва




(не твърдя че прилагам съветите си)

а това на коя дата си роден няма нищо общо с който и да е аспект от същността ти

vasil poriazov
01-06-2017, 15:24
Bisha - Не знам дали ще можеш да ме разбереш, но доста странен характер имам.. :D Просто много вземам нещата навътре и се превземам, надявам се с времето да мине.

Smrazqvashta - Аз благодаря за отделеното време!

Dkeyz - Разбирам... грешката е моя, твърде много закъснях, трябваше да действам от по-раното..

BiggieSmalls - Да, всичко това доста ми помогна, ама и доста ме размътиха тия работи.. трябва да съм по-уверен в себе си следващият път.

lunacy - Благодаря за мнението, не знам дали си права, по принцип съм доста запален по тия зодиаци и подобни.. всичко, което пише отговаря на личността ми, но няма да изпадам в подробности както по-горе писах. :D


Следващият път ще гледам да не вземам нещата толкова на сериозно и да не избързвам с нещата, защото си мислех какво ще стане ако се запознаем и за в бъдеще.. което направи доста голяма следа, заради тези големи очаквания.
Благодаря ви на всички за отделеното време по темата!!!

lunacy
01-06-2017, 16:55
^ няма да спреш да ги вземаш на сериозно; ако си чувствителен, това не се случва

това, което можеш да направиш обаче е да спреш да се влюбваш в идеализирани образи; по принцип става с времето

често ми се е случвало като бях в гимназията, стигала съм до физически болезнени състояния по липсата на хора, които никога не съм познавала /нещо като теб и твоето момиче Д:/
но не бъркай това с любов; това е усещане, което храни хората с голямо въображение, много вдъхновяващо и чисто, но в никакъв случай не е любов

научи се да разграничаваш сляпото увлечение от истинските усещания и миражите от истинските хора;

и аз съм писала романи и съм ревала на приятелки за момчета, които съм засичала в коридора, не си сам Д:

пий една студена вода и се опитай да спреш да си хабиш емоциите по хора, които не познаваш; недей да си изграждаш образи за това девойче, защото накрая най-вероятно ще останеш разочарован

/отново не твърдя че прилагам умело съветите си/

успех с момичето иначе Д:

NissaN
01-15-2017, 16:55
Батка вземай НормаДека (Нандорлон) и ще останеш доволен и тая като види къф гардероб си тя ще те потърси.Аз зоба с това както и с метан и още един вид инжекций.