PDA

View Full Version : Моля за мнение за няколко въпросчета.



silas2
01-04-2017, 20:59
Здравейте, аз и приятелката ми сме на 17, заедно сме от година нещо и водим полов живот. Винаг използвам презервативи Durex. Ползвал съм Extra Save, но или имат много лубрикант или аз изпускам прекалено много предяекуларна течност, защото по време на секс като го вадя от нея и понякога се изплъзва по стеблото на пениса ми (набира се)
Последния месец пробвах Extra Feel или нещо такова, едни в златиста опаковка, с тях определено е много по-добре, като чели са по -тесни, но пак вътре целия ми става супер моккър и пак малко се набира мисля. Никога не свършвам докато съм в нея. Малко преди да свърша си махам презерватива и свършвам в устата и. Винаги проверявам презерватива после дали не се е пукнал като го напълня с вода. И ме притеснява от това изхлузване дали неможе да попадне течност и да прихване нещо. Обикновенно го правим веднага след като и свърши кръво течението и малко преди пак да и дойде.
Другото нещо което ме притеснява е следното:
Почти винаги и идва навреме с +/- 1-2 дни. Този път и дойде точно, със всичките симптоми преди това подути и болезнени гърди и първите 2 дни беше с болки в корема и обилно течеше, но и свърши за 4 дни. Гърдите и още ми изглеждат надути, но не я болят вече. Имали вероятност да става въпрос за цветна бременност?
Знам че се психясвам излишно и че има хора които даже не слагат презерватив, но не искам да съсипя моето и нейното бъдеще.

LadyTerrible
01-05-2017, 14:16
Като се пазите и проверявате презерватива как ще е бременна?
Много се притесняваш.Ако чак толкова се психирате,нека отиде на гинеколог и готово.Според мен няма причина чак за такова притеснение,причините за промени в цикъла не се изчерпват само до бременност.

silas2
01-05-2017, 15:56
Аз се психясвам тя не :D
Питането ми по скоро беше дали при едно такова леко изхлузване на презерватива може да стане проблем с предяекуларната течност. Досега нищо не е ставало, но знам ли.

hardsoultosave
01-05-2017, 16:46
take a chill pill и просто си гледай кефа

няма драма според мен

prosto_chovek
01-05-2017, 17:59
Екстра сте си, не е бременна. Тя психоза е голяма сила. Пробвай спортекс (по - широки са, но по мое мнение се слагат по - лесно и се задържат повече). Примерно тия с пеперудката или шампанското.

Yoana_01
01-06-2017, 01:33
Не съм чула някоя да е забременяла от празнене в устата и...