PDA

View Full Version : Прекалено съм объркана



QueenRxx
01-04-2017, 21:57
Здравейте! Запознах се с едно момче, което е от класа на едни приятели. Той излизаше с нас от време на време и така.. Писа ми няколко пъти държа се супер мило сърчица тва онова.. Доста хора почнаха да ме питат дали сме гаджета..Аз отричах те ме питаха дали го харесвам и такива неща.Аз всъщност го харесвам.. Но напоследък почнаха да ми говорят някакви неща за него че се зарибявал с всички момичета.. Една приятелка която го познава каза че преди 1-2 години го харесвала и той я накарал по някакъв начин да се влюби в него и я оставил спрял да и обръща внимание.. И така правил с всички момичета.. Аз забелязах че найстина се зарибява с някой момичета.. Други ми казват че ме харесвал.. Не знам на кой да вярвам.. Той е супер мил и добър и изобщо не ми изглежда на такъв човек.Не знам на него ли да вярвам, на приятелката ми илии на хората който ми казват че ме харесва?? Щяхме да излизаме много хора на дискотека и той беше един от тях, но се отказа,а аз супер много се надявах да го видя..

baby.11
01-05-2017, 08:10
Моето мнение е да бъдеш по внимателна! Не можеш да имаш вяра на момче.. е не всички са еднакви, но все пак бъди внимателна! Между другото той знае ли че го харесваш?

QueenRxx
01-05-2017, 08:59
Не не знае.. :(

hardsoultosave
01-05-2017, 09:19
Би било хубаво да опознаеш някого самичка, да прецениш за себе си какво човече стои срещу теб. Като тийнейджър никога не съм се водила от общото мнение, не смятам че е полезно да го правиш. Хубаво е да опознаеш човека, към когото имаш интерес и да видиш как ще се развият нещата.

Е, друг е въпроса че винаги трябва да имаш едно на ум, не понеже хората са шибаняци или не трябва да имаш доверие на никого, а защото е важно да пазиш себе си и чувствата си от безразборно използване.

Вярвам, че всичко ще бъде наред - имай вяра в себе си и преценката си. Ако не стане - ще пием по вино и ще го преживеем.

LadyTerrible
01-05-2017, 14:07
Би било хубаво да опознаеш някого самичка, да прецениш за себе си какво човече стои срещу теб. Като тийнейджър никога не съм се водила от общото мнение, не смятам че е полезно да го правиш. Хубаво е да опознаеш човека, към когото имаш интерес и да видиш как ще се развият нещата.

Е, друг е въпроса че винаги трябва да имаш едно на ум, не понеже хората са шибаняци или не трябва да имаш доверие на никого, а защото е важно да пазиш себе си и чувствата си от безразборно използване.

Вярвам, че всичко ще бъде наред - имай вяра в себе си и преценката си. Ако не стане - ще пием по вино и ще го преживеем.
Напълно подкрепям.Вярваш на себе си на първо място.От такива "мнения" на "приятели/ки" неведнъж всички сме пищели.Хората са различни,всеки си има мнение и собствени цели.Като става дума за личния ти живот,твоето мнение винаги е най-важно.Стига да не ти липсва половин мозък.