PDA

View Full Version : Защо никой не желае да комуникира/пише с мен.. Какво става забога



Gre33en
01-04-2017, 22:47
здравейте.

Не знам какво става какво да правя.. от няколко години направо все едно "седя на едно място" и не мърдам .. никакъв прогрес(освен в работата)...

какви ли не опити съм правил да комуникирам, звъня, пиша, моля, предлагам...никакъв ответен отговор.. толкова ли съм противен? или съм заобиколен само от такива хора..


1,2,3,години минаха от тъпото даскало.. след него нещата се промениха тотално.. бумм бомба все едно.

Да не говорим за момичетата с тях съм изгубил какъвто и да е било контакт и се отчайвам направо...

Тръгвам да пиша кой на някой познат две-три думи и тва е.. тръгвам да пиша на някое момиче пълен игнор.....

Спортувам, тренирам, работя,Гледам да излизам от време на време, но винаги излизанията с тези " приятели" все едно насила стават нещата.. няма го Това приятелство единия да реши някаква тъпа Идея и другите да го последват..ей така за майтапа, да е весело..

Кво става бе хора само при мен ли е така, всички са едни сдухани никой не обелва дума,зяпат в телефоните, думите с Ченгел ги вадя..

psychopath
01-05-2017, 01:27
До болка ми е познато и все не мога да свикна по този начин.
Вината не е нас, това мога да ти кажа. Дали фейсбук, дали толкова си могат, в крайна сметка масово се получава това, което описваш. Затова не ми харесва тук, хората станаха много дръпнати, затворени, лаконични, прагматични в отношенията си с хората и твърде много се повлияват от чуждото мнение.
А става дума за комуникация, за един истински разговор, нищо повече, на мен това ми липсва, а не ми е нужен алкохол, за да говоря за това, което мисля, чувствам или усещам. Тъжно е, излиза, че хората са по-склонни към истински разговори, когато са пияни или надрусани.
Не се отчайвай, има хора и хора, ще се появят, използвай ситуацията, за да прогресираш и бъди чист пред себе си, че каквото зависи от теб - правиш, каквото не - правиш си правилните изводи и се учиш от трудностите, това е ценното, което можеш да вземеш. Не знам при теб как е било, но аз по природа съм много общителен. Просто се обгради с позитивни и мислещи хора и всичко ще е наред. Що се отнася до жените, идва момент, в който си се наиграл, омръзнал ти е омагьосания кръг с еднодневки и гаджета за Х време(не ги наричам връзки, защото връзката би трябвало да означава душевно свързване на метафизично ниво, а не кула построена на взаимно устройване по отношение на борбата с чувството за самота и ебане, ебане и пак ебане...)
Не се отчайвай, ще се наредят нещата, сега си в момент на осъзнаване и съзряване, важни са точните изводи и да се учиш от грешките, пък да се надяваме, че ще се появят хората, които липсват.

Cheers

Smrazqvashta
01-05-2017, 06:16
На колко години си?

LadyTerrible
01-05-2017, 14:11
Не си единствен.Нещата след гимназията се променят драстично.Тогава си бил поставен в една среда,с която си свиквал и в която си се развивал,сега нещата са други.Всички започват кажи речи от начало.Нови контакти,ново ежедневие,нови навици,често и ново мислене и така нататък.Всички са го преживели,включително и аз.Адаптираш се и търсиш своята среда.

Gre33en
01-05-2017, 18:37
На 22години съм, ако има значение...

Като цяло след тези 2-3годинки казано на кратно вече свикнах по-точно привикнах към това да няма с кого да излезнеш с кого да комуникираш ей така на по бира на по кафе, карти..

Единствената ми болна тема която може би е като камък на сърцето е това,че поради стечение на обстоятелствата намаляха приятелите, намаляха излизанията(напротив излиза ми се и две не ми се гледам, ам като няма с кого), намаляха купоните и от там Главния проблем: няма нови запознанства с Момичета, разговори.. във Фб никой не ебава пък на живо всяка е високомерна.

да не говорим,че 99 процента от момичета ходят на "Хайки", групички.. по 2-3 момичета, 4-5.. и ти и да имаш желание за нови запознанства трябва да си еБахти "типчето" да отидеш и без да познаваш никого да се запознаеш с даденото момиче.. просто е малко неловко..

и от там идва и избягването на контакти с момичета..

NomNomNom
01-05-2017, 18:53
от името на хората от гимназията

- ако имаш проблем винаги ще ти помогна/изслушам
- обаче, ако имам свободно време , ще го прекарам в почивка/хоби/със семейството ми/сама, нямам сили да излизам
- от гимназията досега са минали 4-5 години, а дори с колегите от преди 2-3г не можем да се познаем

golemiq_korab_minava
01-05-2017, 19:26
http://www.biseri.net/image-content-2775-big.png

Gre33en
01-05-2017, 22:10
+1 за картинката... хубаво нещо са телефончетата смартфоните интернета.. и аз ги ползвам масово, но изцяло за работа.. не по цял ден да зяпам в ФБ и инстаграм...жалко..

sladura89
01-06-2017, 14:26
здравейте.

Не знам какво става какво да правя.. от няколко години направо все едно "седя на едно място" и не мърдам .. никакъв прогрес(освен в работата)...

какви ли не опити съм правил да комуникирам, звъня, пиша, моля, предлагам...никакъв ответен отговор.. толкова ли съм противен? или съм заобиколен само от такива хора..


1,2,3,години минаха от тъпото даскало.. след него нещата се промениха тотално.. бумм бомба все едно.

Да не говорим за момичетата с тях съм изгубил какъвто и да е било контакт и се отчайвам направо...

Тръгвам да пиша кой на някой познат две-три думи и тва е.. тръгвам да пиша на някое момиче пълен игнор.....

Спортувам, тренирам, работя,Гледам да излизам от време на време, но винаги излизанията с тези " приятели" все едно насила стават нещата.. няма го Това приятелство единия да реши някаква тъпа Идея и другите да го последват..ей така за майтапа, да е весело..

Кво става бе хора само при мен ли е така, всички са едни сдухани никой не обелва дума,зяпат в телефоните, думите с Ченгел ги вадя..

Не се притеснявай така е навсякъде, а и си зависи на какви хора си попаднал за "приятели" има и много стойностни хора, както има и такива, с които не си заслужава да се занимаваш! :)

KaRiNa.Ni
01-06-2017, 14:53
Когато завършиш гимназия и поемеш към нов път е така! Радвай е че не си израстнал,с приятели роботи,които само в телефоните си се заровили.Защото днешните деца,така израстват,без да знаят така наречените игри на живо.
Трябва да смениш обстановката и да се запознаеш,с нови хора! Не се предавай,да търсиш.

sladura89
01-08-2017, 03:49
Ако си от София може да почнеш да ходиш като статист по снимки, там може да срещнеш много различни и стойностни хора, ако целта ти е нови запознанства, а и ще изкарваш и допълнителен доход! Може да ходиш по фитнес и там да завържеш, контакти, или по някакви заведения сам ще си намериш къде е правилното място! Когато е топло времето и парковете са вариант! :)

Рандомммм
01-14-2017, 20:45
Мой човек съвет аз на тебе не мога да ти дам, щото съм буквално същия кат тебе ама ако си по така богат и имаш пари може да си живееш как си требе по барове сека нощ и да забиваш и ебеш курвите колко искаш може и да си намериш някви познати там колкото да не си сам ей така да си с тех да не ти е гадно. Работи работи работи да изкараш големите пари и после всичко ще имаш