PDA

View Full Version : ПОМОЩ! Гъбични инфекции!



baby.11
01-05-2017, 08:01
Здравейте, може би има много информация в интернет за гъбичните инфекции, но все пак искам да ви попитам..От 2 дни започна едно гадно парене и сърбене около вагината ми също така и една гадна течност и има гадна миризма. Четох някъде в интернет и разбрах, че имам гъбична инфекция. Също така четох, че ако си правя промивки със сода бикарбонат това може да отмине. Искам вашето мнение и съвети, ако знаете как мога САМА да се преборя с тях. Наистина ще съм много благодарна!

Indistinct
01-05-2017, 08:16
На колко си?

baby.11
01-05-2017, 08:20
На колко си?

18

Indistinct
01-05-2017, 08:27
В такъв случай трябва да знаеш, че е възможно да не е само това. Вземи си направление и отиди на гинеколог.

NomNomNom
01-05-2017, 16:30
Нее, какви промивки
- направление от личния ако не искаш на частно
- отиваш при гинеколог

взимат ти секрет, правят посявка и гледат дали има бактериален растеж

ако си полово активна е добре да се провериш за ппи хламидия, трихомони ( чичо доктор ще прецени)

междувременно - ако нямаш интимен душ гел, е добра идея да си вземеш и да се миеш само с него


иначе, може да е от "мръсни ръце" някаква бактерия, ппи, реакция от нещо, с което си се мила - може и да ти мине само

но ако се съмняваш за ппи - отиди на лекар със сигурност

LadyTerrible
01-06-2017, 08:08
Зарязвай тези форуми и интернет.Експерименти със самолечения също.Отиваш на гинеколог и там всичко ще ти се обясни,ще ти се даде нужното лечение и след това ти е мирна главата,че си направила най-доброто нещо за себе си.Това е най-добрият вариант,вместо да стане хронично или да се влоши.Ние не сме лекари и няма как да ти кажем какво ти е и защо ти е,нито какво да правиш.