PDA

View Full Version : как да започна разговор с момиче?



Sun4000
01-07-2017, 15:06
Харесвам едно момиче (4години по-малка от мен) виждам съм я десетки пъти, но винаги ме е било как да го кажа.. а бе срам ме е да я заговоря..

Тъй като не съм от чак толкова голям град веднага я потърсих в мрежата, изпратих и покана за приятелство и веднага отговори,но до там.. следваща стъпка да и пиша така и не съм направил.. Доста са ме рязали или със "seen" или дори не го прочитат..и малко като скован седя пред клавиатурата и хаамм да започна да пиша и.. край..

А пък наистина много ми харесва това момиче, и нз как да подходя да не се изложа.. постоянно си мисля за нея и направо съм

На пръв поглед освен,че е красива и привлекателна е също и доста сериозна не е някоя Лигла или наперена..(до това съм стигнал като извод вече след като съм разпитал за нея някой познат..), но ме притеснява,че компанията в която е приятелките и са от Кифла на горе...

NomNomNom
01-07-2017, 15:48
по-добре да сийнне и да знаеш, че няма как да стане, от колкото да се чудиш
драсни й нещо

Sun4000
01-07-2017, 17:40
Здравей В*****, как си?

Да ли не звучи доста плоско, ам квото и да е ако няма симпатии и Роман да и напиша няма да ми отговори май май? нали така?

haritov
01-07-2017, 17:53
ще ти споделя случка която ми се случи днес

от Добрич съм и там е ледено студено и има много сняг

до клиниката в която работя има застрахователна агенция в която пък работи едно красиво девойче с което сме само на здравей понеже се засичаме но не сме се запознавали

и я гледам как чисти сняг и се мъчи милата та си казах ето ти го шанса

отидох при нея помолих я да ми даде греблото и за 3 4 минути оправих положението

запознахме се и ми благодари и тн та след кратък разговор утре сме на кафе двамата

което уж тя ще ме черпи но ще стане обратното и тн

та заеби тоя фейс бас ловя че си имал поне един удобен момент да я заговориш

просто бъди уверен прави каквото трябва да става каквото ще

Sun4000
01-07-2017, 18:12
Благодаря за съвета, но честно да ти кажа, не съм имал дори "един" такъв удобен момент, нз освен така случайно да я засече някъде по града, не съм попадал на подобна ситуация.. Един път в дискотеката я видях, но беше заобиколена от нейни приятелки и просто може би единствения вариант би останал Социалната мрежа..

anonymous908491
01-07-2017, 18:56
застрахователна агенция в която пък работи едно красиво девойче
запознахме се и ми благодари и тн та след кратък разговор утре сме на кафе двамата
което уж тя ще ме черпи но ще стане обратното и тн


кой знае, може не да я черпиш кафе, а да си платиш за нова застраховка

corbV2
01-07-2017, 19:13
Недей. По-лошо ще стане.

zara04
01-07-2017, 21:09
Мисля че най добрият начин да започнеш разговор е като и кажеш здрасти

Sun4000
01-07-2017, 21:38
писах и, отговори ми и до там... през 10мин ,20мин, 1час отговаряше на три въпроса..

опс е сега като и написах ЛЕка вечер( така и така отговорила не отговорила аз за мен да си знам,че съм си направил поне труда да опитам)... няма и 5 секунди ... веднага отговори с "leka" хахаха

Sun4000
01-07-2017, 23:53
Ако беше учтива щеше да отговори и на предния въпрос :( 1 час беше онлайн ;дд ... но като написах "лека" Веднага го прочете WTF..

Да прибързвам с това" Да ли иска да излезем " май няма нужда.. то трябва да има някакъв диалог преди това а за сега ПОЧТИ нищо...

sladura89
01-08-2017, 04:00
На първо време може само да се запознаете, а и на живо винаги е много по-добре от колкото през нета, защото така ще ти усети енергията, ще те види дали си уверен и т.н. гласът също е от значение за разлика от писането, но на първо място е увереността! :)

sladura89
01-08-2017, 04:01
Не се саблуждавай на това с отговарянето, някой момичета са просто учтиви. Попитай я дали иска да излезете, ако откаже работата е ясна....

Интересното е, че на момичета които съм бил убеден на 100%, че са ме харесали като им пиша да излезем и започват да ми се правят и да не отговарят иначе преди това добре сме си писали, виждали сме се и на живо и се знаеме, ама отбягват явно да се видим като им пиша!

Bisha
01-08-2017, 09:49
Отговаря ти от учтивост и аз преди бях така. Просто е чакала да свърши разговора, затова веднага се е появила за лека. Не знам срещал ли си из нета, обикновено момичетата като не им се обръща внимание в чат пишат "лека" и ако има отговор веднага е много показателно колко е заинтересован човека от другата страна :D

NomNomNom
01-08-2017, 15:26
тъмбс ъп фор биша

към OP

споко приятел, може се е дръпнала, защото не се познавате, може да си има приятел, може да е е влюбена в някого - не е проблемът в теб.

следващия път пробвай по-натурално запознанство

Sun4000
01-08-2017, 17:29
Tnxx ...
Ако я видя някъде на живо в близкото бъдеще ще я заговоря нз по какъв начин но със сигурност ще и кажа нещо квото и да е..Не знам да ли да и пиша през това време, но Ако дори не отговоря на въпросите ;д малко ще е тъпо да се натягам...

Грозния
01-08-2017, 20:02
Ако беше учтива щеше да отговори и на предния въпрос :( 1 час беше онлайн ;дд ... но като написах "лека" Веднага го прочете WTF..

Да прибързвам с това" Да ли иска да излезем " май няма нужда.. то трябва да има някакъв диалог преди това а за сега ПОЧТИ нищо...На нея не ѝ е приятно да общува с теб! Мислиш ли, че би правила нещо повече с теб, щом дори разговор не иска?!

Откажи се, спри да ѝ досаждаш, няма шанс и няма смисъл!

Sun4000
01-08-2017, 22:37
Благодаря за негативния коментар, това ми помогна още повече!

sleepers
01-09-2017, 14:46
Стегни се и излез от филма. Ако тя наистина не е някоя лигла може да се държи сериозно. Просто напиши "кво става" и карай разговора нормално. Помни, че и тя като теб ходи до тоалетна по голяма нужда. Ако няма интерес ще ти стане ясно и ще си продължиш живота. Единствения ти проблем е страхът ти от това да оплескаш нещата.

Грозния
01-09-2017, 18:49
Благодаря за негативния коментар, това ми помогна още повече!Коментарът не е негативен, а реалистичен и този съвет ще ти помогне в случая :).

sladura89
01-09-2017, 23:04
На нея не ѝ е приятно да общува с теб! Мислиш ли, че би правила нещо повече с теб, щом дори разговор не иска?!

Откажи се, спри да ѝ досаждаш, няма шанс и няма смисъл!

Да, ама жените обичат когато си уверен и когато си говориш с тях на 4 очи, а не през чата! Друг е въпроса, ако не можете да се видите на живо! :)

sladura89
01-09-2017, 23:06
Коментарът не е негативен, а реалистичен и този съвет ще ти помогне в случая :).

Ти, ако така правиш, не се и учудвам че нямаш успех и надали и ще имаш, ако продължаваш да мислиш така! Естествено, че коментара звучи негативно и неуверено, а жените определено избягват неуверените, за негативното не знам, но за неуверените е факт и за отчаяните!

teenmania
01-09-2017, 23:20
Ако много се прави на интересна и кажи да си гледа работата.Хубаво е човек да е уверен и упорит ама нека не забравяме, че все пак всичко трябва да си има някакви граници. :)

Грозния
01-10-2017, 19:12
Естествено, че коментара звучи негативно и неуверено, а жените определено избягват неуверените, за негативното не знам, но за неуверените е факт и за отчаяните!Много е уверено и позитивно, тя да те реже категорично, а ти да се влачиш подире ѝ като сопол! И въобще не си отчаян, нито излеждаш такъв шъ знайш :D!

sladura89
01-10-2017, 22:34
Много е уверено и позитивно, тя да те реже категорично, а ти да се влачиш подире ѝ като сопол! И въобще не си отчаян, нито излеждаш такъв шъ знайш :D!

Кой те кара да се влачиш след нея, като те режеш, режеш я и ти или поне се преструвай на незаинтересован от нея!
Като види, че не може да те има може и да си промени отношението, освен това трябва да се държиш загадъчно, а не като отворена книга! :)

baby_baby
01-11-2017, 15:17
Не мога да разбера защо толкова се притеснявате да говорите с нас ?

Мъже сте точно от такива неща не трябва да се притеснявате

sladura89
01-12-2017, 22:56
Не мога да разбера защо толкова се притеснявате да говорите с нас ?

Мъже сте точно от такива неща не трябва да се притеснявате

Аз бих попитал същото! Защо като момичетата си харесат някой не предприемат нищо само седят и го гледат, а понякога избягват даже и контакт с очи, толкова ли сме страшни! :)