PDA

View Full Version : по големи гърди как



star hii
01-08-2017, 19:41
някой знае ли как се уголемяват гърдите по естествен начин ?

Pug_306
01-10-2017, 09:14
Пий боза !

JDeel
01-10-2017, 10:36
Надебеляваш и те се уголемяват... както и всичко останало :)

malkatamarulka
01-10-2017, 18:02
Research has proven that one 1 of the best and natural ways to make your breasts grow is to drink a mixture of papaya juice and milk daily. + И некви билки там, поразрови се, ама трябва всеки ден да се пият.

divergent
01-10-2017, 20:57
Каквото ти е дадено, това трябва да си имаш. Големите гърди не са чак такъв айляк и толкова готино нещо, малките са за предпочитане при всички положения. А ако някое момче наистина ти харесва и иска да е с теб, няма да го интересува дали си с малки гърди.

inewton
01-10-2017, 21:01
А ако някое момче наистина ти харесва и иска да е с теб, няма да го интересува дали си с малки гърди.

Малките гърди са предимство.

anonymous908491
01-10-2017, 21:07
Малките гърди са предимство.

не и ако се редиш на дълга опашка
или кандидатстваш за работа
или искаш да се печеш по монокини
и още много илита

divergent
01-10-2017, 21:26
Малките гърди са предимство.

Това се опитвам да кажа, обясни им, че на мен няма да ми повярват.

Rakshy
01-11-2017, 02:05
Това се опитвам да кажа, обясни им, че на мен няма да ми повярват.

така казват безцицестите

Pug_306
01-11-2017, 09:03
Абе най-добре си отдели 7 хилки и си туряй.

mr_teatime
01-11-2017, 11:18
Не съм чувал за нещо, което помага освен бременността разбира се.
При жена ми поне така се получи. Имам предвид, ако ѝ слезе кърмата разбира се, но това са други offtopic-и.
Реално много ме съмнява да има някакъв метод за уголемяване различен от пластичните операции, иначе тоя бизнес щеше да е изчезнал.
Така че не се коси много, защото малки или големи - женските гърди са нещо чудесно и ако приятелят ти те харесва, няма да има какъвто и да е смисъл.
И понеже следващия ред ще е offtopic, но винаги ме забавлява (no hard feelings of course):
- Много са ми малки гърдите, докторе.
- Еми търкайте ги с тоалетна хартия!
- Ще помогне ли?
- Като ти гледам гъза ...

divergent
01-11-2017, 15:34
така казват безцицестите

чаках такива коментари, обсъждала съм го това с грозния, няма да се разправям пак. снимките си казват сами.
Не го казват само безцицестите.

Yoana_01
01-11-2017, 16:05
Всички искат това, което нямат. Така, че карай си така както си и не си прави експерименти!

anonimna:D
01-11-2017, 16:59
Пий боза !

Не действа, и слава богу :D :D

anonimna:D
01-11-2017, 17:01
Стига с това, така си създадвна, така ще бъдеш. Приеми ги и толкова

piavino
01-11-2017, 18:28
Ако си много слаба е нормално да имаш по-малки гърди. Качи няколко кила и ще ти се оформят гърдите.

star hii
01-11-2017, 20:21
не че са ми малки средна работа обаче искам по-големи а и по принцип гена ми е предразположен към големи гърди обаче искам да ускоря процеса на растеж с нещо ако е възможно

Yoana_01
01-14-2017, 06:10
не че са ми малки средна работа обаче искам по-големи а и по принцип гена ми е предразположен към големи гърди обаче искам да ускоря процеса на растеж с нещо ако е възможно

И за какво искаш да се тъпчеш с разни химии? И аз трябва да съм с големи ама изглеждат като стотинка под мушама. И не ми пука ама грам!
:lol:

anonimna:D
01-14-2017, 09:27
не че са ми малки средна работа обаче искам по-големи а и по принцип гена ми е предразположен към големи гърди обаче искам да ускоря процеса на растеж с нещо ако е възможно
Повярвай ми, по-добре постепенно да порастнат, че иначе се образуват стрии.

anonimna:D
01-14-2017, 09:27
И за какво искаш да се тъпчеш с разни химии? И аз трябва да съм с големи ама изглеждат като стотинка под мушама. И не ми пука ама грам!
:lol:

:D :D :D :D

Dwyd96
01-14-2017, 13:17
http://doctorenchev.bg/

И ще казваш, че са истински :)

Vanchhh
01-14-2017, 14:22
Разтривай, мачкай, масажирай, ще стане работата, няма страшно!

lunacy
01-14-2017, 14:26
някой знае ли как се уголемяват гърдите по естествен начин ?

няма такъв начин

не се фиксирай върху това; ще обитаваш тялото си още доста, доста време и най-добре го приеми такова, каквото е;

NissaN
01-14-2017, 17:12
А иначе защо малките цици са предимство.Питам от чисто любопитство.

Vanchhh
01-14-2017, 17:18
С големи гърди не можело да се спи по корем, сигурна ли си, че го искаш?

divergent
01-14-2017, 17:21
А иначе защо малките цици са предимство.Питам от чисто любопитство.

От гледна точка на удобството. Можеш да тичаш в парка или да тренираш танци без да те "удрят в челото", както се изразява една приятелка. Когато си с големи гърди има дрехи, които не можеш да носиш, примерно такива с високо деколте или пък прилепнали по тялото, стоят смешно лично според мен. Намирането на сутиен също не е лесна работа, особено ако си с малка подгръдна обиколка. Но и да не си, изборът е далеч по-беден от моделите с малка чашка. Увисването не е нужно да го споменавам, то е ясно. Друга кофти причина е, че се чудиш дали някой не те е харесал само заради това, а не заради личността ти.

KokoDjambo
01-14-2017, 21:35
И за какво искаш да се тъпчеш с разни химии? И аз трябва да съм с големи ама изглеждат като стотинка под мушама. И не ми пука ама грам!
:lol:

Това беше добро!


От гледна точка на удобството. Можеш да тичаш в парка или да тренираш танци без да те "удрят в челото", както се изразява една приятелка. Когато си с големи гърди има дрехи, които не можеш да носиш, примерно такива с високо деколте или пък прилепнали по тялото, стоят смешно лично според мен. Намирането на сутиен също не е лесна работа, особено ако си с малка подгръдна обиколка. Но и да не си, изборът е далеч по-беден от моделите с малка чашка. Увисването не е нужно да го споменавам, то е ясно. Друга кофти причина е, че се чудиш дали някой не те е харесал само заради това, а не заради личността ти.

А това са чисти глупости, продиктувани от чиста женска завист. Колкото до авторката не знам какво да те посъветвам нито знам на колко си години. Но силиконките не са добра идея. Естественото си е най-добро.

divergent
01-14-2017, 22:51
А това са чисти глупости, продиктувани от чиста женска завист.

Добре уе, що винаги като казвам, че малките цици са по-добрия вариант от големите и всеки решава, че съм с малки? Ся това звучи като реклама, ама не е, обаче нещата, които казах, не ги казвам от завист, а от личен опит. :)

Yoana_01
01-15-2017, 05:34
Аз не мога да кажа нищо за големите гърди, но имам приятелки с големи, които казват, че понякога изпитвали болки в кръста. Не знам вярно ли е или не, но предполагам, че няма за какво да лъжат.

NomNomNom
01-15-2017, 12:21
всички естествени гърди са красиви
това е

за всички гърди има подходящи и неподходящи дрехи/бельо

хората те възприемат цялостно, не заради гърдите/носа/инсърт рандом бодипарт

star hii
01-16-2017, 09:13
Това беше добро!



А това са чисти глупости, продиктувани от чиста женска завист. Колкото до авторката не знам какво да те посъветвам нито знам на колко си години. Но силиконките не са добра идея. Естественото си е най-добро.

на 16 години съм и съм напълно съгласна че Естественото си е най-добро

velina.prodanova
01-16-2017, 10:08
Наистина имай предвид, че с голвми гърди не може да се спи по корем :)

star hii
01-16-2017, 19:03
Наистина имай предвид, че с голвми гърди не може да се спи по корем :)

за мен това не е проблем аз по принцип не спя по корем

Yoana_01
01-16-2017, 19:53
Наистина имай предвид, че с голвми гърди не може да се спи по корем :)

Абсолютни глупости.

divergent
01-16-2017, 19:56
Абсолютни глупости.

+1