PDA

View Full Version : Вибратор



pitona
01-11-2017, 18:59
Здравейте, аз съм на 27 и съм хомосексуален. Бих желал да ме посъветвате за модел на вибратор.

mr_teatime
01-12-2017, 11:32
http://www.lovehoney.co.uk/product.cfm?p=33073

15 евро е ... Overkill-a според мен ще ти дойде много добре.

Pug_306
01-12-2017, 12:19
Вземи си една лопата за сняг ! За ко ще даваш пари за глупости !

solo_
01-12-2017, 15:51
Вземи си една лопата за сняг ! За ко ще даваш пари за глупости !

бе ти тап ли си бе :lol: как може та си толкова груб с хората? ништо чудно че си сам :lol:

по темата - можеш да си вземиш Caribic Dreams или Big Boss штото са по качествени и по добре ште стимулират

Pug_306
01-13-2017, 07:36
Тъп си ти, вземи се научи да пишеш. Сам може да си ти ... На мен поне компания не ми липсва никога. НИЩО се пише така, а не ништо !

Bisha
01-13-2017, 19:58
Тъп си ти, вземи се научи да пишеш. Сам може да си ти ... На мен поне компания не ми липсва никога. НИЩО се пише така, а не ништо !

Я ти сядай с едно буквар и са учи, тихо там.

solo_
01-13-2017, 20:48
Тъп си ти, вземи се научи да пишеш. Сам може да си ти ... На мен поне компания не ми липсва никога. НИЩО се пише така, а не ништо !

бе тихо бе сибаняк какфо ми се подиграваш какво като сам неграмотен бе аз може да сам тап и сам ама поне сам добар човек а не като тебе комплексар които избива компексити си на по малкити и безаштинтити какво сам ти направил че да ме атакуваш вав болната тема а именно това че сам асоциален айди ходи си при компанията че ми се подвдига от тебе и тапото ти мнение за мене

по темата - веча казах ко мисля и по добе да се заключва вече

Pug_306
01-16-2017, 08:59
бе тихо бе сибаняк какфо ми се подиграваш какво като сам неграмотен бе аз може да сам тап и сам ама поне сам добар човек а не като тебе комплексар които избива компексити си на по малкити и безаштинтити какво сам ти направил че да ме атакуваш вав болната тема а именно това че сам асоциален айди ходи си при компанията че ми се подвдига от тебе и тапото ти мнение за мене

по темата - веча казах ко мисля и по добе да се заключва вече

Абе малоумнико, айде малко по тихичко. Върни си се в конюшнята с оня отгоре ! То няма такова безгръбначно.

NissaN
01-29-2017, 19:11
Ползвай некоя метровица ама я тръкни да ти се не забие некоя треска в гъзо.