PDA

View Full Version : Приятелят ми ме бие и не ми дава да пия



NadishahSe
01-11-2017, 21:23
Здравейте приятели! Искам да ви споделя моя проблем и да поискам съвет. От 2 години излизам с едно момче. Той е доста по-голям от мен. Отначало всичко беше наред. Той се грижеше за мен, но в последствие нещата се промениха. Когато станах на 18 имах нуждата да "живея", но той не ми даваше да дишам. Не ми позволяваше да пия (не че имам проблем с пиенето). Започна да ме обижда - да ме нарича пияница. Заплаши ме, че ще спре да излиза с мен, ако не спра да пия. Той започна да се съмнява, че ще започна да употребявам и наркотици. Аз наистина нямам проблем с пиенето. Просто се забавлявам. Една вечер, след като бях излязла с приятелки и бях леко подпийнала, се скарахме и той ме удари. Не знам какво да правя. Казал е и на приятелите ми , че имам проблем с алкохола. Обичам го, но не можем да продължаваме така. Какво да правя?

Stanimir444817
01-11-2017, 21:40
Ами скъпо момиче, зеби го тоя и върви си пий с приятелките то! Аз те познавам и знам че си добро момиче! Върви с грозните ти 3приятелки и се забавлявайте!

BartSimpson
01-11-2017, 22:11
усещам драма
продължете

NomNomNom
01-12-2017, 08:49
стига си пила

haritov
01-12-2017, 09:37
това е само началото скоро ще си позволи и още

Uzi.1
01-12-2017, 10:03
Според мен имаш 2 варианта
Приключваш с този човек,както казаха това е началото.Няма да е лесно но не е невъзможно.
Оставаш с него и историята продължава.Така се превръщаш в една от многото под ботуш.Той ме спуква от бой но аз го обичам.

Iphigenia
01-12-2017, 17:30
Здравейте приятели! Искам да ви споделя моя проблем и да поискам съвет. От 2 години излизам с едно момче. Той е доста по-голям от мен. Отначало всичко беше наред. Той се грижеше за мен, но в последствие нещата се промениха. Когато станах на 18 имах нуждата да "живея", но той не ми даваше да дишам. Не ми позволяваше да пия (не че имам проблем с пиенето). Започна да ме обижда - да ме нарича пияница. Заплаши ме, че ще спре да излиза с мен, ако не спра да пия. Той започна да се съмнява, че ще започна да употребявам и наркотици. Аз наистина нямам проблем с пиенето. Просто се забавлявам. Една вечер, след като бях излязла с приятелки и бях леко подпийнала, се скарахме и той ме удари. Не знам какво да правя. Казал е и на приятелите ми , че имам проблем с алкохола. Обичам го, но не можем да продължаваме така. Какво да правя?

Звучи ми несериозно, като подигравка малко, а и с това име "НадишахСе"... Но би трябвало да ти е ясно, че тази връзка е нездравословна, както и пиенето. Физическото (и всеки друг вид) насилие не е нещо, което трябва да толерираш.

Lilanda
01-12-2017, 17:34
Бий го и ти.

RapExotic
01-13-2017, 17:30
От 2 години излизам с едно момче. Той е доста по-голям от мен.

Човека изпълнява бащината си функция. Вини себе си, че си си избрала татенце, вместо връстник, с който да се забавляваш.

gabriella22
02-05-2017, 18:48
Чакай малко, той да не ти е баща да ти забранява това онова и то след 18 годишна възраст? Хайде малко... Каквито и чувства да имаш, НЕ Е В ПРАВОТО СИ да ти забранява КАКВОТО И ДА Е!!
Имай самочувствието да седнеш и да говориш с него, а ако и тогава не те разбере - много здраве! :)