PDA

View Full Version : Ъъъ...



QueenMar12
01-12-2017, 13:55
Хора имам въпрос!?Мога ли да се отворя с пръсти?Смис още не съм го правила с момче ,но съм пробвала с пръсти.Ддз не ми беше чак такова удоволствие но сега се замислям тааа......???

mikity_sladky
01-13-2017, 06:58
Мога да помогна ако желаеш. Или поне само за компания :P

HiddenName13
01-13-2017, 07:36
Хахах, на колко години си и защо не си слушала в часовете по биология? Вземи прочети малко Wikipedia, "отварянето" няма да ти е приятно.

Borntobewild..
01-13-2017, 13:37
Можеш попринцип, ама за какво ? Изчакай си да си изживееш първият път и всичките драми по него :D

solo_
01-13-2017, 17:04
ми незнам то най добре да се отвори сама че пред момчето може да се претиснява и да стане нешто геладй как става и се отвори сама сас нешто сас формата на член ама гледай да е малко штото парвия пат не е най приятното усештане и даже е гадно ама после поне ште знаеш за какво става вапрос и няма да се претисняваш пред момчетата и ште си свикнала

Bisha
01-13-2017, 19:55
Мога да помогна ако желаеш. Или поне само за компания :P

Go kill yourself.
По темата - зависи колко пръста? И да може, признака е че ще има малко кръв.

QueenMar12
01-15-2017, 20:38
Ама на момчето какво да кажа като го направим?Смис той ще пита?Какво да кажа ,как да му обясня?

divergent
01-15-2017, 22:05
Супер безсмислено е да го правиш. Предполагам е защото не искаш първото ти момче да разбира, че си девствена? На колко години си? В днешно време си е направо рядко срещано едно момиче да е девствено и едва ли някой ще ти се подиграва, по-скоро много ще се изкефи.

solo_
01-16-2017, 07:28
Супер безсмислено е да го правиш. Предполагам е защото не искаш първото ти момче да разбира, че си девствена? На колко години си? В днешно време си е направо рядко срещано едно момиче да е девствено и едва ли някой ще ти се подиграва, по-скоро много ще се изкефи.

нешното време е саштото като придишното време просто мозацити на бабити са искофели и немогат да се сетят и да разкажат за технити младини штото не се сештат иначе да неска е сашто като преди и не се наблюдава ништо лошо според мене и точно зариди кухити мозаци бабити немогат да се сетят и затова са трагнали да читат безмислици като морал и сякакви глупусти се пак секи е свободен да праве каквото се иска кадето си иска и когато си иска се пак тялото и живота са си негови иначе аз не бих се израдвал да ми се стичат кравишта по к*ра и писаци вав ошити штото е тапо претпочитам чистата и хубава работа а не да се претиснявам дали я боли или не е вав саштото време да се стичат кравишта и тя да вика иначе то може да не е заради искофелити мозаци просто те вече знаят чи така или иначе никои няма да ги погледни и затова са трагнали да се правят на детствени просто не виждам никакав смисал вав цялата тази история

по темата - чустото е гадно сас прасти затова пробвай с анатомияна на някой маж или нешто подобно на мажки член штото се пак това е нормалното проваи с нешто подобно на член

QueenMar12
01-16-2017, 18:07
Аз не питам дали да го правя или дали да го направя.Смис като сама си правех с пръсти не бях запозната с тез работи и затова сега питам

Rabalka
01-16-2017, 19:34
може да си се отворила а може и да не си

Bisha
01-16-2017, 21:47
Ама на момчето какво да кажа като го направим?Смис той ще пита?Какво да кажа ,как да му обясня?

Много ме съмнява да те пита каквото и да е, но ако все пак стане - казваш си му че сама си се задоволявала или нещо подобно.