PDA

View Full Version : ТАБУ. Сексуалната свобода на младите.



Apageorgia
01-13-2017, 23:45
Чувствате ли се с обидни да говорите без притеснения и предразсъдъци относно разбирането вви за перверзно, дори за содомия, и склонни ли сте да преоткриете разбиранията си ?

Yoana_01
01-14-2017, 05:41
Възможно ли е по-грамотно да го напишеш?

solo_
01-14-2017, 16:06
ми аз не виждам ништо лошо и се чуствам свободен да говоря сашто така сам гей и сам опитал всичко и мога да кажа че много ми хареса и че независя от библейискити забрани штото е глупаво човек да се лишава от удоволствията се пак веднаж се живее и затова и да чуствам се свободен да говоря и да сашто сам перверзен и си падам по страпон по страпон си падам от близо половин година и пак ште кажа че невиждам ништо лошо в това штото секи който си поиска може да го пробв аа на които му харесва може да си го прави когато си поиска чесно казано не виждам никакви пречки в цялата тая история и не виждам зашто човек трябва да се претиснява

и да чуствам се свободен сашто като волна пеперуда летяшта от цвят на цвят штото много ми харесва :)

Pug_306
01-16-2017, 09:01
ми аз не виждам ништо лошо и се чуствам свободен да говоря сашто така сам гей и сам опитал всичко и мога да кажа че много ми хареса и че независя от библейискити забрани штото е глупаво човек да се лишава от удоволствията се пак веднаж се живее и затова и да чуствам се свободен да говоря и да сашто сам перверзен и си падам по страпон по страпон си падам от близо половин година и пак ште кажа че невиждам ништо лошо в това штото секи който си поиска може да го пробв аа на които му харесва може да си го прави когато си поиска чесно казано не виждам никакви пречки в цялата тая история и не виждам зашто човек трябва да се претиснява

и да чуствам се свободен сашто като волна пеперуда летяшта от цвят на цвят штото много ми харесва :)

Вземи малко се научи как се пише български език .... То няма такова неграмотно същество !

solo_
01-16-2017, 14:08
Вземи малко се научи как се пише български език .... То няма такова неграмотно същество !

ти пак и ти не си ного грамотен или пак умен штото ако беше нешто повече от мене сас сигорност штеше да си някаде другади и да не се занимаваш сас мене това че се занимаваш сас мене не значи ништо друго освен че си на саштото ниво като мене но аз пак може да сам тапо и адски грозно саштество но поне сам добро момче а не са като тебе тап комплексар който само налита на по малките и по слабите


Абе малоумнико, айде малко по тихичко. Върни си се в конюшнята с оня отгоре ! То няма такова безгръбначно.

бе ти ли ште ми кажеш бе я се махай зашто се занимаваш сас мене аз сам просто едно грозно и тапо blobfish-че което не заслужава да полочава внйманйе от вазвишените великолепни личности като тебе

сички само се заяждате сас мене штото не сам стиван сегал да ви изтряскам две крошета и да ви уставя на място малииии колко сам нештастен само :smt085

Bisha
01-16-2017, 21:48
The troll is real with this one :D :D :D