PDA

View Full Version : Възможно ли е да забременея, ако...



nnnneeelly
01-14-2017, 05:17
Възможно ли е да забременея, ако съм 5-6 дни преди овулация и той е свършил в мен?

LadyTerrible
01-14-2017, 21:11
Ако е свършил в теб,има вероятност винаги,колкото и малка да е.А овулацията как си я следиш,че знаеш толкова точно?

nnnneeelly
01-15-2017, 16:40
Имам един календар, според който следя, приблизително ден-два да съм объркала, но е точен, според него следя и цикъла, на датата, отбелязана, че трябва да ми дойде цикъла, ми идва.

Та..понеже свърши в мен и...не знам дали е възможно да се забременее без да съм в овулация...

NomNomNom
01-15-2017, 17:04
5-6 преди овулация е много рисково - може да даде отклонение и да овулираш и по-рано - гадовете живеят няколко дни вътре- вземи ескапел по-добре
след овулация до към края на менструацията сте в безопастност ( до колкото може да сте .... ).
вземете мерки, ако наистина не искате деца и внимавайте

бтв, не разчитайте на календар само, следи си секрета също и температура ако можеш да мериш поне един месец всяка сутрин в определен час преди да станеш от сън, води си дневник на темп и секрет и кога си правила секс

anonymous908491
01-15-2017, 17:35
гадовете живеят няколко дни вътре

hohohohoh
кво отношение към бъдещето поколение

Ewok
01-15-2017, 17:36

и аз това си помислих

само ще споделя, че и ескапел невинаги помага
да си знаете

NomNomNom
01-15-2017, 17:46
^^ мда , ама в нейния случай - овулацията, ако не е дошла - просто няма да дойде ...

иначе поколението нямам против, ама тея животни с опашки са половин хора :Д

nnnneeelly
01-16-2017, 13:48
5-6 преди овулация е много рисково - може да даде отклонение и да овулираш и по-рано - гадовете живеят няколко дни вътре- вземи ескапел по-добре
след овулация до към края на менструацията сте в безопастност ( до колкото може да сте .... ).
вземете мерки, ако наистина не искате деца и внимавайте

бтв, не разчитайте на календар само, следи си секрета също и температура ако можеш да мериш поне един месец всяка сутрин в определен час преди да станеш от сън, води си дневник на темп и секрет и кога си правила секс

Благодаря!