PDA

View Full Version : Женкар? :(



sadunicorn.-.
01-15-2017, 14:04
Здравейте :) Има едно момче .. което ми изглеждаше симпатично .. той работеше в един хранителен магазин. Преди почти месец реших да му намеря фб .. е намерих го и му пратих покана .. на 25 той ми написа "Весела Коледа" и така почнахме да си пишем всеки ден. Винаги той пръв ми пишеше .. е влюбих се в него. Обаче гледам постоянно добавяше момичета във фб и леко се дразнех .. но ако беше само да ги има в приятели няма проблем. И вчера ми прати един скрийншот .. пишеше си с мен и още 3 момичета .. и аз му викам да не би да е женкар и той ми вика не може ли да има приятелки тва не значело че е женкар и после вика че две от тях им пишат по-така .. показа ми част от нещата .. а през това време на мен ми викаше принцесо .. че съм била негова и такива .. но пък тези момичета не са от нашия град. Забравих да кажа че аз съм на 17 а той на 23. Не мога да спра да мисля за него. Вече не ме е толкова яд за това. Но .. като знам и ние кви глупости си писахме с него .. вярно няма приятелка и може да прави квото си иска ама .. кой знае и на още колко пише .. Но пък не мога и да го игнорирам той не спира да ми пише .. а и като ида там дето работи ... кажете ми какво да правя да се откажа ли от него или? Вярно и аз си пиша с момчета ама не и глупости .. смисъл от рода "кп","как си". Какво е вашето мнение?

NomNomNom
01-15-2017, 14:29
показва ли по-сериозен интерес към теб, говори ли да се виждате
това с показването, сиг иска да се фука и да те кара да ревнуваш, ама така рязко се пада от 3 стола на земята

не се прави така, ако имаш 5 жени, не им говориш една за друга

sadunicorn.-.
01-15-2017, 14:57
На няколко пъти ми е казвал да ходя повече в магазина да го виждам но да излезем навън не сме говорили. Може би защото е на работа и ..

Грозния
01-15-2017, 17:17
Ти всъщност какво искаш?
Той е мъж и си пада по жени - не виждам нищо нередно. На теб странно ли ти е? Може би си пада и по теб. Ако още не си се сетила, той най-вероятно иска да прави секс с теб или с някое от другите момичета, с които се "зарибява".

solo_
01-15-2017, 17:26
Ти всъщност какво искаш?
Той е мъж и си пада по жени - не виждам нищо нередно. На теб странно ли ти е? Може би си пада и по теб. Ако още не си се сетила, той най-вероятно иска да прави секс с теб или с някое от другите момичета, с които се "зарибява".

аз пак сам чувал че мажете който изнивиряват всаштност са женкари което е логично штото по този начин уж се правят уж на големите маже а всаштноста са женкари които изниривярат ама всаштност пак си остават женкари а изневерите ги правят да се чустват маже сас много завоевания което ги кара да изглеждат жалки и смешни

divergent
01-15-2017, 19:42
Според мен само те зарибява както всички останали и няма сериозен интерес към теб. Често ли ти пише, бързо ли отговаря? Той ли те търси първи? Интересува ли се от хобитата ти и живота ти или си пишете просто неща от сорта на какво правиш, как си и прочие?

RapExotic
01-17-2017, 04:46
Ако беше някое свястно момче до сега да ти го блокирала, ама понеже е от "вървежните" сега ще тичаш след него и после ще се оплакваш, че бил такъв и онакъв.

an7raks
01-17-2017, 15:41
^То това е най-забавното, че сами си го просят и после "ама що така". :D
Ако я вземе на сериозно, 100% ще му се качи на главата.

sadunicorn.-.
01-19-2017, 18:52
Значи .. той ми разказа че преди е имал приятелка .. и един ден той я накарал да излязат но тя казала че е заета и на другия ден един от най-добрите му приятели му праща снимка как се целуват .. тоест най-добрия му приятел и гаджето на този който харесвам :DD и той вика че от тогава пише на разни курви и се ебава с тях. А не че ги забива или нещо. Дори ми и показа