PDA

View Full Version : Братска подялба - продължение - еротичен разказ (18+)



Osric
01-17-2017, 11:56
Брат му замина. Навярно и приятелката му си беше заминала, така че спокойно можеше вече да се качи горе и да си покани някоя на гости...

Качи се по стъпалата, и влезе без да мисли и без да се оглежда... И - какво да види - приятелката на брат му, само с една къса блузка, а дупето й - голо, наведена, пред мивката, и си налива вода ! Все пак явно тя не си беше тръгнала.

В първия момент се погледнаха и двамата и се стъписаха. После той се сети, че не е първият път, в който я вижда гола, и се усмихна :

- Добре, де, съжалявам, предположих, че си си тръгнала с брат ми, ама не е като да не съм виждал нещо... Излизам, ти се оправи, и ми звънни после долу когато мога да се върна.

Тя явно също се осъзна от първоначалното смущение, защото каза :

- Всъщност си прав... Не е като да не си виждал нещо, все пак даже сме правили секс, така че не виждам защо трябва да си тръгваш... Аз ей сега ще се оправя и заминавам, ти си върши каквото ти трябва тук.

Тя тръгна към мъничката спалня, а той се загледа в движенията на задника й... И когато тя се обърна да затвори вратата, за да се преоблече, той все още гледаше натам. Тя го видя, усмихна се и каза :

- Същия си като брат си! Само да видиш жена наоколо и се превръщате в разгонени котараци...

Той също я погледна в очите и се усмихна :

- Ами когато подобно дупе ти се разхожда наоколо голо, не може да не ти се прииска да го изчукаш...

- А, дупето ми е пас ! Брат ти вече достатъчно се погрижи за него, трябва да си почине!

Тя продължаваше да стои на вратата - полугола, и усмихната. Той осъзна, че всъщност току-що му бяха отправили покана, и тръгна към нея, усещайки как пениса му изпъва вече панталоните.

- Ами тогава аз да се погрижа за останалото, какво ще кажеш?

Тя се усмихна закачливо :

- Ами той и за него се погрижи, но можеш да опиташ - дали пък останалото няма да се зарадва да се погрижат за него още веднъж...

Той стигна до нея. Прегърна я, и започна да я целува. Бутна я назад в стаята с едната ръка, а с другата галеше дупето й под блузката. Усети как тя започна да диша все по-често, и след това заедно свалиха блузката й. Тя му помогна да свали и неговата, а после разкопча дънките му. Свалиха ги заедно, и после тя клекна пред него, отмести боксерките му и извади пениса му навън. Наведе глава, с едната ръка отметна косата си, за да не й пречи, и започна да го целува по главичката. След това близна надолу с езичето по ствола, до тестисите, облиза и тях, а после се върна обратно нагоре. Налапа главичката му и започна да я движи в устата си, като в същото време я докосваше с език по върха.

Той беше като замръзнал, оставил се на невероятното усещане от устата й... В един момент усети, че вече ужасно много иска да влезе в нея, и я побутна да се отдръпне. Наведе се, помогна й да стане, и докато отново я целуваше, я сложи да легне напреки на леглото. Коленичи пред нея, като първо свали боксерките си. Разтвори краката й, наведе се и облиза устничките й. "Ама тя наистина изглежда като момиченце тук! Стегнати, мънички устни"... После, придържайки краката й, се намести пред нея, и си го притисна във входа на влагалището й. Тя изпъшка лекичко. Не успя да влезе в нея - явно не беше достатъчно влажна. Пусна единият й крак, облиза ръката си, намаза главичката на пениса си със слюнка и го насочи отново към входа. Този път, с един лекичък натиск, при който тя почти подскочи, успя да й го вкара. Усети колко е тясна, и как пулсира отвътре. Започна да се движи - отначало идеята му беше да го направи бавно, но в следващият момент осъзна, че не му се иска да се контролира, и забърза ритъма.

Прекара в нея реално може би 10-15 минути, но и на двамата им се сториха много повече - тя охкаше при всеки по-дълбок тласък, а той усещаше как наближава момента на изпразването... Явно и тя го усети, защото му каза :

- Недей да свършваш в мен, моля те. Отвън.

Той се усмихна и й каза :

- ОК, щом не трябва да свършвам там... - и си го извади. Тя помисли, че ще свършва върху нея, и се притисна до него, с което всъщност само му помогна да направи каквото беше намислил - с едно рязко движение го вкара в дупето й. Тя почти изкрещя и се огъна като лък на леглото.

Явно предната вечер с брат му наистина бяха поработили доста в дупето й, защото влезе много лесно, и без допълнителна смазка - предният път използва соковете, останали след брат му, а сега влезе само с овлажняването от влагалището й. В първия момент тя понечи да се дръпне, но той я задържа, и остана неподвижен в нея. Тя постепенно се успокои, и го изгледа накриво :

- Абе аз нали ти казах да не го вкарваш там? Какво ти има на тебе - предният път го вкара без даже да ме питаш, а сега го вкара въпреки че ти казах да не го правиш ! Заболя ме ! Какво ви става на тебе с брат ти - защо нонстоп искате да ме чукате в дупето?

- Ами защото е хубаво, и тясно... И защото там мога да свърша, без да имаш проблеми... И защото искам. Вече може ли да се движа?

- Така и така си вътре... Само че свършвай бързо, разбра ли? И се движи бавно ! И не го вкарвай целия, защото боли !

- Ок, разбрах. Спокойно.

Той започна бавничко да си го издърпва, и когато само главичката остана вътре, отново започна да го вкарва. Повтори това няколко пъти, и усети как тя се отпусна, и започна да се притиска сама в него. Явно все пак не я болеше толкова... Започна с едната ръка да гали клитора й, а тя започна да стене тихичко, и сама забърза ритъма на проникванията, като го придърпа с ръка към себе си. Лошото беше, че прекъсването го беше довело отново до началната точка, и не се забелязваха никакви изгледи да свърши скоро... Е, докогато му позволят, после ще се премести пак отпред...

И... В следващият момент тя свърши. Направо усети как мускулите на задника й се свиваха и отпускаха бясно около пениса му, и отблъсна ръката му, с която я галеше по клитора. Усети как изведнъж и той е почти на ръба... Изпъна се отново, но той се премести напред и й го вкара докрай, и свърши заедно с нея - вътре в дупето й... След това постояха малко, докато мускулите на дупето й се отпуснат, и той може да излезе нормално, и се излегнаха един до друг. Тя придържаше отвора на дупето си, за да не се разтече спермата по леглото, обаче явно нямаше сили да отиде веднага в банята и да се измие. А него просто го мързеше...

Тя все пак стана, и отиде да се измие в банята. Когато излезе, той още стоеше мързеливо на леглото - гол, и оплескан... Тя го изгледа дост хладно, и каза :

- Тъй като си правиш каквото си искаш всеки път, това ще ти е за последно с мен... Хайде, иди се измивай, а аз ще се облека и си отивам...

Той тръгна към банята...