PDA

View Full Version : Как да си изпълнявам режима ?



Рандомммм
01-17-2017, 13:08
Здравейте значи сега съм на режим за качване на маса и как знаете трябва да се храня с доста калорични и протеинови храни. Обаче ето го и проблема:
От около месец вкъщи не се готви нищо освен някви супи и зелета с които изобщо не мога да натрупам маса. Всеки път като кажа на наще да сготвят понякога я някакво пиле , я телешко или нещо по калорично винаги трябвало да доядеме това а готвят едно и също. На мен ми втръсна вече и като ме питат понякога дали съм се наял най-често им викам ама аз ядох ли нещо изобщо та ще ви помоля за някакъв съвет как да си спазвам режима при тия работи у нас. Не сме някви бедни но се чудя как
тия хора се наяждат като това нито е ядене нито нищо...

foreversmall
01-17-2017, 13:54
купи си дюнер или си готви сам

Рандомммм
01-17-2017, 14:26
купи си дюнер

Правя го всеки ден но у нас друго не се готви

Грозния
01-17-2017, 17:34
От около месец вкъщи не се готви нищо освен някви супи и зелета с които изобщо не мога да натрупам маса. Всеки път като кажа на наще да сготвят понякога я някакво пиле , я телешко или нещо по калорично винаги трябвало да доядеме това а готвят едно и също. На мен ми втръсна вече и като ме питат понякога дали съм се наял най-често им викам ама аз ядох ли нещо изобщо та ще ви помоля за някакъв съвет как да си спазвам режима при тия работи у нас. Не сме някви бедни но се чудя как тия хора се наяждат като това нито е ядене нито нищо...Дърти са и затова се наяждат с малко. Ако имаш повече пари си купувай пържоли и си ги печи.

Рандомммм
01-17-2017, 18:25
He е това пич готвят в изобилие попринцип. А за пари ми дават ми към 7 лева но трябва и да се вечеря и закусва. По добре ще е да мина на трева и вода по ще ме нахранят от това сигурно и как ще качвам маса с тоя режим и тва хранене просто.....

Rakshy
01-17-2017, 22:52
пишеш кат 13 годишна курва ревяща за кур

били му давали по 7 лева - ми яж бе, путкамайна, кой те спира

ако намериш месарница няква добра може за 7 лева да си намериш кг пилешко, аре не кг ама 800гр със сигурност, да не говорим, че постоянно нещо е намалено някъде - преди 2 седмици някъде съм сигурен, че свинските котлети бяха намалени в БИЛЛА. просто гледай нещата, купувай си и си прави. На майка ти ще ѝ стане тъпо и ще иска тя да ги прави и готово

вкарай малко усилие като искаш някви резултати

Рандомммм
01-18-2017, 14:44
Точно това правя се иначе свинско не ям въобще нито кайма и такива неща. Иначе винаги гледам да си взимам телешко или пилешко

Rakshy
01-18-2017, 18:29
ше почнеш

Рандомммм
01-19-2017, 08:37
Почнах вече почнах да си взимам всеки ден цяло пиле един XL дюнер и отделно ако мога KFC или пица Маргарита

Грозния
01-19-2017, 18:46
Почнах вече почнах да си взимам всеки ден цяло пиле...Как го готвиш?
Пържолите стават много по-бързо.

foreversmall
01-19-2017, 19:37
то със 7 лева на ден напрао готово да си купува :D