PDA

View Full Version : Братска подялба - началото - еротичен разказ (18 +) - част 1



Osric
01-18-2017, 08:41
Поредното лятно събиране за по чашка. Само че този път беше се получило наистина забавно, чак да не повярва човек... Една двойка наши приятели, брат ми (сам), и ние. И всичко вървеше добре - всички пийваха, хапваха и се забавляваха истински. Е, алкохолът вече беше мноооого, и двойката нонстоп настояваше да играем на нещо (тип игра за възрастни), но щом моята приятелка не искаше, значи всичко беше безсмислено... Така или иначе ми беше интересно само с нея... Въпреки че беше идеален случай – бяхме сами тази нощ, и можеха да правят каквото си поискат... А всички бяха настроени така, понеже знаеха, че ние с моята девойка сме напълно освободени на сексуална тематика, и понякога обичаме да се забавляваме много лудо, без правила...

В един момент всички други излязоха да пушат на терасата, оставяйки ни двамата с моята приятелка да ги чакаме сами...

В един момент приятелката ми стана и каза, че докато ги чакаме, ще си вземе набързо душ, и после ще се присъедини отново към компанията. Определено беше много горещо в кухнята, и от всички се стичаше пот. Усмихнах й се и й казах " А искаш ли компания под душа?" И - най-неочаквано - тя също ми се усмихна и каза "Може". И после излезе.

Постоях малко като на тръни. Определено исках да правя секс с приятелката си, но тази вечер не бях настроен на нормална вълна, така че нямаше да ми е достатъчно... И може би все пак беше по-добре да го оставя за после, след като си тръгнат всички, така няма да ни пречат... И си останах в кухнята.

След малко групата се върна. Само брат ми го нямаше още, но в първият момент не обърнах внимание - може да се е забавил, може да си е отишъл, може да пуши още... Говорехме си, и в един момент започнах да забелязвам лукавите усмивки на двойката отсреща. И попитах "Абе къде е брат ми?". Те двамата шепнешком ми отговориха : "В тоалетната". И се изхилиха.

Изтръпнах. Ако приятелката ми ме чакаше, значи не беше заключила вратата, значи той беше нахълтал директно при нея. Тя принципно го харесва, доколкото сме го обсъждали, но все пак... Чака мен, а влиза той... Ако си помисли че аз съм го изпратил нарочно... Ще ме убие. Станах и тръгнах към банята. Двойката от канапето започнаха да ме убеждават "да ги оставя да се забавляват", но все пак отидох.

Излизайки в коридора, дочух тихи звуци откъм банята, и отидох да видя какво става. Вратата не беше плътно затворена и видях приятелката ми, гола, облегната на стената, и брат ми, също гол, застанал зад нея, правейки характерните движения... Ама те наистина се "забавляваха" ! Той я чука може би около пет минути, през които аз просто стоях и гледах, а после си го извади и свърши на дупето й... Приятелката ми се усмихна, и му предложи да използват душа заедно, и после да се върнат при другите. Тук се обърнах и се върнах в кухнята.

Те дойдоха след малко, посрещнати от намеци, усмивки и коментари от другата двойка. Брат ми почти се изчерви, и ме погледна притеснено, а забелязах, че и приятелката ми очаква някаква реакция. Затова попитах "Е, как беше?" Тя се усмихна "Супер, след като ми мина изненадата", и всички се отпуснаха и се чукнахме отново, даже продължихме с наздравица "За младите по дух и качествените забавления, които винаги се получават много добре когато са спонтанни, а не организирани".

Оттук нататък приказките отново поведоха към игра. В един момент и аз се реших и предложих : ОК, да играем на ключове, любимата игра на гостуващата двойка, но с добавка : Двойките ще правят секс на масата пред другите. И - допълнително условие - секс само по взаимно желание. Тоест - дамите ще определят какво може и какво не. А понеже сме петима, може някоя от жените да се падне с двама - тя ще изтегли ключа на някой, а друг ще изтегли нейният, така че ще трябва да се справи с двама ухажори. А ако се паднат двете жени една с друга... Какво пък, ако искат нека се позабавляват, но след това теглим пак. Мъже с мъже беше нежелателен вариант за всички ни.

В крайна сметка, колкото и да е изненадващо, всички се съгласиха. Всеки извади един свой ключ и ги сложихме в една чантичка. Разтръскваш, теглещият си затваря очите... И вади каквото хване.

Сложихме си ключовете - избрахме пет различни по форма от наличните в къщи. Забелязах обаче, че брат ми внимателно следеше кой какъв ключ слага. Стана ми забавно. Когато всички ключове бяха в чантата, я взех, разтръсках я и го поканих да избира първи. Той затвори очи, бръкна, но внимателно опипа какво тегли... И като си извади ръката, в нея бе ключът на моята приятелка ! Хе-хе, явно наистина му се искаше още... Усмихнах се и я попитах дали има нещо против. Тя ме погледна и каза "Не, нямам проблем, ако и ти нямаш". Казах "Ами тогава сте първи. Сега ще теглиш ти, та после да могат да теглят и другите."

Тя бръкна без да поглежда... И извади моя ключ! Браво на моето момиче... После момичето от двойката изтегли приятеля си, а той - първо брат ми, което счетохме за невалидно, а после неговото момиче, и всичко се нареди. Ето че се очертаваше сериозна вечер... Само че трима едновременно върху масата... Май не го бях дообмислил... Предложих все пак да се преместим в спалнята, и всички се съгласиха.

Влязохме в спалнята. Първата тройка бяхме ние с брат ми, а другата двойка седнаха отстрани да гледат. Дадох на момчето телефона си и му казах да заснима всичко интересно, за да може всички да си имаме това парти за спомен.

Моята приятелка си свали роклята, но докато го направи, брат ми вече беше гол напълно, и отиде до нея. Започна да я целува и да я гали по дупето. Аз също се съблякох и отидох да се присъединя. Двамата заедно й махнахме сутиена, а после и бикините. Сложихме я да легне на леглото и започнахме да я целуваме заедно - първо всеки си избра по една гърда, която да гали и целува, после се разменихме, а долу ръцете ни се срещаха редовно - даже май малко си пречехме, но карай да върви... Усещах странно перверзна възбуда да гледам брат ми, който галеше приятелката ми заедно с мен, и да виждам колко й харесва - лицето й бе като картинка, демонстрираща как изглежда блаженството - със затворени очи, леко отворени устни, зачервени бузи, повдигната брадичка, учестено дишане... Само от време на време поглеждаше надолу да види какво става...

Докато слизах надолу по тялото й, за да я оближа, видях пениса на брат ми. За първи път го виждах възбуден. Не беше малък, определено ! Даже май беше по-голям от моя, колкото и да ми беше неприятно да си призная... Явно понякога на всяка жена й се иска по-голям инструмент, каквото и да ми разправя моята... Зарових език между краката й... Не е истина колко обичам да лижа това момиче... Има невероятен вкус...

Междувременно брат ми се премести, и застана на колене пред лицето на приятелката ми. Тя започна да поема пениса му в устата си и да го гали с ръка. Гледката ми подейства много "вдъхновяващо", и като се изправих, хванах с ръка пениса си и започнах да го отърквам в срамните й устни. Тя започна да стене тихичко. Облизах пръстите си и си намазах главичката със слюнка. Бавно я натиснах във входа на влагалището й, и влязох в нея.

Изпитвах желание да я чукам като побесняло животно - бързо и грубо, но знаех, че така ще свърша бързо, така че започнах много бавно да го вкарвам докрай и да го вадя почти изцяло навън, и после пак... Стенанията й зачестиха...

Докато се занимавах с това, приятелката ми продължаваше с оралният секс на брат ми, но в един момент явно и той вече беше твърде възбуден, и помоли да сменим позата. Аз се съгласих. Той легна по гръб, и тя седна върху него, като бавно го пое целият, а след това започна да се движи все по-бързо. Аз се преместих и тя започна да облизва мен, но явно искаше основно да усеща пениса в себе си, така че като цяло беше леко разсеяна. Усетих, че това не е най-добрата идея и се отдръпнах малко.

Преместих се зад нея и ги гледах около минута. Страхотният й задник потрепваше целият, докато поемаше пениса на брат ми в себе си... Хрумна ми идея и я попитах "Смяташ ли, че ще мога и аз да вляза в теб?" Тя отговори задъхано "Опитай, но ако ме заболи, ще спреш, нали?". "Разбира се!" отвърнах и се качих пак на леглото зад нея.

Тя се наведе напред и почти легна върху брат ми, докато аз разнесох малко слюнка по пениса си и го плъзнах по неговия, опирайки във входа на влагалището й. Леко натиснах, и усетих как бавно се отдръпва мускулчето на входа... Но само до един момент. След това спря. Или трябваше да натисна, от което сигурно щеше да я заболи, или нищо нямаше да стане. Почти се дръпнах, но точно тогава брат ми мръдна, като резултат мръдна и тя и усетих как главичката ми опира в отвора на дупето й. А той беше влажен и отпуснат.... Без да се замисля, натиснах съвсем леко напред... И бях вече в нея.

Тя изохка лекичко, но не протестира, а ние с брат ми започнахме да се движим заедно в нея - отначало бавно, после той забърза, но аз продължих бавно, за да не я заболи. Обаче самото усещане, че съм в дупето й, а и ясното усещане на другият пенис, който се търка в моя през тъничката преграда, ме доведоха до оргазъм доста по-бързо отколкото ми се искаше... Свърших в дупето й. Останах още мъничко, наслаждавайки се на усещането от ритъма от проникването на другия, но после моя пенис се отпусна още повече и при следващият тласък бях навън.

Osric
01-18-2017, 08:42
Отдръпнах се да не преча, и седнах и аз да ги наблюдавам. Чак сега забелязах, че другата двойка се редуват да правят снимки с телефона на момчето, а с моят снимат всичко като филм. Взех моят телефон и реших аз да си довърша клипчето...

Моята приятелка продължаваше да е върху брат ми, който я чукаше със сериозно темпо... Е, все пак той вече се беше изпразнил веднъж тази вечер, а и алкохол имаше изпит доста... Сигурно нямаше да свърши скоро... Абе аз ще си гледам реакциите на моята девойка, та ако я заболи или реши, че й стига, да го спра...

В следващият момент, както снимах иззад нея, пениса на брат ми изскочи при едно по-рязко изкарване. Той го хвана с ръка и съвсем целенасочено го вкара в дупето й. Все пак аз вече бях там, така че тя беше доста отпусната, и навярно не я заболя кой знае колко, но все пак реагира веднага : "А ти не мислиш ли, че първо трябва да попиташ, преди да си го вкараш там?" Той я погледна изненадано и каза "Ама брат ми нали вече те чука там?" Тя отвърна : "Ти него го остави... Не си прави повече такива експерименти без да питаш!" Но се усмихваше докато му се караше, и леко помръдваше върху него. Той попита "Да го извадя ли? " А тя се усмихна "Е, вече е там, аз ще ти кажа, ако твърде много започне да ми пречи".

Продължих да снимам как той я чукаше в дупето, а тя стенеше и се натискаше в него... В един момент тя явно се поизмори, и се надигна. Пенисът на брат ми изскочи от дупето й, и тя се завъртя - седна в него с крака напред, и си го постави с ръка вътре отново. Преминах отпред с телефона - вече беше във вагината й, а не отзад. Той се надигна също на лакти, наместиха се и продължиха да се чукат. Тя се притискаше към него и цялата трепереше - неясно дали от умора или от удоволствие...

В един момент той започна да прави много резки тласъци и тя се надигна нагоре, и пениса му излезе от нея. Тя каза "Не можеш да свършваш там, не съм на хапчета сега" и се усмихна. А той, на ръба на изпразването, сякаш полудя - пресегна се, хвана я, и с една ръка си го натика в дупето й. Тя почти изпищя от рязкото проникване, но след два - три тласъка той свърши, и спря да мърда. Тя остана още малко така, докато той се отпусне и я пусне, и после бавно се изправи. Сериозно количество семенна течност изтече от дупето й върху краката на брат ми. Тя каза " Грубиянин... А сега бързо в банята, че ще оплескаме всичко".

Отидохме и се измихме и тримата. Върнахме се и седнахме на леглото да гледаме другите двама. Нищо особено всъщност... Снимах малко, ей така, за шоуто... Брат ми отново получи ерекция, но получи и отказ от моята приятелка. После си разпределихме леглата и легнахме да спим - двойката в хола, а аз, брат ми и моята девойка заедно в спалнята. Досега се чукахме, така че какво ни пречеше да спим заедно... Мислех си, че никога няма да заспя от възбуда, но явно алкохола наистина ми беше доста - след има-няма 20 минути вече се бях отцепил...

Два-три часа по-късно се разбудих от някакво странно усещане и люлеене... Извъртях се, и какво да видя – моята приятелка по корем, а брат ми върху нея, и пак чука... Браво на това момченце, бе! Спиране няма... Примлясках и продължих да се правя на заспал, докато свършат - нямаше нито промени в позата, нито в ритъма, а и не продължиха дълго - явно тя наистина сериозно го възбуждаше... Само не можах да схвана дали я чука в дупето или отпред... Но, доколкото я познавам, най-вероятно е отпред - сигурно още има неприятни усещания от по-рано вечерта... Ще я питам после... Той свърши върху дупето й, и двамата тихичко се измъкнаха да се измият. После се върнаха, и пак си легнаха... Отново заспах, този път доста по-трудно.

Сутринта всички с леко неудобство изпихме заедно по едно кафе и другите си отидоха. Трезвени малко по-различно приемахме изминалата нощ все пак... Но… Определено беше нощ, която ще запомня... А пък кой знае? Може да се случи пак? Все пак и моята приятелка изглеждаше като че хареса доста брат ми... Ще видим...