PDA

View Full Version : Batiste сух шампон ; мение



swagit
01-18-2017, 21:51
Purvo , izvinqvam se za tova che pisha na latineca , no pisha izkluchitelno bavno na kirilica prez telefona mi.
Nadqvam se nqkoi, koito e izpolzval tozi suh shampoan da izkaje mnenieto si za nego i za kolko vreme svursha toi.Predi izpolzvah tozi na syoss , no mi napravi vpechatlenie, che sled 2 polzvaniq spira da ima efekt , ne pruska bqla struq vupreki , che vse oshte ima dosta ot produkta i mi e interesno dali na drug se e sluchvalo i sus tozi shampoan :)

anonimna:D
01-19-2017, 16:09
Ползвала съм сухия шампоан на дм. Абе като гледам резултата, не мисля да продължавам с тези сухи шампоани. Пълни боклуци са за мен. По-добре си измивай кпсата, вместо с тези сухи шампоани.
Иначе сухият шампоан трябва да се разтръсква преди употреба, ако не го разтръскаш, почти нищо няма да излезе :D

swagit
01-21-2017, 11:56
О , определено доста го разтръсквам , така че това не е проблема . А иначе за да не ми е мазна косата , трябва да си я мия всеки божи ден и от фризьорката ми и от опит знам че толкова честото миене на косата не е никак добре за нея .

lunacy
01-21-2017, 12:54
здрасти!

аз също имам много мазен скалп и използвам Batiste редовно; любимият ми вариант е с аромат на череша; BLUSH (розовата опаковка) също е много готин

от всички сухи шампоани, които съм ползвала (а те са доста), Batiste ми върши най-добра работа; косата ми остава чиста през почти целия ден, ароматите са приятни, съставът също... много икономичен продукт е

звучи като реклама, но наистина съм много доволна

не съм на сто процента сигурна за колко време ми свършва на мен, но аз винаги съм имала много мазни корени и го ползвам доста често, така че едва ли издържам с една опаковка повече от месец

препоръчвам го!

и аз не харесвам сухите шампоани на Syoss и Balea, ползвала съм и този на Alverde /един прахообразен/-отвратителен е Д:
пробвала съм и само с бебешка пудра и не се получава добре; стои сякаш съм разсипала брашно на скалпа си

друг, който ми харесва е този на Schauma, доста време го ползвах, но Batiste ми е любимият

VogueAngel
01-24-2017, 21:32
а възможно ли е да се получава пърхот от сухия шампоан?

anonimna:D
01-25-2017, 11:05
а възможно ли е да се получава пърхот от сухия шампоан?

Възможно е

Ivaaaaa
02-03-2017, 12:11
Възможно е

и на какъв принцип? пърхотът етиологично се получава от гъби в повечето случаи. стига глупости.

аз също имам от доста време сухия шампоан на батисте (зеления). харесва ми миризмата му и въпреки черната ми коса, не оставя бели следи и не ми е правил ПЪРХОТ, wtf. и да, спасява положението за един ден и косата изглежда свежа и чиста.

anonimna:D
02-08-2017, 18:08
и на какъв принцип? пърхотът етиологично се получава от гъби в повечето случаи. стига глупости.

аз също имам от доста време сухия шампоан на батисте (зеления). харесва ми миризмата му и въпреки черната ми коса, не оставя бели следи и не ми е правил ПЪРХОТ, wtf. и да, спасява положението за един ден и косата изглежда свежа и чиста.
Я по-кротко, ако обичаш. Аз лично получаван пърхот и от лак за коса, и от сухите шампоани, имам и приятелки, които също се оплакват от пърхот при употреба на такива продукти. Как и на какъв принцип не знам, ама не съм.феномен, демек е възможно.
Иначе аз въобще не съм впечатлена от тези сухи шампоани. И на мен не ми оставят следи в косата, ама косата ми е отвратителна на допир и я чувствам някак сплескана, полепнала по скалпа. Не ми пука особено, че някой е видял, че са ми леко, казвам леко, мазни корените. Ами ме дразни самата мен. Правя го заради себе си. Поради тази причина си мия косата всеки ден. Че да не се чувствам отвратително.

bambi69
02-10-2017, 16:27
Този не съм го ползвала. Но преди време си взимах на Клоран - беше около 20лв и бях дооста доволна, докато съвсем случайно не попаднах на някаква безизвестна марка Intu Style (зелен флакон) и останах определено много приятно изненадана и е не повече от 4-5 лв. От тогава използвам този. Опаковката е по-голяма, а и косата ми не става твърда, както с останалите, които съм пробвала.

gabriella22
02-11-2017, 22:38
Никак не останах доволна от този на Batiste... Всяка коса различно, на мен започна да ми излиза пърхот, ставаше още по-мазна, абе ужас си беше :D

today_was_a_charytale
02-13-2017, 13:36
Знам, че този много се харесва, но четох една статия за въпросния сух шампоан. В нея ставаше въпрос за това как на момичето косата и започнала да пада от него. И не посмях.

gabriella22
02-13-2017, 16:50
Знам, че този много се харесва, но четох една статия за въпросния сух шампоан. В нея ставаше въпрос за това как на момичето косата и започнала да пада от него. И не посмях.

Това започна да се случва и с мен. Затова спрях да го използвам и всичко си дойде на мястото :D

today_was_a_charytale
02-13-2017, 17:13
Ако не сме те отказали от продукта, не знам. Ето няколко съвета и продлежения от мен. Не мисля, че сухия шампоан на Rene Furterer също си заслужава (нищо не ставаше при мен, само ми оставяше следа по косата, все едно имам пърхут). На John Frieda не знам дали сухият шампоан става за нещо. Ползвах го доста време, но все едно ми омазняваше косата. Препоръчвам ви на Klorane сухия шампоан с овес, особено ако сте с тъмен цвят на косата. Предлагат го с цвят за брюнетки и без цвят. Мисля, че е хубаво ако сте с тъмна коса (не знам с каква коса сте, но просто съветвам), защото просто сух шампоан изглежда все едно имаш пърхут на тъмна коса.

winks11
02-14-2017, 09:45
Този съм ползвала аз, мисля и че от всички видове е най-разпространен. И аз мисля, че зависи от косата. Спасява за около ден, но го ползвам в много крайни ситуации. Нямам пърхот от него, мирише приятно, но се е случвало да ми оставя бели следи понякога... не зная на какъв принцип, може би когато пръскам по от близо
http://i.enzo.bg/detail2/12/batiste/btsfrlw_ksha05_01/batiste-fragrance-original___3.jpg