PDA

View Full Version : Проблем с ухо..



eagle12
01-18-2017, 21:58
Здравейте, имам някакъв проблем с ушите. Преди 3 дена, като се къпах вечерта , усетих как вода влезе и след това си изчистих ухото с клечка за уши, но 3 дена по късно все още я усещам. Скачах, въртях си главата, какво ли не правих, не излиза. Усещам и някакво бучене
Еначе ухото го усещам като приглъхнало и все едно имам някаква преграда в ухото, като преглъщам. Не искам да ходя на лекар, по принцип имам страх.. На 15 съм

NissaN
01-19-2017, 18:58
Доктор

gabriella22
02-05-2017, 17:49
Може да ти е останала вода, върви на лекар, ще го промият и всичко ще бъде наред. На мен след същият случай ми забраниха да използвам клечки за уши. Веднъж месечно - да. Иначе със спрейче (продават ги в аптеките) пръскаш и ушната кал изтича :)

anonimna:D
02-05-2017, 18:08
Аз съм имала абсолютно същия проблем преди години. Някаква инфекция е, щом като преглъщаш чуваш пукане. На мен ми мина след доста време, капеха ми някакви бабини билки. Някакви отвари от билки, и ако не се лъжа от листо алое направо ми капеха в ухото. Но беше преди доооста години, по-добре отиди на лекар

Dwyd96
02-05-2017, 18:11
Moже да е инфекция. Иди на лекар по-добре, няма нищо страшно сигурно ще ти изпише капки за уши..