PDA

View Full Version : Притеснявам се, че мириша на лошо



lusi_to
01-19-2017, 11:24
Неискам да разправям на дълго и широко за проблемите със здравето ми. Следващата седмица съм на доктор.
Ще разкажа накратко за проблема. От около месец почнах да се изпускам по голяма нужда в гащите ми. Неусещах, че ми се ходи и изведнъж ставаше всичко. Нашите разбраха и си помислиха, че може да е нещо временно. Решиха да ми купят памперси докато отшуми проблема да ги нося, но не отшумя. С памперса е много по-лесно. Понякога си мисля, че мириша и усещам миризмата от памперса. Нося си парфюм с мен да се пръскам, но отново си мисля, че мириша на лошо. Има ли начин да премахна миризмата?

supersonic0
01-19-2017, 11:55
Вземи си панталони с ластик на глезените, да не ти се стича в обувките поне, хем ще ти е топло на краката. Миризмата я остави, без това си грозен.

lusi_to
01-19-2017, 12:12
Вземи си панталони с ластик на глезените, да не ти се стича в обувките поне, хем ще ти е топло на краката. Миризмата я остави, без това си грозен.

Аз съм момиче.
Нищо не ми се стича по обувките, защото нося памперси.
Срам ме е от миризмата.

Pug_306
01-19-2017, 13:29
Тури си един ароматизатор в гащите и готово ... ще миришеш на пролет !

anonimna:D
01-19-2017, 16:04
Все ми е наум, че ваще ще ти купят и дадат да носиш памперси един месец, вместо да те заведат на лекар. Толкова ли ви е скучно, че се подигравате с неща, които ама хич не са смешни? Лапешка му работа. А и да, да не забравя, обикновено шега, шега, ама си предизвикваш съдбата и ще ти дойде на главата наистина.

solo_
01-19-2017, 16:19
тоя чичко много се вазбужда така штото има фетиш
ма е много айди да неказвам штото е самотен и само мастурбиранито му устана като опция

иначи преди сашто имаше такава тема ма бяха качени снимки на някакви гашти намазани с някакво жиле

по темата - намири си жена :smt085 и се лекувай
вав случай чи темата е вярна - има упражнения за стягане на мускулити

lusi_to
01-19-2017, 16:23
Все ми е наум, че ваще ще ти купят и дадат да носиш памперси един месец, вместо да те заведат на лекар. Толкова ли ви е скучно, че се подигравате с неща, които ама хич не са смешни? Лапешка му работа. А и да, да не забравя, обикновено шега, шега, ама си предизвикваш съдбата и ще ти дойде на главата наистина.

Ще ходя на лекар. Наште са на мнение,че всичко може да мине от само себе си и затова изчакват да мине време.
Такъв им е характера и аз понякога прихващам от тях.
Pug_306 ми се подиграва, ако не си забелязала.

lusi_to
01-19-2017, 16:25
тоя чичко много се вазбужда така штото има фетиш
ма е много айди да неказвам штото е самотен и само мастурбиранито му устана като опция

иначи преди сашто имаше такава тема ма бяха качени снимки на някакви гашти намазани с някакво жиле

по темата - намири си жена :smt085
вав случай чи темата е вярна - има упражнения за стягане на мускулити

Не съм виновна, чи има всякакми откачалки. Аз няма да качвам снимки, защото, както казах ме е срам.
Каки са тези упражнения? Не съм чуавала за тях.

solo_
01-19-2017, 16:34
Каки са тези упражнения? Не съм чуавала за тях.
наричат се упражнения на Кегел



чи

Наште

недей да ме копираш!

anonimna:D
01-19-2017, 17:44
Аз продължавам да вярвам, че лъжеш. Така както си се изразила излиза, че хич не ти пука, че носиш памперси. Памперси, които трябва и на даскало да сменяш. Памперси, които няма как да прикриеш, демек ще ти се подиграват разни хора, които не са наясно с дадената болест, примерно. А в даскало тези хора са много. На теб проблемът ти е, че миришело. Даммм, убедена съм.

АгентМура
01-19-2017, 18:10
:D :D :D Дано не е истина това.

NissaN
01-19-2017, 18:48
Да не би да се изпускаш че ти е разбита дифтунгата.

Dwyd96
02-05-2017, 16:12
Соло мойто момче, нямаш ли домашни бе....
Тая тема вече си я пускал... Повтаряш се..

По темата: Закачаш един airwick на врата и си пръскаш като замирише... Даже може да си купиш от ония дето сами си пръскат на определен интервал от време...

katenceto23
02-06-2017, 09:59
Соло мойто момче, нямаш ли домашни бе....
Тая тема вече си я пускал... Повтаряш се..

По темата: Закачаш един airwick на врата и си пръскаш като замирише... Даже може да си купиш от ония дето сами си пръскат на определен интервал от време... Хахах добра идея му даде