PDA

View Full Version : Как да се крия от нашите ?



DenisRun491
01-19-2017, 16:30
Здравейте пиша това тук защото не можах да намеря правилния форум
но това няма значение.Искам да ви разкажа една малка историйка как
започнах да пуша с моя фр.Ами на 12 съм и съм много зарибен по дима
който човек изкарва с пушенето и исках да пробвам наргиле но не и цигари
в селото има ново и старо училище и по големите тия 9-12 клас някои момчета
имаха наргиле в старото училище.Там има стари учебници потрошени чинове бюра
стъкла абе кот се сетите всичко старо и всичко естествено за даскало.Та един ден имаше
сняг и отидохме с моите фр-та в старото даскало тогава бяхме на занималния през междучасието
и видяхме единия да пуши наргиле мен това много ме изкефи и вечерта като се върнах от даскало
естествено веднага му писах в Фейсбук и той ми каза да отида с него да пуша наргиле така и направих
пушихме наргиле няколко дена ден след ден и така ми ставаше лошо всеки път но за около 30 мин и тва беше
Така започнах да пуша и цигари и ако наще ме хванат не знам дали ше мога да изляза изобщо на вън и няма да имам лаптоп(тва е нещо без което не мога хах ) и ми дайте съвети като цяло знам че е вредно но искам да отслабна малко с 3/4 килограма давайте ми съвети как да се крия моля ви :)

Грозния
01-19-2017, 19:31
Вманиачил си се в това пушене.
Най-добре спри да пушиш и няма да се налага да се криеш от вашите :) .

an7raks
01-19-2017, 21:17
Като искаш да отслабнеш, започни да тичаш и да ходиш на фитнес, дебил!
Смятай, щом единственото адекватно мнение на този идиот е по твоят въпрос:


Най-добре спри да пушиш и няма да се налага да се криеш от вашите :) .

Iphigenia
01-19-2017, 21:54
Не е нормално да пушиш на 12.

sofityoy
01-20-2017, 14:06
Първо:
Ти не си страстен пушач от години да кажем и това че си се пристрастил НЕ означава,че не можеш да спреш.Опитай да спреш цигарите,не мисля,че ще ти е чак толкова трудно,а и това не те прави по-готин.
Второ:
Това не е начина да отслабнеш.Започни хранителен режим НЕ диета,започни да тренираш като ходиш на фитнес,ако нямаш тази възможност-тренирай вкъщи-има хиляди упражнения в интернет за тренировки в домашни условия. (https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8 тези на мен преди няколко години много ми помогнаха)
Трето:
Това,че те кефи пушенето на наргиле-лично аз не виждам нищо лошо в това,но просто недей да го правиш редовно,защото то сваля кръвното,а в твоята възраст това е опасно.
Четвърто:
Вместо да се криеш от вашите-просто спри. Според мен ти става лошо,защото не си свикнал с дима и просто още организъма ти е много млад и се развива и ти му въздействаш шоково...
За мен също не е нормално да пушиш на тази възраст,за бога сестра ми е на 12 и още си играе с кукли...

LoadRunner
01-20-2017, 14:28
Като искаш да отслабнеш, започни да тичаш и да ходиш на фитнес,
това не е вярно, отслабването зависи 80% от храната и 20% от тренировката

sofityoy
01-20-2017, 14:32
това не е вярно, отслабването зависи 80% от храната и 20% от тренировката

E да,но ако не ходи на фитнес и ако не ходи да тича процеса ще се забави доста ;)