PDA

View Full Version : блъснах си колата



Don ganyo
01-20-2017, 18:58
Ами как да го опиша влязох с вратите на един завой докато беше заснежено и малко влязох в една канавка
първата нощ нямаше никви ядове (така да се каже на първия ми път "дрифтене" всичко по вода без драскотина само че втората нощ ойде коня у реката....ремонта по колата ми е бърза работа въпроса е в това,че не мога да спра да си мисля за това и някак си се чудя дали и да кажа на нашите изобщо (моя е колата де тях не съм ги карал да ми плащат нищо по нея) но се чудя как да спра да мисля за това

an7raks
01-20-2017, 21:25
Кажи ми само, че не си бил някъде по пътищата!
Иначе, ако си самостоятелен, не е нужно да им казваш - просто я оправи. Ако не си и си бил на полигон или паркинг, просто им кажи. Мисля си, че няма да го направят на голям проблем, ако си бил някъде, където не застрашаваш никого.
Ако си бил по пътищата, значи си дебил и заслужаваш да ти сцепят задника от бой. Точка.

NomNomNom
01-20-2017, 21:35
спри да правиш глупости просто :)
хората внимават и пак стават жертви - ти си го просиш

an7raks
01-20-2017, 21:53
спри да правиш глупости просто :)
хората внимават и пак стават жертви - ти си го просиш

Забавно е, стига да не застрашава други. ;)

Smrazqvashta
01-21-2017, 11:07
Ако не си и си бил на полигон или паркинг, просто им кажи. Мисля си, че няма да го направят на голям проблем, ако си бил някъде, където не застрашаваш никого.

Бас ловя, че се е случило в някоя квартална улица.

haritov
01-21-2017, 11:10
не ми за теб да се убиеш да пукнеш на място си е за твоя сметка сам ще си си виновен

но да рискуваш живота на другите е идиотско тъпо и ...

draid
01-27-2017, 17:03
Ми като не можеш да караш, защо се напъваш да правиш такива неща?