PDA

View Full Version : Проблем с бившата



tommy94
01-21-2017, 01:23
Здравейте :)

Преди 4 години 9 месеца и 12 дена започнах връзка с едно момиче, от началото тя имаше проблеми с техните защото те не ме искаха но тя се обърна срещу тях стигнахме до полиции и т.н и останахме заедно, няколко месеца след това аз глупака започнах да не я ценя и да си правя каквото си искам и каквото аз кажех това да става, посягал съм и 2-3 леки шамара поради простата причина че ме е докарвала до такива нерви до който никога не съм стигал за 23 години, преди няколко месеца тя искаше да си сменя квартирата аз отказах и продължих да се правя на мъж .. на нова година трябваше да сме на гости но аз пак се направих на мъж и отказах, няколко дена по късно тя ме заряза и 20 дена д/г се мъчих да оправя нещата молих се плаках говорих с нея пътувах 150км до общежитието и и се оказа че тя не е там си е у дома, много късно си осъзнах грешките и от сърце искам да се поправя но тя днес ми каза следното " даже и да се върна при теб няма да ти имам същото доверие" а, аз си викам на акъла абе жена обичам те мамка му искам те в живота си ще се променя заклевам се .. днес даже ходих на църква помолих се свещичка запалих на обед НО вечерта отново се чухме и тя започна отново да ме напада и ми каза че ще останем приятели и ми обеснява за грешките ми, аз побеснях защото до преди 1 месец се смеехме заедно гушкахме се спяхме заедно и т.н и сложих в фейсбук статус " Край на връзката" защото просто акъла ми не побира как за толкова години връзка тя за 20 дена хем всеки божи ден я търся и я моля и обеснявам и всичко тя да ми каже това за приятелите, изпратих и 10-тина смса започнах да я храня и сигурно е бясна в момента, чудя се дали ако спра да я търся тя някой ден ще ме потърси и ще се замисли че опитах да оправя нещата или просто имам само празни надежди един ден тя да ме потърси, много ми е мъчно за нея, живея сам като се пребера вечер няма с кого да си кажа 1 думичка стоя сам самичък даже понякога на сила като се пребера към 19:00ч. лягам в 20:00 и заспивам за да не се чувствам самотен, моля ви за съвет какво да правя да имам ли надежди да я търся или да чакам какво да правя??

Indistinct
01-21-2017, 05:59
През тези години, през които за теб всичко е било наред, тя вероятно е търсила причината защо изобщо е с такъв мъж. И когато ти си сгафил повече, тя най-накрая те е зарязала. За да си толкова твърд в едно решение, то трябва да има причина. В такива случаи "Мога да се променя" не е достатъчно.

supersonic0
01-21-2017, 06:42
Докато мислиш как да постъпиш с любовта на живота ти, може да поговориш и с психолог, а защо не и психиатър, защото се забелязват наченки на някакво раздвоение на личността ти.

NomNomNom
01-21-2017, 08:45
съгласна съм, изглежда като да те е обичала и наистина й е дошло до гуша

LoadRunner
01-21-2017, 09:09
Всичко е свършило. Ей това с храненето и аз съм го правил но после съм съжалявал, виждал съм колко е било жалко и излишно, от злоба и безсилие. С годините го проконтролирах ама и станах по-суров. Някой като ми каже край и аз му казвам край, независимо какво точно искам, вече не се боря за никоя. Писнало ми е. И на теб ще ти писне.

Smrazqvashta
01-21-2017, 10:05
Двадесет дни говорене и сълзи не са способнни да коригират грешки допускани в продължение на години.

tommy94
01-21-2017, 16:35
Моля ви посъветвайте ме как да си я върна, един друг се наранихме много през последните 20 дни и когато и звънна винаги ми вдига и си говорим макар и понякога да ми крещи, днес тя ми каза " чакам да спреш с глупостите и да се успокоя" това какво значи? когато тя ми се разкрещя днес аз и викам " защо крещиш виж аз колко спокойно ти говоря" и тя спира да крещи

LoadRunner
01-21-2017, 16:48
Моля ви посъветвайте ме как да си я върна, един друг се наранихме много през последните 20 дни и когато и звънна винаги ми вдига и си говорим макар и понякога да ми крещи, днес тя ми каза " чакам да спреш с глупостите и да се успокоя" това какво значи? когато тя ми се разкрещя днес аз и викам " защо крещиш виж аз колко спокойно ти говоря" и тя спира да крещи

Не те знам колко си тъп самия ти и дали си способен да коригираш нещо въобще. Нещата се коригират с разговори, дълги, дълбоки, заключителни, поучителни, очи в очи а не по телефона или с чат.

tommy94
01-21-2017, 17:21
В момента си пиша с нея в вайбър но тя само отг кратко " Не,Ок или незнам" и ми отг през 20 - 30 мин, незнам какво да правя, а и мисля че тук не е мястото където да се обиждаме а да си помагаме.

ето и последното което писахме

http://prikachi.com/images/546/9023546V.png

Тотален игнгор от нейна страна как да променя това? идея си нямам какви въпроси да и задавам да са кратки и ясни

Грозния
01-21-2017, 17:39
Моля ви посъветвайте ме как да си я върна, един друг се наранихме много през последните 20 дни и когато и звънна винаги ми вдига и си говорим макар и понякога да ми крещи, днес тя ми каза " чакам да спреш с глупостите и да се успокоя" това какво значи? когато тя ми се разкрещя днес аз и викам " защо крещиш виж аз колко спокойно ти говоря" и тя спира да крещиНяма смисъл - най-добре се откажи!
Защо се мъчите и двамата?!

В момента си пиша с нея в вайбър но тя само отг кратко " Не,Ок или незнам" и ми отг през 20 - 30 мин, незнам какво да правя, а и мисля че тук не е мястото където да се обиждаме а да си помагаме.

ето и последното което писахме

http://prikachi.com/images/546/9023546V.png

Тотален игнгор от нейна страна как да променя това? идея си нямам какви въпроси да и задавам да са кратки и ясниСПРИ!
По дяволите просто спри!
Спри да се влачиш след нея като сопол, след като ти е била шута!
И за двама ви е най-добре да прекъснете всякакви връзки по между си!
Никакъв вайбър, скайп или ФБ, никакви "просто приятели", никакво "здрасти" или "ЧРД/ЧНГ"!
Прави се сякаш тя не съществува! Така ще е най-добре и за двама ви и ще я забравиш най-бързо!

sofityoy
01-21-2017, 18:08
За да е изтърпяла цялото това твое „мъжко“ поведение,„леките“ шамари и като цяло всичко това,което ти си й причинил значи те е обичала,но вече й е писнало от теб.Преценила е че няма смисъл да си хаби нервите и щастието,което живота й предоставя за да е с теб. Знам,че тва изобщо не ти помага,камо ли да ти даде надежда,но според мен каузата ти е загубена.Питаш се защо преди месец всичко си е било нормално-не,не е било нормално,просто ТИ не ги го забелязвал.
Виж,не искам да те съдя или да ти давам ъкъл в живота-но моето мнение е,че си я загубил с отношение си към нея,а тя 4години наред е преглъщала и ето че е загърбила в началото и семейството си заради теб,но ти не си го оценил.
Не мога да разбера защо я обиждаш с есемеси при това.Нея най-вероятно също я боли от раздялата,а ти угнетяваш допълнително ситуацията. Значи първо плачеш и се моли и обещаваш,че ще се промениш,а след това я обиждаш,а после се питаш,защо ти е казала,че няма да ти има същото доверие.
Не искам да звуча злобно или все едно съм тук само за да те осъждам,но според мен заслужаваш болката,която изпитваш в момента.
Моя съвет е:
Остави момичето колкото и да ти е трудно и се опитай да продължиш напред без нея-всичко е загубено.И след цялата тази история имаш за урок,че НИКОГА повече не трябва да се държиш с една жена по този начин.

tommy94
01-21-2017, 19:30
Щом всичко е загубено защо все още поддръжа контакт с мен макар и малък и ми каза днес "Чакам да спреш с глупостите и да се успокоя" това немога да го разбера

Няма ли как по какъвто и да е начин да оправя нещата ако трябва света ще обърна, това момиче направи нещата за който съм мечтал толкова години толкова ми е болно и мъчно...


Таз вечерчният ни разговор

http://prikachi.com/images/686/9023686Z.png
http://prikachi.com/images/687/9023687Q.png
http://prikachi.com/images/688/9023688z.png

Bisha
01-21-2017, 20:01
4 години и не знаеш нищо за нея??? Не знаеш какво харесва, не знаеш какви филми/ музика харесва? Това вече не е нормално. Евалата й правя че ти е била шута.
Вместо да си заинтересован от нея, да говориш нещо за връзката между вас ти й задаваш някви плоски въпроси дето се задават на човек, който си срещнал току-що, а не с когото си имал 4 години връзка.
Това има предвид под глупости, пишеш пълни глупости.
Поне имай достойнството да й се извиниш че за 4 години никога не си се интересувал от нея.

102thedream
01-21-2017, 20:50
на 23 пише 'край на връзката' у фейсбука
кво да кажа ебаси евнуха

LoadRunner
01-21-2017, 20:52
Щом всичко е загубено защо все още поддръжа контакт с мен макар и малък и ми каза днес "Чакам да спреш с глупостите и да се успокоя" това немога да го разбера

Няма ли как по какъвто и да е начин да оправя нещата ако трябва света ще обърна, това момиче направи нещата за който съм мечтал толкова години толкова ми е болно и мъчно...


Таз вечерчният ни разговор

http://prikachi.com/images/686/9023686Z.png
http://prikachi.com/images/687/9023687Q.png
http://prikachi.com/images/688/9023688z.png

Ти май си голям филмар, да не би "връзката " ви да е била чат връзка
просто това което си писал е покъртително
то просто е неадекватно

LoadRunner
01-21-2017, 20:54
това момиче направи нещата за който съм мечтал толкова години толкова ми е болно и мъчно...


гагагагаг
ко толкоз е направило за теб
вие един филм не сте гледали заедно
:lol:

Грозния
01-21-2017, 20:55
Щом всичко е загубено защо все още поддръжа контакт с мен...Какъв контакт поддържа тя с теб?!
Ти ѝ досаждаш и тя ти отговаря едносрично от чиста досада! Какво чакаш?! Да те напсува ли?!

"Чакам да спреш с глупостите и да се успокоя" това немога да го разбераЧака да спреш да ѝ досаждаш! За да може и тя да си гледа живота! Тя не може да те търпи бе мен!!!

Няма ли как по какъвто и да е начин да оправя нещата ако трябва света ще обърна...Няма шанс и няма смисъл, на никой не му пука, най-малкото на нея!

Поне имай достойнството да й се извиниш че за 4 години никога не си се интересувал от нея.За това е късно и няма смисъл вече - ако сега има достойнство, ще спре да ѝ досажда!

Pug_306
01-23-2017, 06:59
Късно те е оставила даже .... Ти толкова ли си глупав, че да удариш момиче ?!?

draid
01-23-2017, 17:19
Човек който посяга на жената до него, отива да запали свещ. Неведоми са пътищата господни (: