PDA

View Full Version : Възможно ли е да забременее ако е девствена ?



zdrbepcekp
01-21-2017, 16:28
Здравейте днес с приятелката ми решихме да пробваме някои неща (не съм я отварял) просто реших да си го търкам във вагината и и изведнъж почувствах голям гъдел на члена и тогава сложих презерватив.. обаче на вагината й имаше капчици възможно ли е да забременее като девствена ?

Dwyd96
01-21-2017, 17:06
Да може!
Тая капчица може да се просмуче в организма и чрез кръвта може да стигне до яйцеклетката. Но не се притеснявай, ако не искаш детето, винаги можеш да я бутнеш по стълбите през 2-рия месец.

divergent
01-21-2017, 19:40
Дори девствената ципа да не е разкъсана, пак има малък отвор, достатъчно голям, за да могат да се проврат през него сперматозоидите. Също при непорочно зачатие в 80% от случаите се заплождат тризнаци, така че почвайте да мислите имена.

Ewok
01-22-2017, 17:54
Възможно е. Дори се е случвало. Има цяла поредица книги, написани по въпроса. Една от най-четените.

adi_po
01-23-2017, 18:19
Възможно е. Дори се е случвало. Има цяла поредица книги, написани по въпроса. Една от най-четените.

хахахха :D Ще ме уморите...

anonimna:D
01-23-2017, 18:49
хахахха :D Ще ме уморите...

Наистина е възможно, тя тази девствена ципа според теб да не играе роля на тапа :D :D.
Към автора- пич, шансът клони към 0, ама ползвайте презервативи, че да не се притеснявате после излишно

Dwyd96
01-23-2017, 19:04
Наистина е възможно, тя тази девствена ципа според теб да не играе роля на тапа :D :D.
Към автора- пич, шансът клони към 0, ама ползвайте презервативи, че да не се притеснявате после излишно

Нали се сещаш, че те не са го направили даже. Закво им е тоя презерватив, с вода ли ще го пълнят? :D

anonimna:D
01-24-2017, 18:12
Нали се сещаш, че те не са го направили даже. Закво им е тоя презерватив, с вода ли ще го пълнят? :D

Аз бях прочела, че капчиците били във влагалището, бе пак недоразбрала :D
Иначе кво, ще си се пръскат с водичка, или ще си ги надуват като балончета :D.

mikity_sladky
01-25-2017, 06:36
Я по добре да ти направи свирка. Капчиците там са позволени навсякъде. Най-вече в устата.

draid
01-26-2017, 17:32
За следващия път си купи отварачка!

gdlyd
01-31-2017, 07:47
АХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХ

Borntobewild..
02-03-2017, 20:17
Мисля, че така се правеха близнаци. Честито!

Sunshine_99
02-04-2017, 06:08
Защо всички се бъзикате с момчето? Ясно е, че има ниска сексуална контура... Не е нужно да се гаври с него.

Към автора - прочети в интернет за предеякулационната течност. В много малко от случаите тя съдържа сперматозоиди и може да се забременее. А в случая понеже не си влизал в нея, дори да си от малкото мъже, в чиято предеякулационната течност има сперматозоиди, шанса за бременност, ако въобще има такъв, наистина клони към 0. И се научете да ползвате презервативи, има болести и инфекции, които не се хващат по полов път, но могат да се предадат по полов път (пример: гъбички)