PDA

View Full Version : Малко помощ? За Режисьорството! Моля само хора с опит в тази света да отговярят!



VelikO
01-21-2017, 21:15
Здравейте! Аз съм момче на 15години (след 4месеца на 16). Знаете, че тази възраст е малко коварна, заради големият брой подвеждащи избори за в бъдеще :Д Например при мен ситуацията беше следната. Като бях на 7-12 исках да стана архитект имах таланта да чертая различни постройки,улици,квартали и доста ме биваше :Д Но след 12 исках да стана IT специалист (защото архитектурата не я чувствах много за мен) И така до около 1 месец почувствах, че това което искам да правя в моя живот е нещо свързано с киното. Попринцип IT специалист исках да стана, заради много големия брой игри които играя :Д И така скоро почувствах това с което искам да се занимавам е режисьорството! ШОК! Нали? :Д Отдавна много хора ми казват, че имам харизма и като цяло личноста за актрьор и въображението на сценариста. Така и се чувствам, но скоро нашите ми споделиха, че това което би ме допълнило е режисьорството, защото съм имал много бърза мисъл и моментите са ми били в главата, като истинска случка! (това е отлятото когато правихме кратък филм, който се получи между другуто много добре, за без оборудване и ефекти :Д ) И така и аз го почувстах, че бих искал да стана режисьор. Всичко което е режисьора искам да е част от работата ми. Няма да доиспадъм в подробности, така че въпросът ми е :
Някой може ли да ми даде линк или нещо подобно, за да ме насочи в тока (какво е нужно, за да стана режиьор, съвети, какви оценки са ми нужни, добри колежи, какво ми е нужно, как стават като общо работите с режисирането и така да навляза в самата работа) Благодаря ви много!
Моля ви само без коментарите от типа на "Малък си бегай!", защото няма смисъл от тях :Д
И моля само хора в тази свера да ми отговорят :3