PDA

View Full Version : Тъпия Фейсбук



lqlq_
01-22-2017, 14:18
Здравейте! Знам, че тази тема не е за тук, но искам да попитам нещо. Значи с моя приятел си махнахме фейсбуците, защото той само ми мрънкаше за него, даже той имаше по-голямо желание от мен да си го махне. Преди 2 седмици разбрах, че си го е пуснал и го попитах, защо ми казва, че не иска да има фб, а си го е пуснал.. Той ми каза, че не си го е пускал, и след малко го махна. Така предишната вечер, една приятелка ми каза, че той пак има фб и аз го попитах, защо на мен намила, като той постоянно си го пуска и той ми излезе пак със същото нещо, че не бил си го пускал, че от 1 месец нямал иконата на фб на телефона си и не знам си какво, че ако бил влизал, какво му пречило да ми каже. Та искам да ви попитам, може ли Феюбук сам да се възстановява, без да влизаш ?

dimitar_ak
01-22-2017, 14:46
Намерили сте за какво да спорите. Може да се влиза и без да има икона, но от фейсбук ли намерихте да се ревнувате.

lqlq_
01-22-2017, 15:06
Да, знам, че може и без икона да се влиза. Просто ми е интересно, дали може да се възстанови по някакъв начин без да си изписваш мейла и паролата?

Smrazqvashta
01-22-2017, 15:25
Не е възможно.

MoonWatcher
01-22-2017, 17:15
Да, знам, че може и без икона да се влиза. Просто ми е интересно, дали може да се възстанови по някакъв начин без да си изписваш мейла и паролата?

Не, не е възможно ако човек е излязъл от Фейсбук. Паролата е криптирана дори за сървърите, държащи банките с информация за влизане, и е достъпна само за потребителя. Накратко - не е възможно.