PDA

View Full Version : Факти за здравето !!!



flip937
01-24-2017, 16:46
Започнах да мастурбирам когато бях на 14г.До тогва нямах никакви проблеми.Отначало не осъзнавах вредата.Запчнах да се престрастявам все повече.След еякулацията ме заболяваше кръста,болеше ме леко главата и ми беше отпаднало и депресирано.Чувствах се ужасно всеки път, когато се поддавах на слабостта си, и се питах възможно ли е Бог да обича човек като мене.Тялото ми отслабвашв физически и психически.
Интиресите ми към спорта,уроците и всичко останало се намаля.Много пъти се опитвах да се сдържам не успявах.
Мастурбацията насърчава егоизма. Например, когато някой мастурбира, е изцяло погълнат от усещанията на своето тяло.
Така изгубих и приятелите си.
И така докато станах на 17 мастурбирах постоянно.Но когато започнах да се въздържам и да спазвам някои закони на Библията всичко се промени.Започнах да се държа по-добре с хората и да се разбирам с тях.Намерих приятели.
Мастурбацията е вид нечистота. Тя може да те направи ‘роб на различни желания и удоволствия’ и подхранва нездраво мислене.Въздържайте се от тази нечистота .Мислете чисто!!!!!
В Библията е писано,,„Бягай от желанията, присъщи на младостта, но се стреми към праведност, вяра, любов, мир, заедно с онези, които призовават Господаря от чисто сърце.“ (2 Тимотей 2:22)

,,всеки един от вас да знае как да владее своето тяло в святост и чест, не с алчна сексуална страст, каквато има в народите, които не познават Бога,,.
Надявам се да помогнал на някой да се въздържа от този грях.

anonimna:D
01-24-2017, 19:02
Вече сектантите и в интернет ли плъзнаха бе..

Грозния
01-24-2017, 20:21
Надявам се да помогнал на някой да се въздържа от този грях.Това което говориш са митове!
Не ти ли омръзна?!

Вече сектантите и в интернет ли плъзнаха бе..Те винаги са били там.