PDA

View Full Version : Спешно есе



PecataG
01-24-2017, 17:01
Приятели спешно ми трябва есе на тема "самотата като спасение в романа робинзо крузо".

reni_ilieva13
02-10-2017, 15:34
Здравейте,
Предлагам ви своята помощ, тъй като все пак затова сме хора
Мога да пиша статии на каквито и да е теми, наистина, всякакви, на български или чужд език (подготвям се за CAE, взела съм FCE с отлична оценка, учила съм испански език 3 години, а в момента се подготвям за DELE ниво B2, от две години уча немски език).
Мога да Ви помогна с каквито и да е домашни, есета по чужди езици и прочие.
Имам голяма страст към здравословния начин на живот и козметиката, така че ако мога да помогна там, ще се радвам
В случай, че на някого му е нужна помощ или има запитвания, пишете ми на reni_ilieva13@abv.bg
ПС:Публикувам това в няколко теми, за да може повече хора да видят съобщението ми :)

pipi127
04-01-2017, 11:29
Здравейте,
Предлагам ви своята помощ, тъй като все пак затова сме хора
Мога да пиша статии на каквито и да е теми, наистина, всякакви, на български или чужд език (подготвям се за CAE, взела съм FCE с отлична оценка, учила съм испански език 3 години, а в момента се подготвям за DELE ниво B2, от две години уча немски език).
Мога да Ви помогна с каквито и да е домашни, есета по чужди езици и прочие.
Имам голяма страст към здравословния начин на живот и козметиката, така че ако мога да помогна там, ще се радвам
В случай, че на някого му е нужна помощ или има запитвания, пишете ми на reni_ilieva13@abv.bg
ПС:Публикувам това в няколко теми, за да може повече хора да видят съобщението ми :)
на мен спешно ми трябва есе на тема: Водачът- следван и неразбран( Стар завет) общо взето за Мойсей