PDA

View Full Version : Как да действам моля за съвети



gangstaman12
01-26-2017, 13:49
Значи от месец с една мацка си пишем всеки ден по безброй теми...Преди няколко дни излизахме с нея и няколко нейни приятелки на кафе .Брутално много ме кефи, обаче седмица и малко няма да мога да я виждам.Неззнам обаче дали си има гадже.. Чудех се дали да питам някоя от нейните приятелки нз как мислите ?

gangstaman12
01-26-2017, 13:50
Или да продължа да си пишем, още 2-3 пъти да излезем и накрая направо я целувам без да питам и ще видим резултата ?

corbV2
01-26-2017, 14:07
Ако не иска да излизате сами, вероятно го прави, защото не иска да оставаш с грешно впечатление, т.е. за момента не иска нищо повече от приятелство. Та първо излезте само двамата и виж как е, и тогава си прави някакви сметки и планове. А може и да има гадже, както се опасяваш.

gangstaman12
01-26-2017, 14:33
тенкс за отговора :) :) иначе докато бяхме заедно мога да кажа че постоянно се смеехме само двамата..доест дори когато ходихме по улицата нейните приятелки бяха метри преди нас, играх си с косата й и т.н.Дори първо преди кафето бяхме само двамата, но каза да изчакаме и нейните приятелки и имаше една такава широка усмивка....Тааа незнам това ме кара да си мисля че шанса е на моя страна, но не искам да прецакам нещата ...мисля следващия път да я целуна по бузката :D :P като си тръгва и вече на следващата да си действам както трябва ?

Ewok
01-26-2017, 16:08
На колко години сте?
Иначе може да иска да има приятелки, за да е по-уверена. Това, че ви оставят сами и ти позволява да я доближаваш по такъв начин, определено може да говори за интерес от нейна страна.
А иначе най-лесният начин да разбереш дали си има гадже е да попиташ самата нея. Ако питаш приятелка също е сладко всъщност, защото си споделят всичко.

gangstaman12
01-26-2017, 16:54
Ами на 23 сме :) :) и по начина по който говори също мисля,че има интерес.Ноо незнам ако я питам така,дали си има приятел да не прецакам цялата работа

LudiqZaek
01-27-2017, 20:27
Питай я "Как върви с гаджетата?" или "Има ли гаджета?". При мен винаги работи и винаги са искрени, вече 1 двойка разделих, но не ме интересува честно казано и мен ме замениха с друг :D :D . Видях, че в другата тема си питал дали да я целунеш, даже и да си има гадже щом излиза с теб означава, че се опитва да го замени, няма време за грешки, ти си наред тигре !

gangstaman12
01-28-2017, 06:44
ООо аз ако можеш всеки ден да я виждам досега да е моя обаче тя е студентка и има някакъв изпит след няколко дена и искала да учи за него,даже и с приятелки нямало да излиза. После пък 1 седмица няма да мога да я виждам ...много кофти ..........Обаче след това :D

LudiqZaek
01-28-2017, 11:25
ООо аз ако можеш всеки ден да я виждам досега да е моя обаче тя е студентка и има някакъв изпит след няколко дена и искала да учи за него,даже и с приятелки нямало да излиза. После пък 1 седмица няма да мога да я виждам ...много кофти ..........Обаче след това :D

Не говори глупости, един мъж трябва и сам да си е достатъчен, не показвай че ти липсва. Можеш да си щастлив и с нея и без нея, изобщо не е кофти, ще си починеш от женски глупости и ако продължаваш така да си говориш, ще се привържеш прекалено много към нея и ако не станат работите, ще си наранен, бъди безчуствен в началото, ще те иска даже и повече.

gangstaman12
01-28-2017, 11:48
Евала братле тенкс за отговорите