PDA

View Full Version : Въпросче!



KIRIL98
01-27-2017, 17:59
Първото, което искам да кажа е, че това е далечно, но ми е любопитно, затова питам. Започнах фитнес отскоро (най-накрая) и ми предстои и кандидатстване в университет. По време на обучението ми, ще си тренирам и мисля да постигна добри резултати. Обаче изникна един въпрос в главата ми-мога ли да намажа от фитнеса и да стана инструктор? Другия ми въпрос е дали мога да го работя като втора работа т. е. половината ден да съм инструктор, останалата половина учител по математика (примерно)? Знам, че се минава някакъв курс, нещо като 2-3 седмици. Ааа също и ако знаете (ако може да се работи като втора работа) каква заплата взема един такъв инструктор, ще съм много благодарен!

Rakshy
01-27-2017, 18:51
не искам да те обиждам, ама тва е като да искаш да си лекар след като си гледал епизод на доктор хаус...


по принцип ти трябва сертификат за сериозните места, но тва е България, така че и с връзки става :Д

общо взето трябва да имаш познати или да изглеждаш окей и да намериш фитнес, в който да те вземат. Оттам трябва да си здравичък, за да ти вярват лелките

ташака е че масово тъпи копелета стават треньори щот са врътнали 2 цикъла стромба и собственика на фитнеса им дължи услуга едва ли не...


грозна работа е като цяло и не мисля, че си компетентен за тази работа

ако нямаш съвест, давай :Д

малко като да караш пиян е :/

KIRIL98
01-27-2017, 20:12
Идеята ми е след 5 години (защото горе долу толкова ми е университетът) да съм научил много относно фитнеса, да си мина курсовете за инструктор и евентуално да си го работя като втора работа. Не говоря сега да ставам инструктор. Аз сега, както се казва, не знам къде се намирам. Затова питах дали имам шанс.

Rakshy
01-27-2017, 22:55
нямам какво повече да кажа

ти си ударен в стена умствено :Д

Seattle
01-28-2017, 17:25
не искам да те обиждам, ама тва е като да искаш да си лекар след като си гледал епизод на доктор хаус...

Тва беше добро :D

Кире, що не почнеш първо да потренираш малко, пък тогава да решиш кво да правиш. Ако ти е мерак, ще се задържиш в спорта и може да мислиш да си правиш и карера от тва. Ако ли не... ще учиш децата 9+10= 21 :P


Кво е тва стромба, дайте и аз да го опитам ако се ръсте от него бе деба!

Obsebvashta
01-29-2017, 10:04
Веднъж да ми допадне мнение на Rakshy :lol: