PDA

View Full Version : Много неловка ситуация



BaiTo6o
01-27-2017, 20:49
Ще говоря директно по въпроса който ме мъчи, а той е следния: С приятелката ми с която сме от скоро решихме да го направим, смисъл тя се почувства готова (аз съм на 19 тя е по малка) та аз нямам нищо против, защото ако имах би изглеждало странно хаха ама има едно нещо което ме мъчи много и то е, че не съм от надарените дори нз дали спадам към нормалните, в прав текст ми е малък и не знам как ще реагира тя.. Ако момичета са изпадали в такава ситуация или има такива момчета да дадът някой съвет или нещо от сорта. Как да подходя и тн. Благодаря предварително!

LadyTerrible
01-27-2017, 22:53
:D готин ник
Та по темата...не знам какво да ти кажа.Не може да се знае как ще реагира,докато не се случи. :D Съответно те съветвам да не изпадаш в размисли,не е нещо,което можеш да промениш на момента,нито пък е болка за умиране.Всичко зависи от начина,по който я караш да се чувства с теб.Ако се чувства добре и иска да бъде с теб,нямаш за какво да се тревожиш.Бъди уверен в себе си и не се притеснявай толкова.

Грозния
01-28-2017, 15:53
Не се филмирай :)! Еби я щом ти е паднало и не мисли колко ти е голям или малък! Само си вземете и ползвайте презервативи! Успех :)!

divergent
01-28-2017, 19:21
След като е девствена има вероятност да няма вярна преценка за размера и изобщо да не му обърне внимание. Важното е да си направите кефа в крайна сметка.

AddieM
01-29-2017, 10:05
Ти я познаваш най-добре и можеш най-точно да прецениш.. ако е някоя кифла, според мен е почти сигурно да направи проблем, ако е свястна, най-вероятно нищо няма да каже. А и както казаха преди мен, щом е девствена най-вероятно няма точна преценка

gabriella22
02-05-2017, 20:10
Успех! И без притеснения, всички сме хора! :)