PDA

View Full Version : Търся една игра вече от 10+ години, помощ!!



ew4it0yy
01-27-2017, 22:15
Здравейте на всички, извинявам се ако публикацията ми е спам, не за тук или каквото и да било друго, но вече стигнах дъното. :D
Та, търся една игра, която я играех като много малка на старият ни компютър и нямам и на представа как се казва. Играх я кажи-речи 2005-2006 година и помня само тези неща:
1. Имаше топчета/топки/всякакви такива подобни кръгли неща.
2. Или самите топки, или background-а отзад беше електриково зелен.
3. Топчетата се удряха някак си в стените или едно в друго и показваха нещо като картина или поне така си спомням?
Вече търсих навсякъде, всякакви ключови думи използвах, в google, в zamunda, навсякъде. Никъде не я намирам, дано някой от вас да я играл. Поздрави и благодаря предварително.

Velissa Tosheva :3
01-29-2017, 06:28
Провери дали има някаква такава в джиджи биджи

dreamwalker
01-29-2017, 13:27
Аз предричам, че след още 10 години ще я намериш, не бери грижа.

prosto_chovek
02-05-2017, 10:48
Звучи ми много като една игра от едно време - air xonix. В нея ти си една топка с перка като вертолет и ходиш и ограждаш полета от терена, които като ги оградиш, се чистят и се показва фона отдолу, като трябва да бягаш от едни топки, които се удрят в стените и отскачат и те тепат ако те докоснат. Целта ти е да изчистиш еди колко си от дъската за съответния рунд.
Имаше още една подобна, дето се изстрелват топчета и се чупят полета, зад тях има картинка с някаква жена по бански. Не й помня името, ама беше част от mame32 -- емулатор на игри от ония по кафетата на времето, бачка на xp и 7ца, има го в замунда.

hristiqn123
03-02-2017, 17:32
prodavam steam akaunt s 17 igri koito se interesuva moje da mi pishe na poshtata