PDA

View Full Version : Дали може да се появят симптомите чак сега?



izanagi
01-28-2017, 06:30
Здравейте преди почти 10 месеца бях на компанионка която ми наорави свирка без презерватив.
Много се бях притеснил след това, да не съм се заразил с нещо.
След 1-вия месец си направих тест за ХИВ и Хепатин -отрицателни. След 3-тия за хив -отрицателен. Преди 1 седмица ми се появи малка топчиица под лявото ухо, на следващата сутрин под дясното. Притесних се ходих пак си направих за Хив и Сифилис-отрицателни. Те намаляха почти изчезнаха, но ми се появиха 2 нови, зад ухото дясното и над лявото ухо пак супер малки.
Притеснява ме дали може да е хламидия която да се прояви чак след 10 месеца като симптом или просто се психясвам че е това, защото след като ми кааха че има такова заболяване и прочетох симптомите започнаха да ме болят и тестисите и т.н. Тази седмица ще ходя в Геника да сиправя изледване, но незнам и кое точно има 3 за 35, 50 и 70 лв но не разбрах каква име разликата всички зимали ДНК. И на уролог ще ходя.

Грозния
01-28-2017, 15:51
Пълният пакет за венерически болести в "Кожно-венерологичния диспансер" беше 45 лв миналото лято.
След като си си правил тестове и са били отрицателни, мисля че няма основания да се притесняваш, но си направи и тест за хламидия ако това ще те успокои. Успех :)!

draid
01-29-2017, 08:29
Тест за ХИВ след месец е напълно безполезно да се прави. След като си правил ХИВ, B,C и Сифилис, то остава само така да ги наречем "по-маловажните" болести. Хламидий, Уреаплазма, Гонорея и т.н. Отиди на един уролог и му разкажи, пък той ще те посъветва най-точно.

NomNomNom
01-29-2017, 08:36
пич, абсолютно нищо ти няма
ако имаше хламидия, дето проявява симптоми, на втория месец щеше да ти изтича секрет и да изпитваш дискомфорт

цибалаб - тест спокойствие - 50 кинта
хепатит б и ц, хив, хламидия, гонорея и сифилис тестват

draid
01-29-2017, 10:29
^ А това въобще не е универсално правило. При различните хора, заболяванията протичат по различен начин. Иначе вероятността да му няма нищо естествено е повече от огромна. Особено пък от свирка.

NomNomNom
01-29-2017, 11:46
топчета под ушите го психират за ппи
напомня ми, когато кофти вкуса в устата ми и гърлобола си мислех, че са от гонорея в гърлото

draid
01-29-2017, 16:13
Хахахаха

AnarchyBoy
01-29-2017, 17:07
хахахахха ;ддд

izanagi
01-29-2017, 17:20
Кое е смешното колеги. Иначе наистина досега оплаквания не съм имал, просто тези топчета ме психясаха които наи вероятно са от нещо друго. Но все пак ще си направя тест

amk933
01-29-2017, 19:21
Няма смешно. Лошото е, че, ако нямаш куража за платени удоволствия и ще се психясваш месеци наред след това дали нямаш някаква болест, е по-добре изобщо да не се занимаваш.

Дерматолог вероятно би ти свършил доста по-добра работа от трети и пети отрицателни тестове...шансът да се отнася за нещо съвсем несвързано не е малък. Ако пък е, той ще те насочи.

izanagi
01-29-2017, 21:20
Е то е ясно че повече няма да ходя, само за хламидия ще си направя и няма вече за какво да е притеснявам мисля.
:D Кофти е тръпката.