PDA

View Full Version : Момчета, бръснете ли се отзад?



Vasssilena
01-28-2017, 13:13
Ще го карам директно. Не си падам много-много в писането по форуми, но зададох въпроса си на една приятелка и тя ми каза да пиша тук, защото -цитирам- имало сексуално отворени хора, които да ти дадат смислен съвет и не се свенят от по-непристойните по обществените разбирания теми -край на цитата-. Та ще ви помоля – без простотии и без епитети за това кой е и кой не е педераст. Въпросът ми е свързан с факта, че гаджето ми много обича да му бъркам в задника с пръсти, докато му правя свирка или дори по време на секс. Проблемът е, че задникът му е ужасно космат, а мен много ме е гнус от косми. Шокиращо, моят човек си бръсне редовно пениса и топките и твърди, че го прави още отпреди да се запознае с мен, но за задника се опъва. Пробвала съм да му доставя удоволствието, което иска с четка за зъби или химикалка, но той казва, че това не го възбуждало, иска си пръсти. И аз се чудя какво да направя, защото имам усещането, че по космите полепва цялата мръсотия от тялото и ми е неприятно да ги докосвам, дори и след като гаджето току-що си е взело душ. Той казва, че няма идея как да се обезкосми, защото не вижда ясно за какво става въпрос дори и пред огледалото и го е страх да не се пореже със самобръсначката. Предполагам че и други тук имат този фетиш, защото задникът доказано е ерогенна зона, та въпросът е как карате жените да им е комфортно, докато ви бъркат там и как поддържате нужната, обезкосмена хигиена на това място. Аз лично нямам проблем да се оправям с кола маска, но моят отказва и да чуе, щяло да боли. Та алтернативи, с които да го накарам да се престращи? Лазерна епилация (не съм пробвала, но са ми казвали че пак боли), някакъв по-специфичен епилатор, някой от онези гелове, на които съм гледала реклами, нещо друго? Пак ви казвам – моля, без простотии – задавам конкретен въпрос, надявам се на конкретен отговор.

Благодаря предварително,
Васс

NomNomNom
01-28-2017, 13:20
може с кремчето на виит, но космите стават като след бръснач
кола маска или лазер

AnarchyBoy
01-28-2017, 14:12
Явно сте по отворени..
Що не му го обръснеш ти? :lol:
Така няма да го боли и ще знае, че ти имаш видимост и няма да бъде порязан. Пък ти най-после ще бараш гладко дупе.
Ся в крайна сметка, ако толкова го искате, ще трябват жертви. :?

Niakoitam
01-28-2017, 14:22
А случайно авторке да ти е минавало през акъла, че космите на дупето могат да обърнат растежа си навътре след бръснене и да започнат заради твоите капризи да му предизвикват постоянни проблеми като например болезнени кисти оправящи се само чрез оперативна хирургическа намеса?...

AnarchyBoy
01-28-2017, 14:31
А случайно авторке да ти е минавало през акъла, че космите на дупето могат да обърнат растежа си навътре след бръснене и да започнат заради твоите капризи да му предизвикват постоянни проблеми като например болезнени кисти оправящи се само чрез оперативна хирургическа намеса?...

Не, тя мисли само за себе си.

anonymous908491
01-28-2017, 15:47
та въпросът е как карате жените да им е комфортно, докато ви бъркат там

трудно мога да си представя някой да му е комфортно, докато бърка в задника на друг, ако ще задникът да смърди на рози и шанел 6

Vasssilena
01-28-2017, 16:08
А случайно авторке да ти е минавало през акъла, че космите на дупето могат да обърнат растежа си навътре след бръснене и да започнат заради твоите капризи да му предизвикват постоянни проблеми като например болезнени кисти оправящи се само чрез оперативна хирургическа намеса?...

Да бе, аз съм изродът в случая, при положение, че това си е неговото желание. Пак казвам - гнус ме е от косми, какво да направя?! Нямам проблем да гълтам, пускам му анално, когато съм на кеф и дори му духам, след като ми го е вкарвал в задника, но това с космите не мога да го преодолея. Както написах - предлагала съм на гаджето да му вкарвам разни предмети и така няма да има нужди от сложни обезкосмявания, ама той си искал усещането за кожа. Сега, като се разрових, ето на това попаднах



и се чудя дали ако едно подобно дилдо е достатъчно топло, няма да се усеща като кожа. Някой да има опит с тази кибер кожа?

Niakoitam
01-28-2017, 17:21
Значи нямаш проблем да си ближеш собствените лайна индиректно обаче там където знаеш, че е имало негови ти е супер гнусно даже и при положение, че се къпал да го пипаш? :D Ръгай му затоплена пръчка силикон. Може и да докараш усета на кожа...:D

Dwyd96
01-28-2017, 17:25
В 21 жените са незадоволени а мъжете ги ебът с четки за зъби.

divergent
01-28-2017, 18:28
В 21 жените са незадоволени а мъжете ги ебът с четки за зъби.

хахахахахахахахах
няма как да бъде по-точно казано.

draid
01-29-2017, 08:27
Аз лично не бих съветвал да си бръсне задника, защото може такива проблеми да му създаде после с обръщане на косъмчета, че свят ще му се извие. То при мъжете шанса да се случи без да се обезкосмяват там е доста голям, какво остава за тези, които вземат да се бръснат. Ако все пак толкова желае и знае опасностите, то най-лесно би било както спомена Nom.

N1K17Y123
01-29-2017, 17:50
Аре достатъчно глупости, ето ти свестен съвет. Твоя да си купи машинка за подстригване и да си обира космите. Ще боцкат при допир, но няма опасност да започнат да растат навътре, нито ще има дразнене като след бръснене.

NissaN
01-29-2017, 18:53
Що за мъж би му било кеф да му бъркат в гъза. Е това не моем да разберем.