PDA

View Full Version : пускам тема



pandabear
01-29-2017, 00:15
ами познаваме се от години, в обща компания сме, но никога не сме си били чак пък толкова близки. смея да твърдя, че на тази нова година отношенията ни се задълбочиха малко повече. предполагам, че е нормално при положение, че 3 дни спахме в една къща и почти през цялото време бяхме заедно. няма да забравя никога как точно беше започнало да вали мнооого сняг, часа беше около 2-3 и просто решихме да излезнем, и да се разхождаме, въпреки че и двамата не познавахме мястото, на което сме. е...разходката не беше дълга, но пък беше една от най-прекрасните в живота ми. и не, не преувеличавам. чувствам се толкова себе си около него. не бях особено сигурна дали е споделено усещането, затова реших докато сме там да не предприемам нищо кой знае какво. дойде време да си тръгваме, пътувахме в една кола, почти не си казахме нищо, но често просто погледите ни се засичаха и ми се усмихваше. сега като се замисля единственият ни по-близък контакт беше онази дъъъълга прегръдка, когато го оставихме пред тях, след пътуването. ох, не. не беше дълга, по-скоро беше силна. или пък и двете. не знам. от тогава до сега не сме спряли да си говорим и пишем, няколко пъти излизахме, но пак в общата компания. и тук идва кофти моментът, в който осъзнах, че точно когато сме в тази компания, той се държи по-различно някак с мен, студено. след като го забелязах това се афектирах и реших, че няма смисъл да се занимавам. и за някакво време нито му пишех, нито излизах, като ме канеха. после осъзнах, че може би го е страх, че съм по-малката сестра на един от добрите му приятели. и ако наистина това е причина ще ме е яд много, защото знам, че едва ли мога да направя нещо, кой знае какво. един от общите ни познати, който го познава много по-добре ми сподели, че с мен се държи по много по-различен начин и това трябва все пак да ми говори нещо, но имам наблюденията, че аз съм инициаторът за повечето неща, което май означава, че въпреки всичко едва ли желае нещата да се случат, колкото аз. и не знам к'во да правя. защото е готино да опитваш, когато вярваш в нещо и го искаш, но е глупаво да продължаваш, ако виждаш обратните знаци. и има още много к'во да кажа, но са ми толкова неподредени мислите в момента, че е по-добре да спра. 3 и 15 е станало. ужас. лека.

NomNomNom
01-29-2017, 08:32
пандо, пробвай, не се страхувай
поне ще знаеш, ако е "не" и можеш да разбереш защо е "не", но изглежда доста сякаш да е било "да"

Blab
01-29-2017, 09:26
знаеш ли кога е роден?
иначе - защо не попиташ брат си как стоят нещата?

pandabear
01-29-2017, 09:41
знаеш ли кога е роден?
иначе - защо не попиташ брат си как стоят нещата?

4-ти май.

брат ми забеляза, че имам нещо към въпросното момче, още след прибирането ни в София и само ми каза "спомни си какво се случи между "еди кой си и еди коя си". това са момче и момиче от общата ни компания, бяха заедно 7 години, разделиха се и всичко отиде по дяволите. единият трябваше да направи компромис и да се отдръпне от нас. може би до известна степен е прав, но започна ли и аз като него да си казвам "какво ако" ще си се въртя в един омагьосан кръг. опасявам се, че въпросното момче споделя мислите на брат ми. страх ме е открито все още да говоря затова с него... та ние дори не сме излизали само двамата все още, ах...

tori
01-29-2017, 09:44
Добре, а защо не пробваш да излезете само двамата?

Blab
01-29-2017, 09:59
така си и помислих. запазване на структурата в подобна група е трудно и е основна(та) задача в мъжкото приятелство. но, както и ти си отбелязала, взаимоотношенията в група се различават съществено от личните - някак по-олекотени и повърхностни са по подразбиране.
вече е въпрос на избор от негова страна, а и от твоя. ако си влюбчива, можеш да изчакаш да отмине вълнението ти, но ако сърчицето ти трепва веднъж на високосна, изобщо не се съобразявай с измислени чужди ограничения.;
стискам ти палци!))

//трябват ми и година и място. може и твоите + час, на лично, ако решиш;

pandabear
01-29-2017, 10:12
Добре, а защо не пробваш да излезете само двамата?

ами вчера в разговор разбрах, че обича суши също толкова много, колкото мен и вмъкнах, че може би е добра идея някой път да отидем да хапем на едно доста приятно местенце в центъра, отговора му беше kind of положителен, но пак не звучеше толкова сигурен, колкото ми се иска. може и да си въобразявам, ама не съм свикнала аз да съм тази, която да прави тези крачки, просто всеки негов отговор ми се струва изпълнен с доза скептицизъм.

/блаб, писах ти :)

divergent
01-29-2017, 10:28
Казвам го за пореден път - Не се страхувай да избираш неизвестното!
Недей да се колебаеш дали да опиташ, не се отдръпвай.
Можеш да спреш да полагаш усилия и да не стане. Може да продължиш и пак да не стане. Обаче при опита има и друг вариант - нещата да се получат. Ако спреш дотук, после непрекъснато ще се тормозиш "Какво щеше да стане ако...".
Наистина може да го притеснява факта, че си сестра на негов приятел и затова да е така предпазлив. Но защо не помолиш брат си да го пита какво става? И може ако това е проблемът, да го успокои и да го надъха да действа ако така усеща нещата.

NomNomNom
01-29-2017, 11:13
абе, това с компанията наистина ли е такъв фактор?
брата разбирам до някаква степен, обаче твърде протективните братя не са ок, твоя не звучи да е такъв

tori
01-29-2017, 11:25
Пандо, на суши ако ще ходите, вземи ми една порция и ми я прати по Еконт. Може и десет, способна съм да ги изям.
Най-вече си падам по нигирито ама и други видове ям.

corbV2
01-29-2017, 12:02
Положителната страна на датата му на раждане е, че не е към края на годината. Ако й се стои на сухо към 3 месеца и все още нещата са неопределени, може да му направи изненада за рд, на която няма да може да устои ;д. Но реално няма причина да чака толкова време и да й е нужен този повод, за да го направи де ;д.

pandabear
01-29-2017, 12:41
абе, това с компанията наистина ли е такъв фактор?

фактор си е, особено като се замисля, че аз се запознах с него като бях на 12, хаха...
но когато изпитвам това, което изпитвам в момента съм готова да рискувам, стига да видя, че желанието е споделено...

/тори няма да е лошо, ако не ми се налага да ти пращам по еконт, а реално се видим в близките години пак, баси ;Д
/корб другият плюс е, че аз съм 2 дни преди него, така че е възможно да ме изпревари, хах.
/ракиши дгд <3
/divergent смятам, че брат ми е последният човек, който трябва да говори с него на тази тема :) но нещата, които си написала ги мисля и аз до голяма степен.

tori
01-29-2017, 12:55
тори няма да е лошо, ако не ми се налага да ти пращам по еконт, а реално се видим в близките години пак, баси ;Д
Време е да се видим, да.


ако ми кажеш с къв пулс си като станеш и с къв пулс е той, ще ти кажа дали ще станат нещата ^_^
Ако двама влюбени стоят в една стая, дори без да се докосват, пулса и на двамата се изравнява, долу-горе. Това по научни някакви изследвания и трудове. :3

Rakshy
01-29-2017, 12:58
сега сериозно

тия неща с компаниите са no-go
смисл не бъди тази, която ходи с тоя от компанията, влюбена си и т.н. бля бля ама в крайна сметка като се преебе релейшъншипа 1 от двамата просто отпада от тая компания и е малко тъпичко :/

аз примерно не искам някой мой приятел да треска сестра ми..

Blab
01-29-2017, 13:27
аре стига, на достатъчно години са, за да може да е сериозно;
и к'во, предпочитате да търсите любов (близост, споделеност) сред непознати, които впоследствие да сближавате с приятелите си? няма никаква логика в това, при все, че взаимоотношения, градени върху приятелство, са по-дълготрайни и смислени, в сравнение с онези, основани първо(и основно) върху нагон. за мъжете приятелството доста се различава от женското, няма я онази емоционална вътрешна споделеност и съответно доволството от това някой да те познава в слабостите ти. още повече го има това при хора, движещи се в компании. та, не ми обяснявайте колко важна е групата, защото всеки преследва личното си щастие, а приятелите ти не са тези, с които се размотаваш, а онези, които са ти близки, които те познават и ти желаят(спомагат) това щастие.

pandabear
01-29-2017, 14:00
не ми харесва как се развива темата, тъй като не мисля, че е особено приятно някой да пуска подигравателни коментари заради интересите на друг, камо ли пък трети да обяснява колко е малоумно нечие мислене.


Разчистено.

Vanchhh
01-29-2017, 16:05
Аз мисля, че ако не пробваш да разбереш дали има нещо към теб, после ще те е яд много. Щом ти имаш симпатии, нищо не би трябвало да те спира той да разбере, а така като гледам, може и да са взаимни. Успех!

pandabear
01-29-2017, 17:21
Indistinct не беше нужно да триеш коменатри. всеки има право на мнение :)

Rakshy
01-29-2017, 20:14
аре стига, на достатъчно години са, за да може да е сериозно;
и к'во, предпочитате да търсите любов (близост, споделеност) сред непознати, които впоследствие да сближавате с приятелите си? няма никаква логика в това, при все, че взаимоотношения, градени върху приятелство, са по-дълготрайни и смислени, в сравнение с онези, основани първо(и основно) върху нагон. за мъжете приятелството доста се различава от женското, няма я онази емоционална вътрешна споделеност и съответно доволството от това някой да те познава в слабостите ти. още повече го има това при хора, движещи се в компании. та, не ми обяснявайте колко важна е групата, защото всеки преследва личното си щастие, а приятелите ти не са тези, с които се размотаваш, а онези, които са ти близки, които те познават и ти желаят(спомагат) това щастие.


ти търсиш отговори на въпроси в рождени дати, хипи такова, кво можеш да кажеш за мъжко приятелство и какво е и що е

гледай си сатурн и не се обяснявай


гони си квото искаш щастие, като си в компания с някви хора от малък и по някое време решиш, че ще имаш някви чувства, накрая някой духа

и то духа супер грозно

pandabear
01-29-2017, 20:23
как така като решиш?
това да не е питка, която съм решила да замеся?
чувствата просто се появяват, не те питат кога и към кого, баси...

tori
01-29-2017, 20:26
как така като решиш?
това да не е питка, която съм решила да замеся?
чувствата просто се появяват, не те питат кога и към кого, баси...
+10000
Ако можех да не изпитвам чувства, бих си спестила толкова много проблеми...

Rakshy
01-29-2017, 20:30
как така като решиш?
това да не е питка, която съм решила да замеся?
чувствата просто се появяват, не те питат кога и към кого, баси...

както искаш го наричай, пандо

Niakoitam
01-29-2017, 21:56
ти търсиш отговори на въпроси в рождени дати, хипи такова, кво можеш да кажеш за мъжко приятелство и какво е и що е

гледай си сатурн и не се обяснявай


гони си квото искаш щастие, като си в компания с някви хора от малък и по някое време решиш, че ще имаш някви чувства, накрая някой духа

и то духа супер грозно

В крайна сметка що пък да не пробват заради едикой си. Една компания неминуемо след кратко или по-дълго време се прецаква без значение дали е поради подобна история или просто, защото индивидите от нея си поемат всеки своя собствен път. И това го казвам аз, човек чиято една компания се беше изградила чрез връзка между двама и постепенно след време се разтури сред въпросната връзка? И какво значи, че не би ти харесвало сестра ти да ходи с твой приятел. Ами ако се харесват. Все със теб ли трябва да се съобразяват? :)

Панда, действай спокойно. Играй го ако можеш по-отраканата кака и му дръпни юздичките на този пич. :) А да, и аз смятам, че не е хич лошо да си поговорите и да се уточните и ти и брат ти...

SHPAIdURmeN
01-29-2017, 22:50
...някой път да отидем да хапем на едно доста приятно местенце в центъра...
И, видяхте ли се ?

pandabear
01-30-2017, 07:58
В крайна сметка що пък да не пробват заради едикой си. Една компания неминуемо след кратко или по-дълго време се прецаква без значение дали е поради подобна история или просто, защото индивидите от нея си поемат всеки своя собствен път.

в този конкретен случай не е така.
те се познават от малки, повечето са учили заедно в основното, после в гимназията, че даже и в университета (50 на 50 де, тъй като се разпръснаха из различни страни), завършиха, върнаха се в България и в момента повечето работят на едно и също място, хах...прекалено много неща ги свързват, и наистина като се замисля над думите на ракшито, не бих желала да съм евентуална причина за някаква драма, но не мога да си заповядвам какво да изпитвам. знам, че ще напиша поредното изтъркано клише, но усещам, че с него би могло да бъде различно, защото самият той е такъв. и да, знам, че всяка нова тръпка е различна, но за първи път ми се случва да имам смелостта да си помисля, че може би той е Моят човек. искам да е той.

вчера замина малко на почивка и силно се надявам, след като се върне да осъществим срещата.
а това с отраканата кака някак хич не би ми отивало, хах :)

Niakoitam
01-30-2017, 08:24
Ами като цяло имаш два варианта. Или да станеш отраканата кака и да действаш без да те притеснява какво можело да стане някога си евентуално, защото никой няма да се погрижи по-добре от теб за твоето си щастие. Или просто да продължиш да въздишаш тайничко по него надявайки се, че евентуално....някога...тези твои чувства ще иизчезнат или ще ги пренасочиш към някой друг, който не е от въпросната компания...:)

Niakoitam
01-30-2017, 13:57
Жалко. А имах надежда,че такива като теб не остават на сухо...:(

Или сега си на личностен етап срамежливата аз?....:D

Нищо де...след няколко часа може пак да си минала на личностен етап вървежна кака....:)

Иначе да,права си. Аз като леееекинко срамежливче понякога....харесвам отракани "каки".
И обичам да ме взимат насериозно,но не ми харесва да ми вземат всяка тъпотия за чиста монета и да ми се цупят сумата и време за нещо дето съм казал без да се замисля дори.По-добре да си ме "нахранят" и готово. Но това е темата на Пандата все пак. :)

pandabear
01-30-2017, 14:31
тя пандата винаги ги пуска едни такива среднощни теми, за които после съжалява ;д
ама поне й олеква.
ей такова ми е:
http://i.imgur.com/zw6yovX.gifv

corbV2
01-30-2017, 16:39
Човек трябва да е малко егоист (повечето са много егоисти ;д) в тоя живот. Не разполагаме с цяла вечност, че да пропускаме шансове да намерим щастието. В крайна сметка не можеш на всяка крачка да се пазиш, да премисляш последствията от всяка постъпка и т.н. Което естествено не значи, че трябва да се отива в другата крайност. Евентуалната драматична развръзка е твърде далечна перспектива, за да се мисли за нея. Да не говорим подобен начин на мислене колко е вреден. Впусни се, изживей си го, може и нищо да не стане, както се каза. Така или иначе няма нищо вечно и не виждам защо да си виновна, ако възникне проблем в компанията от това, ако не си направила нещо нередно и съвестта ти е чиста.

Сега аз по принцип не съм фен на разни възприети разпределения на роли, но що се отнася до романтичните отношения м/у половете съм традиционалист. Та бих те посъветвал да се придържаш към типичните женски начини за демонстриране на интерес, без изземане на мъжката роля. В крайна сметка не можеш да вършиш цялата работа, всеки трябва да извърви своите 10 крачки. Ако един мъж иска да бъде с една жена, трябва да показва желание и да полага видими усилия. В противен случай смятам, че е унизително за жената. Не може поплювкото (не визирам момъка от историята ;д) да седи като някоя принцеса и да чака да му демонстират интерес, да го свалят, да си го слагат сами и не знам какво още. Не е мъжко и толкова, пък нека е сексистско ;д.

Играй си играта и виж какво ще излезе. Ако те иска достатъчно силно, нищо няма да му пречи. Замисли се дали си струва, ако не е така.

pandabear
01-30-2017, 17:51
ех, к'ви са тея неща сега...

/корб, благодаря :)

therichbitch
01-30-2017, 18:07
Ама и ти се приписваш към тях или...?
Искаш да кажеш "причисляваш".
Приписват се качества и заслуги.



Сега аз по принцип не съм фен на разни възприети разпределения на роли, но що се отнася до романтичните отношения м/у половете съм традиционалист. Та бих те посъветвал да се придържаш към типичните женски начини за демонстриране на интерес, без изземане на мъжката роля. В крайна сметка не можеш да вършиш цялата работа, всеки трябва да извърви своите 10 крачки. Ако един мъж иска да бъде с една жена, трябва да показва желание и да полага видими усилия. В противен случай смятам, че е унизително за жената. Не може поплювкото (не визирам момъка от историята ;д) да седи като някоя принцеса и да чака да му демонстират интерес, да го свалят, да си го слагат сами и не знам какво още. Не е мъжко и толкова
Това

corbV2
01-30-2017, 19:11
/корб, благодаря :)
нп
Успех! И да ни държиш в течение ;р.

galaxy29
02-01-2017, 14:35
кой тъпчончо ми изтри мнението

therichbitch
02-01-2017, 23:07
Аз

pandabear
02-02-2017, 06:45
а пък аз се отказвам.
най-малкото, което мога да дам като причина: вчера реших да не поемам инициативата да пиша първа и се случи нещото, което очаквах да се случи – просто не си писахме.
ем к'во да се опитвам, като не виждам ник'во желание отсреща, баси.
много съм заблудена да му се невиди.

galaxy29
02-02-2017, 09:02
панда, ако наистина се чувстваш така:

знам, че ще напиша поредното изтъркано клише, но усещам, че с него би могло да бъде различно, защото самият той е такъв. и да, знам, че всяка нова тръпка е различна, но за първи път ми се случва да имам смелостта да си помисля, че може би той е Моят човек. искам да е той.
не се отказвай заради някакви его предразсъдъци, според мен трябва да разбереш, дали наистина няма никакво желание отсреща, открехни вратата към чувствата си за него и стига се занимава със странични съвети, а относно това "Ако те иска достатъчно силно, нищо няма да му пречи." не е напълно вярно, понякога може да ти пречат и да те спират разни неща, дори да искаш някой толкова силно




Аз
за теб знам, че се вписваш в една дума от въпроса ми и без да ми казваш, но не ти си изтрила мнението ми

Rakshy
02-02-2017, 10:32
а пък аз се отказвам.
най-малкото, което мога да дам като причина: вчера реших да не поемам инициативата да пиша първа и се случи нещото, което очаквах да се случи – просто не си писахме.
ем к'во да се опитвам, като не виждам ник'во желание отсреща, баси.
много съм заблудена да му се невиди.

:)

pandabear
02-02-2017, 11:18
какво пък ми се усмихваш ти? :)

/така се чувствам галакси, да.
просто започнах да се колебая малко по малко.

corbV2
02-02-2017, 12:49
Един ден не ти е писал и си вадиш генерални изводи (ако правилно разбирам)?! Много лесно се предаваш ;д.

anonymous908491
02-02-2017, 12:51
:)

хохохохохо
вземи да и пишеш пък ти
да не вземе още някоя тема да пусне

therichbitch
02-02-2017, 13:00
Според мен щом дори не иска да си пишете и мълчи отсреща, наистина няма интерес към персонатата ти и вероятно е подразбрал, че имаш някакъв и затова не иска да ти дава надежди

pandabear
02-02-2017, 13:03
(ако правилно разбирам)?! Много лесно се предаваш ;д.

не, просто е едно от няколкото неща през последните 2-3 дни
него написах, защото първо ми хрумна, но и други неща са ми направили впечатление.


хохохохохо
вземи да и пишеш пък ти
да не вземе още някоя тема да пусне

какво искаш да кажеш? :)

SHPAIdURmeN
02-02-2017, 16:25
galaxy29 и therichbitch , малко или много имайте уважение към потребителя пуснал темата, и не му я спамете.
А ако толкова намирате смисъл да се карате, вместо да намерите начин да се сдобрите, впрочем което е по трудно отколкото да обиждаш, си пишете на ЛС.

dreamwalker
02-02-2017, 16:32
galaxy29 и therichbitch , малко или много имайте уважение към потребителя пуснал темата, и не му я спамете.
А ако толкова намирате смисъл да се карате, вместо да намерите начин да се сдобрите, впрочем което е по трудно отколкото да обиждаш, си пишете на ЛС.

Вече се сблъска с реалността.

therichbitch
02-02-2017, 17:01
Хахахахах
Никой не е стъпвал в кофата драга. Заобиколена си от клюкари.

LoadRunner
02-02-2017, 17:07
интригата дебне и се опитва в мрежите си да те заплете
пращам и праз лук, в задника си да го въвлече



галакси на форума голямата съдница
предлага си навред своята предница




не соча другите с пръст смело
мозъчната ти продукция е подходяща за мястото, в което празниш червото си дебело

започва да става интересно

therichbitch
02-02-2017, 18:06
Изтрила съм от уважение към авторката на темата, ти продължавай да съскаш кой какъв вкус имал, аз приключих.

anonymous908491
02-02-2017, 18:12
даммм, май и двете не сте виждали бясна панда
иначе не бихте ядосвали пандата

galaxy29
02-02-2017, 18:28
cпециално за грозната душевно интригантка дъричбич:
интригата дебне и се опитва в мрежите си да те заплете
пращам и праз лук, в задника си да го въвлече

за дъричбич:
лириката на лист си извади
и фитосвещи в ушите си сложи и с нея си ги запали
може да извадят калта от душевните ти дълбини
няма да остана много учудена, защото знам, че зад гърба ми се говори
озлобена глупачка, която в кофата с интриги страстно рови
не соча другите с пръст смело
мозъчната ти продукция е подходяща за мястото, в което празниш червото си дебело

бележка: това са отговори на провокаторските интригантски постове на дъричбич, отправени към мен, които тя изтри

LoadRunner
02-02-2017, 18:41
Изтрила съм от уважение към авторката на темата, ти продължавай да съскаш кой какъв вкус имал, аз приключих.


ше каже някой че за модератор тренираш
Чакам другата част (не е нужно веднага да избълваш нещо, важно е да е качествено.. утре ..вдругиден..пак става?)

pandabear
02-03-2017, 15:14
трябва да ми откраднат бамбука, за да побеснея, хе-хе
но пак ще е хубаво да са малко по-дружелюбни една към друга ;p

pandabear
02-05-2017, 19:54
утре сме на среща (((((((((((((((((((((((((:

divergent
02-05-2017, 19:57
утре сме на среща (((((((((((((((((((((((((:

Урааааа ^_^
прати малко бамбук, да ме прихване и вдругиден да имам и аз среща. :D

Blab
02-05-2017, 20:26
)))!
//идеално

corbV2
02-06-2017, 08:28
Браво бе. Видя ли, че не трябва да се отчайваш толкова лесно? ;д

anonymous908491
02-06-2017, 09:21
честито
пък кво, че след няколко месеца ще трябва да си търсиш нова компания
да не ти пука, важно е на теб да ти е добре, другите да го духат

само ще добавя, че няма мъж, който да си зареже приятелите заради жена
едното се гради с години, а другото се купува лесно

pandabear
02-06-2017, 09:48
в бъдещето ли си започнал да виждаш?
супер! tell me more about it :)

а дефиницията ти за мъж е доста сбъркана, според мен.

corbV2
02-06-2017, 10:24
Съмнявам се да го мисли. Това е гласът на разочарованието от жените ;д.

anonymous908491
02-06-2017, 10:46
а дефиницията ти за мъж е доста сбъркана, според мен.

фенката на оная боза лалалалалленд, знаеш ли, че най-лесния начин да определиш даден "мъж" е според облеклото
ако ходи винаги спретнат, излъскан и сякаш е тръгнал на бал, почти 100% е сигурно, че единственото мъжко в него е само името
пък танцува ли, дори не е нужно да го виждаш как изглежда, за да стигнеш до същото заключение


Съмнявам се да го мисли. Това е гласът на разочарованието от жените ;д.
за да си разочарован от нещо, първо е нужно да имаш големи очаквания, а те да не се сбъднат
жените са пълната противоположност на мъжете, така че знам, какво могат да предложат

pandabear
02-06-2017, 10:53
как се чувстваш? объркан ми звучиш.
какво общо има кино изкуството, моят вкус към него и твоята представа за "истински мъж"?

:)

corbV2
02-06-2017, 11:57
за да си разочарован от нещо, първо е нужно да имаш големи очаквания, а те да не се сбъднат
жените са пълната противоположност на мъжете, така че знам, какво могат да предложат
Ясно, просто си женомразец. Явно оттам идват и предпочитанията ти към момиченца, защото вероятно ги мислиш за все още невинни и неопетнени ;д. Май в крайна сметка ще се окаже истина ;/.

anonymous908491
02-06-2017, 12:03
твоята представа за "истински мъж"?

хехехехехе
само жените вярвате, че има 'истински' и 'неистински' мъже, или фалшиви, де да знам как сте ги именували
тва да не са чанти, да не ги произвеждат в Китай, че да са различни
все едно на теб да кажат, че си истинска жена, значи е можело и да си обратното, тва си зависи от човека, който ти го казва, от глупостите въртящи му се в главата, май и от нивото на интелекта му, от това дали цели да ти бръкне в гащите или в портмонето
аз говорех за напълно различно нещо
след като казвам, че няма мъж, който би си зарязал приятелите за жена, значи имам предвид мъж, а не нещото, на което ти казваш 'неистински' мъж


Ясно, просто си женомразец. Явно оттам идват и предпочитанията ти към момиченца, защото вероятно ги мислиш за все още невинни и неопетнени ;д. Май в крайна сметка ще се окаже истина ;/.

толкова прозрачен гей като теб да опитва да определя кой е мъж

pandabear
02-06-2017, 13:23
ох, моя грешка. обърка ме това, че първо ми говореше за зарязване на приятели, купуване на нещо-си-там, а пък после за La La Land, боза и мъжко облекло.

/излизам и силно се надявам след това, което научих днес за мъжете, да не се е спретнал прекално, че не ми се иска да се усъмня в мъжествеността му още на първата среща, хехе ;p

LoadRunner
02-06-2017, 15:52
Indistinct не беше нужно да триеш коменатри. всеки има право на мнение :)

абе вие не разбрахте ли че не е нужно да се трият коментари, хората са мислили и са губили време да ги пишат за да дойде някой прекалено изпълнителен и да изтрие всичко, който всъщност пък си мисли че прави добро
спокойно, никой няма да се насълзи ако някой друг му каже тъпак или идиот

(между другото не знам за кои коментари става въпрос точно в тоя момент ама казаното от мен важи)

fenasf
02-10-2017, 11:13
пиша отговор

pandabear
02-10-2017, 21:11
хуморяга ;p