PDA

View Full Version : Връзки с обществеността в НБУ?



AddieM
01-29-2017, 07:48
Здравейте,
За кандидатстване след 12 клас съм се спряла на Връзки с обществеността в НБУ като идеята ми е да специализирам Организация на специални събития. Ккакво мислите по въпроса? Лично аз не видях в друг университет да предоставят такава специализация.
Някой, който да учи тази специалност или е по-наясно с нивото на обучение в университетите?
Също така смятам, че ще мога да взема стипендия. Оценките ми в училище са добри, на матурите съм сигурна, че ще се представя както трябва. Погледнах ТОП теста - смятам, че ще се справя и с него.
Извинявам се, ако вече има такава тема, лично аз не успях да открия, но не е изключено да съм пропуснала нещо.

Грозния
01-29-2017, 09:08
С тая специалност и този университет се приготви да продаваш домати на пазара, освен ако не си готова някой шеф да те вземе на заплата за да спиш с него.

AddieM
01-29-2017, 09:31
Защо? Има доста фирми в София за организиране на различни събития (винаги я има идеята и за собствения бизнес).. Инче предвид опита ми с организация на различни мероприятия в гимназията смятам, че ми се отдава.. а и е нещо, което ми е интересно и ме влече