PDA

View Full Version : първи опити



miss_mikro
01-30-2017, 10:44
Здравейте,
от извествно време чета форума, но до сега не съм публикувала.
На 14 съм и съм девствена. От скоро имам приятел по-голям от мен. Най-близката ми с която чувствам, че мога да разговарям за всичко е братовчедка ми, тя е на 19. Когато разговарях с нея за това, че искам да опитам секс за 1-ви път тя ми каза, че според нея започне ли момичето трябва да е готово на всичко.
Чувствам се готова, но не знам дали е на всичко. Освен това не знам дали ако се стигне до нещо на което не съм готова ще мога да поставя границата. А и честно казано не съм много сигурна дали ако я поставя той няма да се опита да я прекрачи.
Не знам защо пиша тук при положение, че едва ли ще можете да решите дилемите. Но все пак..... И аз не знам вече.....

dimitar_ak
01-30-2017, 17:46
С приятеля ти ставало ли е дума за секс?

dreamwalker
01-30-2017, 17:59
Бягай да си играеш с куклите, на 14 си.

gdlyd
01-31-2017, 07:52
Говори с приятеля си.

gabriella22
02-05-2017, 18:50
Няма значение, че е на 14. Когато се чувства готова - тогава ще го направи!
Говорете с приятеля ти и решете, но щом се чувстваш готова - страхотно! В днешно време всеки се развива по-бързо, и това не трябва да те притеснява по абсолютно никакъв начин! Успех! :)

haritov
02-05-2017, 19:05
Няма значение, че е на 14. Когато се чувства готова - тогава ще го направи!
Говорете с приятеля ти и решете, но щом се чувстваш готова - страхотно! В днешно време всеки се развива по-бързо, и това не трябва да те притеснява по абсолютно никакъв начин! Успех! :)

нали знаеш че чрез секс се правят бебета? а относно до развитието на 14г едно дете си остава недоразвит индивид без значение в кой век живее

авторке ако смяташ че на 14 ще можеш да гледаш бебе давай все ми е тая

и не ми казвай че знаеш как да се пазиш

gabriella22
02-06-2017, 12:19
Никъде не съм казала, че ще прави "деца"... Колкото и да не ти се вярва, в 5-ти клас вече имат обучение, колкото и странно да е, обучават ги още от 5 клас, тяхна работа си е кога ще го направят, когато се чувства готова - тогава. Пак ти казвам в днешно време е безсмислено да гледаш годините на някого. Сам/а си прави изводите защо.
Успех!

haritov
02-06-2017, 18:39
Никъде не съм казала, че ще прави "деца"... Колкото и да не ти се вярва, в 5-ти клас вече имат обучение, колкото и странно да е, обучават ги още от 5 клас, тяхна работа си е кога ще го направят, когато се чувства готова - тогава. Пак ти казвам в днешно време е безсмислено да гледаш годините на някого. Сам/а си прави изводите защо.
Успех!

ти ще пуснеш ли щерка си да се такова с някой на 14г? ще си го правят в хола ти ще си пиеш кафе с майката на гаджето и в кухнята докато свършват нали?

тя е на 14 и не може да решава подобни неща

ти може да не си казала че ще правят деца но са малки и неопитни и може и да си направят

а това за пети клас какво да ти кажа аз от малък гледам морето ама не мога да плувам

gabriella22
02-07-2017, 09:01
А ти дали ще знаеш някой ден щерка ти какво ще прави, къде и с кого.. Всичко опира до възпитанието, да, но за такива случаи връщане няма.. И ти имаш право, но нейната работа вече е заминала..

Dwyd96
02-07-2017, 09:28
Ще ми е много кеф, ако момчето е на 19-20 и родителите на момичето заведът дело за блудтво срещу него :D ( Условна присъда, ама все пак)... :D

Въпреки че при навършени 14 години е легално, има много АКО :D

По темата: Самия факт, че мислиш, че ще има нещо на което не си готова по време на секса показва, че ти е рано... ( Говорим за стандартен секс, без някви изрващения...)

haritov
02-07-2017, 18:06
А ти дали ще знаеш някой ден щерка ти какво ще прави, къде и с кого.. Всичко опира до възпитанието, да, но за такива случаи връщане няма.. И ти имаш право, но нейната работа вече е заминала..

това че не знам какво ще прави не значи че трябва да го прави

тук става дума за правилно и неправилно

Archer!
02-08-2017, 13:02
Няма значение, че е на 14. Когато се чувства готова - тогава ще го направи!
Говорете с приятеля ти и решете, но щом се чувстваш готова - страхотно! В днешно време всеки се развива по-бързо, и това не трябва да те притеснява по абсолютно никакъв начин! Успех! :)

Навремето момичетата са ги омъжвали на по 15-16 и най-късно на 18 вече са започвали да раждат деца. Излъга, че днес се били развивали по-бързо. В някои части на света още е така (то и в България има една група хора при които още е така).