PDA

View Full Version : Татуировка



hopeless06044
02-01-2017, 20:36
Здравейте, пише ви едно почти пълнолетно момиче. Искам да ви помоля да ми предложите надписи за татуировки. Имам един цитат, който гласи God listens to all our prayers, but sometimes the answer is "no". Търся подобни смислени цитати. Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете.

divergent
02-01-2017, 21:09
Няма значение дали си пълнолетна или не, важното е да си достатъчно зряла, за да осъзнаваш, че татусът не трябва да е нещо, което просто те кефи как изглежда или звучи, а нещо, което има личен смисъл за теб самата. В случая нито си пълнолетна, нито си зряла. Така че, учи си уроците, а твоят цитат за татуировка сам ще стигне до теб без да го търсиш. :)

hopeless06044
02-01-2017, 21:20
Здравей! Първо искам да ти поясня ако не си забелязала, че никъде не пиша, че татуса е за мен. Аз съм подготвила своя татус за когато му дойде времето и е свързан изцяло с мен и това което съм преживяла, това което ме е докоснало, което ме е наранило и което ми е помогнало. Няма да обяснявам защо търся такъв цитат просто ми трябва и помолих просто ако някой реши да сподели съм мен хубави цитати подходящи за татуси кратки и ясни. А отколкото до това дали съм зряла или не, не мисля, че го определяш ти в случая или изобщо. Благодаря за коментара, но щом не си посочила цитат значи е безсмислен. Лека вечер!

AnarchyBoy
02-02-2017, 08:24
Гърците измислили секса, а Римляните го развалили вкарвайки жените в него.

an7raks
02-02-2017, 11:01
Здравейте, пише ви едно почти пълнолетно момиче. Искам да ви помоля да ми предложите надписи за татуировки. Имам един цитат, който гласи God listens to all our prayers, but sometimes the answer is "no". Търся подобни смислени цитати. Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете.

Напиши го на китайски или японски и ще можеш да разказваш различна трогателна история на всеки, който те пита какво значи.

hopeless06044
02-02-2017, 21:05
Отново казвам, че няма да си татуирам това и не ми трябва съвет как да го направя, а че просто търся подобни цитати подходящи за татус...

prosto_chovek
02-05-2017, 11:55
Идеята на татуировката - надпис не е да имаш нещо турбо ор'гинално на ръката/крака/гъза, а да имаш нещо, което има значение и смисъл за теб лично, нещо, което те е променило по някакъв начин или е белязало живота ти и влагаш смисъл в него. Това да си напишеш онли год кен джъдж ми за идеята или madar tenk ju for maj lajf на мен лично ми се вижда супер смешно и ако го правиш с цел да си оригинална, много скоро ще съжаляваш, обещавам ти.

JDeel
02-05-2017, 13:48
Много по-смислено ми се вижда "God must die" :)

Това дето татуировката трябвало да има смисъл за собственика й... абеее то така много хора си татуират имената на гаджетата, а после се чудят как да ги изтриват. Ако нещо има смисъл в момента, то не значи че ще има смисъл след 5, 10, 20, 50 години.

Освен това дали на някой му пука какво пише на татуировката? Едва ли. Цитати има колкото искаш и са навсякъде, на мен лично ми се повръща от тях. Независимо какво е, важното е да изглежда "cool", да има хубав дизайн и да стои секси.

hopeless06044
02-05-2017, 16:53
Много по-смислено ми се вижда "God must die" :)

Това дето татуировката трябвало да има смисъл за собственика й... абеее то така много хора си татуират имената на гаджетата, а после се чудят как да ги изтриват. Ако нещо има смисъл в момента, то не значи че ще има смисъл след 5, 10, 20, 50 години.

Освен това дали на някой му пука какво пише на татуировката? Едва ли. Цитати има колкото искаш и са навсякъде, на мен лично ми се повръща от тях. Независимо какво е, важното е да изглежда "cool", да има хубав дизайн и да стои секси.

Благодаря за мнението най-после нещо по-различно, защото явно както и да го напиша хората не разбират, че татуса, който искам аз е друг, а това за цитата просто търся такива прости, точни и ясни цитати подходящи за татуировки не съм казала, че ще татуирам точно това...

Borntobewild..
02-07-2017, 21:40
Много по-смислено ми се вижда "God must die" :)

Това дето татуировката трябвало да има смисъл за собственика й... абеее то така много хора си татуират имената на гаджетата, а после се чудят как да ги изтриват. Ако нещо има смисъл в момента, то не значи че ще има смисъл след 5, 10, 20, 50 години.

Освен това дали на някой му пука какво пише на татуировката? Едва ли. Цитати има колкото искаш и са навсякъде, на мен лично ми се повръща от тях. Независимо какво е, важното е да изглежда "cool", да има хубав дизайн и да стои секси.

Мога да споря тука, ама мнооого. Точно за това татуировката е върху теб, а да има смисъл за собственикът й. Изключително нелогично е да си напиша "Never back down"и да няма никаква история, което всъщност го има на 50 % от хората с татуировки, но това е друга тема.. Иии о да, вярвай ми, много хора се интересуват какво пише на татуировката ти. Било то близки или не чак толкова. Хората намират интерес в почти всичко. Макар,че продължавам да твърдя, че е важно, човекът на когото е тази татуировка, да си знае важните неща в нея.. А някак си точно татуировката би могла да каже много повече, отколкото ти с 20 изречения, примерно.

an7raks
02-07-2017, 22:10
Баси, затворниците явно имат много дълбока душевност... :lol: Искам ся да ми дадеш някой цитат от някоя фб група от рода на "Бандитска романтика". :D

Жил дьо Ре
02-07-2017, 22:39
Дефиницията ти за смислено понятие ме тревожи, обслужи интелекта си и с някоя друга "смислена" книга преди да нанесеш трайна повреда на имиджа си.

Borntobewild..
02-08-2017, 23:27
Аз не мисля, че те нападнах пряко. Нападнах мнението ти, а ти си позволяваш да нападаш мен, като личност :) Всеки човек е с различни ценности и виждания. Ако за едни означава едно и го ценят, за други може да е нищо. Не разбирам защо мислиш, че ще нанеса "трайна повреда на имиджа си", когато просто си изказвам мнението ?

Жил дьо Ре
02-08-2017, 23:38
Аз не мисля, че те нападнах пряко. Нападнах мнението ти, а ти си позволяваш да нападаш мен, като личност :) Всеки човек е с различни ценности и виждания. Ако за едни означава едно и го ценят, за други може да е нищо. Не разбирам защо мислиш, че ще нанеса "трайна повреда на имиджа си", когато просто си изказвам мнението ?

Кога пък ми нападна мнението?
Кога пък аз нападнах теб?

KREED
02-09-2017, 02:31
Гърците измислили секса, а Римляните го развалили вкарвайки жените в него.

Хахахахахахахаххахахахаха аха!! :razz: