PDA

View Full Version : Регресия и зодии?



gdlyd
02-01-2017, 20:00
Според вас , Регресията и зодиите имат ли нещо общо? Освен за северните възли и т.н. Изявете лично мнение. Вярвате ли в прераждането , и ако да? Какъв е смисълът? Какво сме били преди да се родим изобщо, преди да започнем преражданията?

LadyTerrible
02-03-2017, 13:55
Според мен регресията като подсъзнателно поведение има общо не толкова със зодията (слънчев знак),ами с аспектите на цялата натална карта на човек.При задълбочен анализ със сигурност може да излязат на повърхността много от подсъзнателните модели на поведение на човек,голяма част,от които самият той отрича и често даже осъжда като поведение,наблюдавано от околните.Това е добър начин за самоопознаване и получаване на отговори за реакции,поведение и повтарящи се ситуации.
Много съм чела по темата за т.нар. "прераждане",говорила съм с много хора по темата,които се развиват в сферата на езотериката и съответно съм се наслушала на теории и мнения.Лично аз бих казала,че вярвам в концепцията.Подкрепям виждането,че смисълът се крие в усвояването и научаването на определени уроци и отчасти съм склонна да вярвам,че всеки има своя мисия в живота.Веднъж осъзнал каква е,съществуването на човека вече не е самоцел т.е. човекът изживява пълноценно живота си и се чувства удовлетворен,правейки определено нещо.Точно това е причината на всеки индивид да му се отдава да прави определени неща,а други да са му непосилни,скучни,трудни и тнт. Тази тема за мен е пряко свързана със стремежа към самоопознаване,самоанализ и градивна и обективна самокритика. За съжаление трудно срещана комбинация.

haritov
02-03-2017, 14:06
регресията като процес няма нищо общо с астрологията

тя цели да си почти заспал и едновременно в съзнание като се използват похвати от хипнозата за да се стигне до това състояние но далеч не си под хипноза

да кажем че губиш усещане за тяло и околна среда и си в един осъзнат сън

на въпроса всичко ли можеш да научиш от регресията отговора е че се научава толкова колкото ти е позволено и нищо повече

anonymous908491
02-03-2017, 16:46
хохохохо, тия вени плачат за помпа