PDA

View Full Version : Moля за помощ!



Dwyd96
02-05-2017, 09:29
Изгубен е жирав в студентски град в района около Фантастико, отговаря на името Стамат. Ако някой го намери да ми пише на ЛС!
Има и парична награда!

inewton
02-05-2017, 09:32
Късно е, чадо. Стамат стана на курбан. Ако искаш ела поне да хапнеш.

Dwyd96
02-05-2017, 09:37
Късно е, чадо. Стамат стана на курбан. Ако искаш ела поне да хапнеш.

Ама.... ама.... той е плюшен...

inewton
02-05-2017, 09:39
Ама.... ама.... той е плюшен...

Е, и? Както ти правиш секс с гумени кукли, така и аз правя курбани с пюшени животни.

Dwyd96
02-05-2017, 09:41
Е, и? Както ти правиш секс с гумени кукли, така и аз правя курбани с пюшени животни.

Aз не правя секс.. Всички го знаят... :D

inewton
02-05-2017, 09:43
Aз не правя секс.. Всички го знаят... :D

Асексуален ли стана?

Dwyd96
02-05-2017, 09:45
Асексуален ли стана?

Да... То сега нали така е модерно :D

inewton
02-05-2017, 09:47
Да... То сега нали така е модерно :D

Така ще кажеш. Като никоя не те ще...

Dwyd96
02-05-2017, 09:50
Така ще кажеш. Като никоя не те ще...

Вярно е.. :(

inewton
02-05-2017, 09:55
Вярно е.. :(
Да знаеш друг път да не се подиграваш на дядо ти поп.

Аз ще се помоля някоя да те изчука

Dwyd96
02-05-2017, 09:57
Да знаеш друг път да не се подиграваш на дядо ти поп.

Аз ще се помоля някоя да те изчука

По-добре се помоли да си мина ТЕ-то, че още не са излезнали резултатите..

Aко имам 3 ще стана вярващ :D

inewton
02-05-2017, 10:00
По-добре се помоли да си мина ТЕ-то, че още не са излезнали резултатите..

Aко имам 3 ще стана вярващ :D
Много нахален ще стана, чадо. И за моите изпити се моля. :D

tori
02-05-2017, 10:21
Aз не правя секс.. Всички го знаят... :D
Така е, тия от ТУ почти всички сте на тоя хал.

inewton
02-05-2017, 10:22
Така е, тия от ТУ почти всички сте на тоя хал.

А ако знаеш какви мръсници има там...

tori
02-05-2017, 10:26
Не знам, какви са?

inewton
02-05-2017, 10:30
Не знам, какви са?
Хубави, как какви. И пускат за по един път. Така съм чувал, аз не съм пробвал няма и да пробвам.

tori
02-05-2017, 10:34
Аз ни съм засичала и една яка като съм ходила там с антракса.

Dwyd96
02-05-2017, 10:34
Не знам, какви са?

Жавабата останала в ТУ щото е най-яката колежка... Смятай.... :D

tori
02-05-2017, 10:36
Жавабата останала в ТУ щото е най-яката колежка... Смятай.... :D
Моля? :д Това не го загрях.

inewton
02-05-2017, 10:36
Аз ни съм засичала и една яка като съм ходила там с антракса.
Има, има. Аз в автобуса ги виждам и на ТУ слизат. Би трябвало да са от там.

Dwyd96
02-05-2017, 10:37
Моля? :д Това не го загрях.

Крокодилът, жабата и лъвът станали студенти.
Крокодилът в СУ "Климент Охридски", Лъва в УНСС, а жабата в ТУ София.
Срещнали се след една година.
Лъвът казал:
- Аз повече не се връщам там (УНСС). Всички са по-големи лъвове от мен.
Крокодилът:
- Аз също. В този СУ всички са с усти по-големи от моите. Избиха ми комплекси даже.
Жабата:
- Аз оставам. Нали съм най-хубавата колежка

Dwyd96
02-05-2017, 10:38
Има, има. Аз в автобуса ги виждам и на ТУ слизат. Би трябвало да са от там.

Единствената яка (10/10) до сега беше асистентката по Икономика :D

Dwyd96
02-05-2017, 10:41
Има, има. Аз в автобуса ги виждам и на ТУ слизат. Би трябвало да са от там.

Не са от ТУ.. Колежките кацат с метлите на покрива...

inewton
02-05-2017, 10:42
Единствената яка (10/10) до сега беше асистентката по Икономика :D

Значи тия дето слизат там не са от ТУ. :D

prosto_chovek
02-05-2017, 11:08
Единствената яка (10/10) до сега беше асистентката по Икономика :D

Ти виждал ли си асистентката по ОИП/ОК и Кад (Боряна)? А ТЕ - то все още не мога да осмисля как има хора, които не могат да го вземат от първия път. Ако ти трябват материали, свиркай.

Между другото путкопотока в ТУ всяка година се увеличава все повече и повече откъм количество и качество. Казвам го от вече петгодишни наблюдения.

dreamwalker
02-05-2017, 11:31
путкопотока .

Когато си културен.

#женитехоралиса
#странно

prosto_chovek
02-05-2017, 11:48
Едва ли има много хора, които уважават повече жените от мен, въпреки на моменти грубия ми изказ. Ще го трансформирам в броят на нежни създания в Технически Университет - София става все по - голям и по - красив, за радост на цялото инженерно съсловие. Жените са цветята на земята, така нашата професия става все по - красива и привлекателна. Друго си е да видиш момиче, достойно за корица на международно модно списание, да прави основен ремонт на двигател с вътрешно горене или да сменя групи на свързване на трансформатор, висок 6 метра.

dreamwalker
02-05-2017, 11:56
Едва ли има много хора, които уважават повече жените от мен, въпреки на моменти грубия ми изказ. Ще го трансформирам в броят на нежни създания в Технически Университет - София става все по - голям и по - красив, за радост на цялото инженерно съсловие. Жените са цветята на земята, така нашата професия става все по - красива и привлекателна. Друго си е да видиш момиче, достойно за корица на международно модно списание, да прави основен ремонт на двигател с вътрешно горене или да сменя групи на свързване на трансформатор, висок 6 метра.

...

Още едно потвърждение, че сексизмът няма да се изкорени скоро в България. Whatever floats you boat, I guess.

prosto_chovek
02-05-2017, 12:08
Кое е сексисткото в моето изказване? Да, смятам, че повечето специалности в ТУ не са подходящи за дами, защото:
- не искам след време жена ми да се връща от работа и да смърди на масло;
- не смятам, че работа като автомонтьор, електромонтьор, други тежки дейности са подходящи за жена чисто физически;
- не смятам, че мястото на жената е в кухнята;
- не смятам, че една жена е адекватно да се катери по диреците да сменя изолатори;
- не смятам, че една жена трябва да извършва дейности като: заваряване, къртене, вдигане на тежко, мазане на въртящи се части, кибичене по цял ден да запоява еднотипни детайли и прочее.

От специалностите в ТУ смятам, че:
- една жена може да бъде отличен програмист, но това в ТУ за мен е малко западнала специалност, no offense, 1000 пъти на по - добро ниво са в това отношение в СУ.
- Имаме стопански факултет. За мен да се учи икономика в ТУ е като да се учи космонавтика в УНСС.
- Естествено, всяка една специалност, завършена в ТУ, може да те направи на ръководна позиция, само че преди това е почти сигурно, че трябва да минеш по точките от по - горе. Защото в сферата на инженерството, работите на бюро без опит обикновено са ниско платени.

За да не бъда пак обвинен в сексизъм, ще уточня, че за мен една жена няма място в техническата част на инженерните дейности. Може да има в тези зад бюро. реди да кажеш пак, че съм сексист, представи си, че натягаш гайка 27ца, възкачена в най - големия студ върхо едно от тези:
http://www.инженер.bg/upload/tinymce/chint0obekt.jpg

Ако ти харесва, няма лошо. Ако не ти - няма лошо.

Dwyd96
02-05-2017, 12:13
Ти виждал ли си асистентката по ОИП/ОК и Кад (Боряна)? А ТЕ - то все още не мога да осмисля как има хора, които не могат да го вземат от първия път. Ако ти трябват материали, свиркай.

Между другото путкопотока в ТУ всяка година се увеличава все повече и повече откъм количество и качество. Казвам го от вече петгодишни наблюдения.
Не съм я виждал. На мен ми беше Цветанова (още ме е страх да чертая) и Балтова (страшен пич).
И аз забелязах че в първи курс в ТК се е дигнал левъла при колежките.

Но дали е така и в машинните специалности ? :D

prosto_chovek
02-05-2017, 12:14
Там има много. Разучи коя е Илиева. Сила е. Заради нея имам 6 там, между другото, ако някой си търси чертежи, на ниво ТУ за по 20 лева чертая всичко.

dreamwalker
02-05-2017, 12:22
Кое е сексисткото в моето изказване? Да, смятам, че повечето специалности в ТУ не са подходящи за дами, защото:
- не искам след време жена ми да се връща от работа и да смърди на масло;
- не смятам, че работа като автомонтьор, електромонтьор, други тежки дейности са подходящи за жена чисто физически;
- не смятам, че мястото на жената е в кухнята;
- не смятам, че една жена е адекватно да се катери по диреците да сменя изолатори;
- не смятам, че една жена трябва да извършва дейности като: заваряване, къртене, вдигане на тежко, мазане на въртящи се части, кибичене по цял ден да запоява еднотипни детайли и прочее.

От специалностите в ТУ смятам, че:
- една жена може да бъде отличен програмист, но това в ТУ за мен е малко западнала специалност, no offense, 1000 пъти на по - добро ниво са в това отношение в СУ.
- Имаме стопански факултет. За мен да се учи икономика в ТУ е като да се учи космонавтика в УНСС.
- Естествено, всяка една специалност, завършена в ТУ, може да те направи на ръководна позиция, само че преди това е почти сигурно, че трябва да минеш по точките от по - горе. Защото в сферата на инженерството, работите на бюро без опит обикновено са ниско платени.

За да не бъда пак обвинен в сексизъм, ще уточня, че за мен една жена няма място в техническата част на инженерните дейности. Може да има в тези зад бюро. реди да кажеш пак, че съм сексист, представи си, че натягаш гайка 27ца, възкачена в най - големия студ върхо едно от тези:
http://www.инженер.bg/upload/tinymce/chint0obekt.jpg

Ако ти харесва, няма лошо. Ако не ти - няма лошо.


Друго си е да видиш момиче, достойно за корица на международно модно списание, да прави основен ремонт на двигател с вътрешно горене или да сменя групи на свързване на трансформатор, висок 6 метра.

Предполагаш, че момичетата не могат да се интересуват от нещо различно от мода, не го приемай навътре, не си виновен, че си сексист, при теб е по-скоро несъзнателно.

Dwyd96
02-05-2017, 12:23
Там има много. Разучи коя е Илиева. Сила е. Заради нея имам 6 там, между другото, ако някой си търси чертежи, на ниво ТУ за по 20 лева чертая всичко.
При нас във ФТК няма да коментирам... :D
Влизай във фб при първокурсниците... 3-та курсова по ОИП 1 ги съсипва винаги... :D