PDA

View Full Version : Проблем със секса!



Opppagangnamstyle
02-05-2017, 13:25
Здравейте! Преди около два месеца писах, че имам притеснения относно моят оърви път, е дойде време преди няколко дни той да стане реалност, ако нога да го нарека така... Аз съм на 16 години и имам приятел с една година по-голям от мен. Ореди известно врееме решихме, че е време вече и ние да започнем да водим полов живот, защото и двамата се чувстваме готови за това. Нека ви разкажа сега.. преди няклко седмици, беше подходящо място на подходящо време да се случи, започнахме от ласки, лежахме си, целувки и всичко приятно и задоволяващо за другия. Имахме презервативи и решихме, че е време да дойде нашия първи път(той не е девствен). Използвахме презерватив дори и лубрикант. Всичко беше перфектно, но не се получи, не можа да проникне в мен. Правехме различки опити и пози (мисионерката и момичето отгоре, момчето отдолу). Проблемът е че аз не мога да се отпусна, когато бях отгоре , не можех да се отпусна, бях се стегнала и не мърдах, нд смеех да отида по-надолу, когато бяхме в мисионерката поза, беше по-удобно, понеже той контролираше нещата, но въпреку това не се получи, защото се стягах прекалено много и го стисках и бутах с крака съвсем несъзнателно, като инстинкт за самосъхранение ;д. Правихме 4 опита, и то неуспешни... аз съм слабичка и той ми каза че съм доста тясна и ще бъде малко по-трудно, но въореки това не стана... дори ме боли ужасяващо много, когато тръгне да влиза и му казвам 'спри спри, боли ме', не мога просто, не мога.... решихме с пръст, но аз не искам, чувствам се ужасно, като знам, че ще трябва да бръкне в мен с пръст... дори предложи на задна, но аз започвам да му бягам и нищо не се получава... имам огромни желанйе за секс, но изведнъж започвам да чувствам страх, ноже би заради болката... нямам представа от какво... имам чувствито че имам някакво заболяване, като вагинизъм... Мноого ще съм благодарна, ако някой успее фа ме посъветва нещо, как да се отпусна, как да се получи :)) благодаря ви предварително!

LadyTerrible
02-05-2017, 13:42
Не мисля,че ти има нещо,просто изобщо не се отпускаш.Пробвайте с повече любовна игра,нека ти обърне повече внимание,оралния също е добра идея.Правете неща,които те възбуждат,а не просто каквото се сетите.Трябва да се успокоиш,да се отпуснеш и да се оставиш точно на този момент,без да мислиш за болка или да си развиваш сценарии как всичко ще се обърка пак.Мисли си колко ти е приятно с него,отдай се на момента.Добър вариант е да те отвори първо с пръст,защо пък да е "ужасно" :D. Не изпадай във филми,сексът трябва да е споделено удоволствие,не задължение или травмично преживяване.
Ползвайте повече лубрикант и пробвайте в мисионерската,така че да разтвориш краката си по-широко.Не избързвайте и не си давайте зор и всичко ще бъде наред . :)

Opppagangnamstyle
02-05-2017, 13:45
Много ти благодаря :)

gabriella22
02-05-2017, 17:30
Здравей! Заедно сте от доста време, знаеш ли, има една тактика.. Когато сте така, мисли си за хубави работи, за хубавото между вас, мисли си за няколко пъти, в които той те е правил много щастлива, мисли си колко много искаш да бъдеш с този човек, така се отпусни и му се довери напълно!
Успех <3

Opppagangnamstyle
02-05-2017, 18:16
Много , много ти благодаря, мила <3

diliandzyr
02-09-2017, 13:23
Здравей! Нямаш никакви заболявания и глупости, не си навивай такива неща,.преминах през абсолютно същото като теб ;Д и даже по зле моят първи път беше цели 8 пътиколкото и да е смешно/плачевно. Реагилах по същия начин като теб дърпах се, болеше ме, пробвахме много пози, но накрая последния път просто той някак си настоя повече по скоро го направи без да осъзная, и да заболя това наистина, но повярвай това е само докато свикнеш, не се умира от тази болка и е нещо съвсем краткотрайно, просто се отпусни и го остави той да води! Enjoy :P

Opppagangnamstyle
02-10-2017, 06:48
Страшно много съм ти благодарна❤

slavdb
02-14-2017, 15:34
Гледай първо да е с пръсти, защото е нормално, когато те отвори първо с пенис да умираш от болка. Просто се отдай на момента и му се довери, така ще стане много по-лесно. Успех и дано се получат нещата следващия път!

mikity_sladky
02-15-2017, 06:43
Айде пиши какво става?!!! Стана ли?

gabriella22
02-15-2017, 16:05
И аз това се питам, какво стана?

sladura89
02-15-2017, 16:27
Просто темата замря, информация никаква! Ама щом не пише пак за съвети може пък и да се е получило! :)

NissaN
02-28-2017, 17:03
Требаше да ми се обадиш.

KREED
03-01-2017, 18:09
За да ти благодари страшно много ли?

Opppagangnamstyle
05-02-2017, 08:54
Здравейтеее! Не сме опитвали... просто го отложихме, за да мине малко време и да опитаме отново... скоро ще опитаме пак и ще ви кажа как е мкналооо :)))

belphegor
05-02-2017, 23:17
Аз като бях на 17 имах същия проблем, само че и аз бях девствен и се обвинявах, че не съм възбудил момичето достатъчно.
Получи ни се от 3-4 път. И като цяло тва е което мога да ти кажа - опитвайте, ама недей да се напрягаш ако не стане веднага - пак ше пробвате.
Просто трябва спокойствие за тая работа.
И btw - всякакви такива разсейвания от типа на " някой може да чуе, да влезе" и т.н. също е добре да отсъстват.