PDA

View Full Version : Момче коеето се занимаваше с две наведнъж



lozane
02-05-2017, 20:22
Здравйте!
Имам нужда от съвет относно една любовна дилема или по-скоро забивка.Аз съм момиче на 17 години.Та на един купон едно момче не се отделяше от мен,въпреки че на скоро беше прекратил едногодишната си връзка.Няколко дни след този купон той ми писа и поиска да се видим ,честно казано за пръв път приех на някого покана за среща ,може би и защото излизахме често в една компания.И така излезнахме всичко беше идеално.Всичко продължи около седмица ,той беше мн мил,винаги ми докладваше какво прави и с кого или къде ще ходи и то без да съм го питала,взимаше ме от работа,изпрашаще ме и се държеше идеално.Същност той ме плени с интелегентността си,защото малко момчета го имат в днешно време.И така и както си праехме планове за събота и неделя измина седмицата.Дойде съботата той въобше не ме потърси ,аз му писах но пълен сийн.И така една седмица измина със въпроси от моя страна какво стана,аз ли съм виновна?И след тази седмица една вечер просто ми каза виж той си има друга не иска да те разиграва,но естествено пак почнах да си задавам въъпроси защоточно на мен,като не е искал да ме разиграва да не се беще занимавал с мен и тн. ,беше странно .Същата вечер с цялата си наглост беше събрал компанията ни в тях,но аз не отидох нямах сили да го гледам в очите.Разбрах че е попитал къде съм аз със цялата си наглост гаджето му до преди малко е била там и очакваще аз да дойда ,мн долна постъпка.и Постепенно научавах че тои се страхува аз и гаджето му да не се познаваме,в крайна смета се разбра и защо избрал нея ,просто за да има сигурно ебане,извинявам се за израза.!честно казано ми е жал за момичето как я е залъгвал и нея.Та на кратко в момента съм в дилема дали да не и кажа и дали да и покайа моите чатове с него!

BartSimpson
02-06-2017, 08:26
Не се бъркай между хората. Тя сама ще разбере какъв е след време.

tori
02-06-2017, 09:10
Чаааааакай, поспри. Имало ли е някакви... да кажем, по-сексуално или кайнда връзка насочености в разговорите/чатовете ви? Покани те да излезете или те покани на среща? Щото има разлика. И въобще - някакви близки отношения тип целувки, а-у? Да не би да е искал да сте аверчета, а ти да си се подвела, че те харесва и иска нещо повече?
Отделно от това - много хора си пишат с по две-три момичета, пускат въдицата на няколко места и опипват почвата, пък с която стане. Ако докато се е занимавал с теб още не е бил сгаджен с другата, не е кофти постъпка спрямо нито едната от двете ви. Така, де - щета по егото ти е, но не е предателство по никой вариант.
Сигурна ли си, че не си го уплашила с планове да се ожените? :д Щото и това е възможно, за да избере другата. Най-вероятно е не много по-голям от теб и сериозна връзка може да го уплаши.
Поговори с него лично, когато аверката му не е наоколо и може и да си изясните/ш нещата. Дори да е бил сгаджен с другата докато е писал и излизал с теб, не ми се струва окей да се навърташ наоколо и да се правиш на много добро другарче, защото ще стане драма после - той ще почне да се оправдава, че всичко е било в главата ти, тя ще му повярва или ще сметне думите ти за лъжа и ще помисли, че искаш да си с него. Компанията ще се настрои срещу единият или раздели на групички, което е нормално, щото всеки си има мнение, а и пристрастия спрямо останалите.

LadyTerrible
02-06-2017, 10:55
Не се бъркай между хората.

Абсолютно.
Не се намесвай в чужди отношения и не се блъскай сама в излишни драми.Само най-много да стане някоя простотия и да се чудиш как си си навлякла филмите на главата.Гледай себе си.
Аз също като tori се замислям дали самата ти не си останала с грешно впечатление,защото не си споменала интимен контакт някакъв...
Иначе-може човекът да опипва почвата на няколко места и накрая забърсва тази,която му харесва най-много.Такива "мъже" бол.Просто спри да се занимаваш умствено с тази история и продължи напред с достойнство.За такъв човек не си заслужава да се тормозиш по никакъв начин.

an7raks
02-06-2017, 11:18
Иначе-може човекът да опипва почвата на няколко места и накрая забърсва тази,която му харесва най-много.Такива "мъже" бол.Просто спри да се занимаваш умствено с тази история и продължи напред с достойнство.За такъв човек не си заслужава да се тормозиш по никакъв начин.
Щото вие не го правите същото, нали? Всеки си търси най-доброто за него, логично.

gabriella22
02-06-2017, 12:15
Не се занимавай с такива хора, не си струва. Гледай напред и нагоре, повечето такива хора накрая остават без бъдеще :)

corbV2
02-06-2017, 12:29
Хрумва ми, че другата мацка може да е била нерешителна или да го е размотавала, и той да е форсирал нещата, като е започнал да се занимава с теб, показвайки й, че няма да я чака. И в крайна сметка е проработило. Което означава, че си била използвана най-безскрупулно. Разбира се, това е просто поредната теория. Теб не трябва да те интересува какво, що, безсмислено е и тъпчеш на едно място, натоварваш се. Остави нещата така, не задълбавай повече и си гледай живота.

LadyTerrible
02-06-2017, 13:59
Щото вие не го правите същото, нали? Всеки си търси най-доброто за него, логично.

Щото никъде не съм казвала,че и жените не го правят.
В случая явно авторката е разчитала на намерението на човека,което намерение явно хич не е било сериозно.Тя е имала сериозно намерение,тъй че да си намери някой,който го има същото.Това казвам.

RapExotic
02-07-2017, 15:19
Отделно от това - много хора си пишат с по две-три момичета, пускат въдицата на няколко места и опипват почвата, пък с която стане.

От това идват 90% от проблемите във връзките. Липса на всякакви критерии и себеуважение.

an7raks
02-07-2017, 15:45
Що, на теб само една ли ти отговаря на "критериите"? И ако не ти върже, какво, умираш сам?
Каквито и да са ти критериите, винаги ще има поне още някой, който да отговаря на тях.

RapExotic
02-07-2017, 18:17
Що, на теб само една ли ти отговаря на "критериите"? И ако не ти върже, какво, умираш сам?
Каквито и да са ти критериите, винаги ще има поне още някой, който да отговаря на тях.

Става въпрос за това, че напоследък мъжете се предлагат на всяка с надеждата някоя да им пусне и дори са готови на връзки с тях само за да има кой да ги задоволява. Дори съм чувал как в компания си говорят каква кифла била и каква кучка е еди коя си, а при първия удобен момент си лягат с нея. И едва ли не ако имаш възможност да преспиш с някоя и откажеш си гей. Съответно такива връзки няма как да просъществуват дълго или да са без сериозни проблеми.

Със сигурност има хиляди момичета, които отговарят на критериите ми за половинка, но едва ли мога да се запозная с всичките за да си избера и едва ли аз отговарям на техните критерии за половинка. Привличането трябва да е взаимно и преди да тръгнеш с някой трябва да го опознаеш и да си помислиш дали харесваш самия него или тръгваш с него по други подбуди.

an7raks
02-07-2017, 19:09
Ми, да, де... Намираш 2-3, които ти отговарят на критериите и пробваш на коя на критериите ще отговаряш ти.. Това беше идеята на "хвърлянето на въдицата".